Jurski Kurwski

 jurski130205_550

Jeden z portali odnotował właśnie fakt, iż tygodnik NIE zamieścił publikację o romansie europosła Kurskiego. Dalsze publikacje na ten temat zostały jednak zablokowane przez sąd na prośbę podejrzanego Kurskiego. I w zasadzie to wszystko. Jeśli zaś o tym wspominam, to tylko dlatego, że przecież pan Kurski, to ponoć wyjątkowo świętobliwy, dbający o moralność i wszelkie inne standardy człowiek, a bzykanie z boku panienek, tym standardom jakby się wymyka. Czyli zasada „ciemny lud kupi wszystko” działa dalej. Nie chodzi mi jednak o to, by panu posłowi zabronić bzykania panienek, niechaj sobie bzyka na zdrowie, byleby nie pierdolił już więcej o moralności.

Z drugiej strony na to patrząc wszystko wydaje się dużo prostsze i zupełnie zrozumiałe. Pamiętajmy, że pan Kurski to słynny bulterier, czyli pies. Do niedawna na łańcuchu prowadzał go Kaczyński, teraz smycz przejął Ziobro. Zapomniał jednak o kolczatce i pies się znarowił. A pies nie trzymany przy nodze i nie ściągany energicznie smyczą, natychmiast idzie w cug. Wywieszony jęzor, piana cieknie z pyska, w oczach obłęd i każda suka jego. No i to jest przypadek pana Kurskiego. Prosimy przeto o wyrozumiałość, bo nie ma w tym nic zaskakującego. A w ogóle to poseł Kurski, czy poseł Jurski?

(PS. Mimo sądowych zakazów i gróźb karalnych, dyskusja wokół skoków w bok pana Kurskiego trwa w najlepsze. Mnie zaś interesuje z którą to, lub z którym, pan poseł się zromansował tak skutecznie, że aż gazety o tym piszą. Gdyby ktoś coś wyśledził  to proszę o info. Imię, nazwisko, telefon, wiek… wszystko)

(PS2 – Asystentka pana europosła Kurskiego (była radna PiS w Gdańsku) nazywa się Anna Połetek i jak sama zeznała w sądzie, z panem europosłem pracują bardzo ciężko i bardzo późno wychodzą z pracy. Teoretycznie wiemy już co w tej pracy robią. Fotka pani Ani tutaj )

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Jurski Kurwski

  1. Panie Revelstein, obywatel Kurski właśnie rozsyła pogróżki do wszelkich możliwych publikatorów, że pozwie do sądu każdego kto będzie przedrukowywał, opisywał lub w inny sposób komentował jego romanse. Płyną stąd dwa wnioski. Po pierwsze poseł Kurski jest głupi jak but, a po drugie na bank pana zamkną (i akurat to panu się należy). Nie mniej deklaruję, że gotowa jestem przysyłać panu paczki do więzienia, a być może nawet przemycić komputer by dalej mógł pan pisać. Pozdrawiam.

  2. Taki z niego chłop , jak z Kaczyńskiego ! na oko wygląda jak zblazowany onanista , pewnie to już koniec jego żałosnej kariery , jeszcze żona powinna go zostawić w samej kolczatce na krótkiej smyczy !

  3. Myślę, że to wreszcie koniec kariery tego chujka, ,obrzydliwego hipokryty, stawiającego się ponad prawem i uważającego się za coś lepszego od innych. Cieszę się bardzo, tak po chrześcijańsku, a nawet bardziej po katolicku. Długo czekałem, aż tej gnidzie powinie się noga!

  4. A nie zajął się przypadkiem żonką szefa? Siedzi on ciągle na korytarzach Sejmu i nie pilnuje ogródka.

    1. Plotki mówia że jest to romans pana z panem. Kotecka odpada przeto.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s