Czarny Jezus

blackjesus130208_550

Wedle różnych źródeł, tudzież zwykłych donosów, poseł GodSon jest najbardziej znienawidzonym posłem Platformy. Wydaje mi się to przesadą, efektem chwilowych emocji, bo na pewno mżna znaleźć w Platformie bardziej wkurwiających posłów.

Na razie posła GodSona określono już wszelkimi możliwymi kolorami, i wskazano przynajmniej z dwadzieścia adresów pod które powinien był się czym prędzej udać, byleby tylko uwolnić nas od swej świętobliwej i natrętnej obecności. Niestety, poseł GodSon jest sam sobie winien, bo nie sztuką jest przeczytać sto razy biblię, sztuką jest przeczytać przynajmniej raz konstytucję. Dla jasności: polską konstytucję, nie nigeryjską.

Poza tym to może być kluczowa postać ten GodSon, kluczowa dla wyleczenia naszych polskich, czysto katolickich fobii. Śmiem twierdzić, że nie na darmo nazywa on się GodSon, czyli syn boży, że to musi być jakiś znak, jakiś szczególny symbol i dowód być może na to, że Chrustus po raz kolejny zmartwychwstał, by nas zbawić i wybawić.

A istnieje przecież pogląd, że Chrystus mógł był czarny i oto macie, stoi on przed wami jak malowany. Czarny i nie Żyd (sprawdzone), co jest konstatacją niezwykle istotną dla każdego polskiego katolika, w imię ojca i GodSona amen. Chrońmy przedto tego GodSona i nigdzie go już nie eksportujmy, bo jakby co, to kogo na krzyżu powiesimy?