Czarny Jezus

blackjesus130208_550

Wedle różnych źródeł, tudzież zwykłych donosów, poseł GodSon jest najbardziej znienawidzonym posłem Platformy. Wydaje mi się to przesadą, efektem chwilowych emocji, bo na pewno mżna znaleźć w Platformie bardziej wkurwiających posłów.

Na razie posła GodSona określono już wszelkimi możliwymi kolorami, i wskazano przynajmniej z dwadzieścia adresów pod które powinien był się czym prędzej udać, byleby tylko uwolnić nas od swej świętobliwej i natrętnej obecności. Niestety, poseł GodSon jest sam sobie winien, bo nie sztuką jest przeczytać sto razy biblię, sztuką jest przeczytać przynajmniej raz konstytucję. Dla jasności: polską konstytucję, nie nigeryjską.

Poza tym to może być kluczowa postać ten GodSon, kluczowa dla wyleczenia naszych polskich, czysto katolickich fobii. Śmiem twierdzić, że nie na darmo nazywa on się GodSon, czyli syn boży, że to musi być jakiś znak, jakiś szczególny symbol i dowód być może na to, że Chrustus po raz kolejny zmartwychwstał, by nas zbawić i wybawić.

A istnieje przecież pogląd, że Chrystus mógł był czarny i oto macie, stoi on przed wami jak malowany. Czarny i nie Żyd (sprawdzone), co jest konstatacją niezwykle istotną dla każdego polskiego katolika, w imię ojca i GodSona amen. Chrońmy przedto tego GodSona i nigdzie go już nie eksportujmy, bo jakby co, to kogo na krzyżu powiesimy?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Czarny Jezus

  1. Już nikt mi nie wmówi, że czarne to czarne, a białe to białe.
    Oto dowód: Godson=godon =gowon=Gowin.
    Manipulacja na miarę bohaterów.

  2. „sztuką jest przeczytać przynajmniej raz konstytucję.”

    Jesteś pewien że to chodzi o konstytucję a nie o konkordat – w wielu przypadkach dokument bardziej czczony niż konstytucja?

  3. najważniejsze ze tych POsłów cechuje niezwykła tolerancja dla poglądów innych (o której tak wrzeszcżą) no i szacunek rzecz jasna, jestem pod wrażeniem, naprawdę

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s