Z ruskiej niewoli

Ta wiadomość jest ważniejsza od trzynaście abdykacji dwunastu papieży razem wziętych. Umiłowani w wierze członkowie Wszechpolskiego Kościoła Smoleńskiego, za moment na ojczystej ziemi zamelduje się powracający z ruskiej niewoli świętej pamięci Towarzysz Wrak, czyli narzędzie samobójczej śmierci prezydenta Kaczyńskiego.

icon-kreska

Ze wstępnych ustaleń wynika, że Wrak zostanie przetransportowany do kraju na pokładzie samolotu. Dziś jeszcze nie wiadomo, czy przyleci w klasie turystycznej, czy może jednak w klasie biznes. Wszystko zależy od terminu lotu i faktycznego obłożenia miejsc.

Specjalny zespół roboczy, złożony z przedstawicieli środowisk czysto polskich i patriotycznych, już rozpoczął prace nad ceremoniałem powitania w Ojczyźnie. Ma być wojskowa orkiestra, artyleryjski salut, kwiaty, chleb i sól, oraz przemówienia i przynajmniej jedna homilia. Kwestią do pilnego ustalenia jest jeszcze to, czy Szanowny Towarzysz Wrak zejdzie z trapu sam, czy może jednak zostanie zniesiony.

Po uroczystości powitania na lotnisku, Wrak w szpalerze pojazdów towarzyszących, przejedzie ulicami Warszawy, gorąco witany przez mieszkańców. Po uroczystej kolacji na Zamku Królewskim (opcja z noclegiem w Sheratonie upadła), Wrak wyruszy w swą ostatnią drogę do Częstochowy, gdzie spocznie w pozycji muzealnej, tuż obok cudownego obrazu niezwykle cudownej  Marysieńki. Jednocześnie należy podkreślić, iż nie jest prawdą, że Wrak miałby zamieszkać w rzymskim klasztorze, wspólnie z Ziutem Ratzingerem. Klasztor jak najbardziej tak, ale polski nie włoski, towarzystwo tak, ale kobiety nie mężczyzny. Żadnych tam partnerskich związków i tego typu spraw.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Z ruskiej niewoli

    1. Dokładny termin i godzina trzymane są w tajemnicy. Zachodzi bowiem obawa ze na trasie przejazdu Ruscy będą chcieli podłożyć trotyl. Na wszelki wypadek lunch zaplanuj w domu, po co ci odłamkiem oberwać.

  1. No i zachlapalam monitor!
    Juz nigdy nie bede czytywac Twoich wpisow pijac kawe.
    Pan Pensyk ma racje – boskie!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s