Modne dzieci

amor_130216_500
Wyjątkowy znawca tematu i naczelny impotent RP Jarosław Kaczyński, powiedział, że „trzeba dążyć do tego, by posiadanie dzieci było pożądane i modne”.
Najśmieszniejsze jest to, że mówi to facet, który nigdy nie miał dzieci i raczej mieć ich nie będzie. Nie chciał, nie mógł nie potrafił, nie trafił, nie w tę dziurę może wkładał. Więc apel brzmi nie tyle kuriozalnie, co jest do bólu nieszczery. Zachował się niczym ksiądz, który na rodzinie, małżeństwie i dzieciach zna się najlepiej.

Zaś to, czy dzieci są modne czy nie, to już zupełnie inna sprawa. Jak dość powszechnie wiadomo, dzieci są najmodniejsze wśród tych, którzy robią coś nie koniecznie wiedząc, że to akurat jest modne. I tak, moda na chmarę bachorów panuje bowiem może nie zawsze u menelstwa, ale na pewno u tych, których na to zdecydowanie nie stać. Lubią się jednak zabawiać w grę „strzelmy sobie bachora, nawet potwora” bo wiedzą, że za ich namiętności i modę na prokreacyjne bzykanko zapłacą inni, niekoniecznie tym zachwyceni. Tylko skąd sierota Kaczyński o tym może wiedzieć?
Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Modne dzieci

  1. No, nie przy sniadaniu takie zdjecia! Apetyt odbiera az do kolacji.
    Nie wiem, czy mam strzelic focha za to menelstwo, czy wybrac sie do Ciebie i stluc Twoj zacny tylek. Mam troje dzieci!

    1. Spoko, troje dzieci to w granicach normy. Dziecioróbstwo rozpoczyna sie przy piątce. A poważniej już… Trzeba spojrzeć w badania, które pokazują w jakiej kondycji ogólnie (poziom życia, dochody, wykrztałcenie) są ci z piątką+. Nie jest to budujące.

    2. Oglądanie takich zdjęć może być elementem kuracji odchudzającej.

  2. Głupota Kaczyńskiego nie zna granic .Rodzenie dzieci na zamówienie i inne brednie obiecywane przez jego rząd techniczny, eliminuje szaleńca żądnego władzy i jego podobnych wazeliniarzy .No a pedalski amorek powinien zostać znakiem firmowym PIS !

  3. Swoją drogą to on jest niezwykle konsekwentny w tuszowaniu, że jest homo. Mógłby zrobić w końcu coming-out. Od razu by mu słupki skoczyły. A może i wreszcie mógł sobie otwarcie z kimś pofolgować.

  4. …swoją drogą samo określenie „aby teraz modne były dzieci” to brzmi tak, jak „w tym sezonie modne są pudle”, albo jeszcze gorzej.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s