Kukiz Duda dwa pacanki

No więc tak… Zwąchało się dwóch gości, a potem zrobili sobie piknik. Duda to były ponoć komandos, z brzuchem na jajach a może nawet już na kolanach. Kukiz to raczej były artysta, z marnym ego i ze średnim talentem, rozmienionym dodatkowo na drobne. Dwaj nieudacznicy, pokrzyczeli, pogadali, popili, pogrozili i poszli do domu. I nikt, nawet pies z kulawą nogą za bardzo się tym nie przejął.

Wcale to nie oznacza, że nie przejmuję się marnym losem prostych ludzi, poruszających się nie z własnej winy (choć czasem z własnej) na krawędzi godnego życia. Czasem mnie to martwi i smuci, ale bezwzględnie mnie  rozbawia,  jak o godnym życiu i minimum płacy z przejęciem mówi taki zapasiony troglodyta jak Duda, dojący budżet na kilka czy kilkanaście tysięcy należnej mu pensji związkowego nieroba.

Kukizowi zaś współczuję na swój sposób, bo rozterki artystów z racji lat spędzonych w szoł biznesie rozumiem.  Średnio, delikatnie mówiąc, ułożyła mu się ta kariera i nie bardzo pomogły marketingowe zabiegi wizerunkowe. Bo ani z niego szczególny buntownik, ani demokrata, ani śpiewak, ani wielka osobowość, choć kiedyś nawet miły chłopak, który po prostu odjechał. Skalkulował więc: albo więc resztę życia spędzi w muzycznym zaścianku , żeby nie powiedzieć kiblu (z durnymi niczym „Siła i Honoru” rzygami),  albo – tu rzut na taśmę – gładko wejdzie w politykę. A tam takich jak on skacowanych oryginałów system przyjmie.

Więc ludzie kochani, nie dajcie się nabrać. O wasz los „walczą” kompletni nieudacznicy lub zadymiarze, którzy de facto chcą na was zrobić interes. Oni mają was w dupie, tak samo jak ich w dupie mają ci którzy dają wam pracę. Platforma Oburzonych? Platforma Oszczanych Nieudaczników!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Kukiz Duda dwa pacanki

    1. Sie zapowiadał ale sie na czas nie wyspowiadał i los go strasznie ukarał!

    1. Pokusa cycki za duże i łydki krótkie za grube. Moim zdaniem, oczywiście.

  1. Można by też napisać „dwie pacynki”. Nie takie z nich znowu pacanki, skoro będąc pacynką wychodzą jednak na swoje.

  2. Następne nieroby nibysolidarnościowe czują mamonę do której nie mogą się dorwać , bo ich starsi koledzy cwaniaczki solidarnościowi , jeszcze nie odpuszczają i doją razem z klerem tą biedną Polskę na którą łożą normalni ludzie ubezwłasnowolnieni podatkami co raz większymi , bo władzy mało ! Duda i wy inne niemoty ! A takiego wała !

  3. Duda komandos…? No niezły ubaw. Sam o sobie mówi że służył w czerwonych beretach, ale nikt nie jest tego w stanie potwierdzić. A nawet jesli to moze w magazynie gacie wydawał i w kuchni obierał pyry. Taki z niego komandos jak koziej dupy trąba.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s