Prawie jak biskup

Jaros≥aw KaczyÒski po spotkaniu ze studentami

Jarosław Kaczyński spotkał się z  „wyborcami“ w miejscowości Kowala Kolonia. Sprawdzam więc gdzie to tego Kaczyńskiego tak bezstresowo przyjmują i wychodzi mi na to, że nie ma czegoś takiego. Jest co prawda Kowale Kolonia, ale tam to co najwyżej jedna chałupa stoi, i to też nie wiadomo czy zamieszkana. W każdym razie jeśli mi ktoś podpowie gdzie jest ten pisowski matecznik, to będę wdzięczny.

Jest to o tyle ważne, że pan Kaczyński mówił tam o bardzo ważnych rzeczach, a z punktu jego doświadczeń i „dorobku“ to nawet bardzo śmiesznych. Otóż pan Kaczyński na spotkaniu z tymi mieszkańcami tej miejscowiści co to ja jej znaleźć nie potrafię, mówił i ręce załamywał na polską dzietnością.

„Mamy dzisiaj tak bardzo niewiele dzieci, 1,3 na jedną kobietę w odpowiednim wieku, że to nas sytuuje poniżej 200. miejsca na świecie. Tak być nie może, my się po prostu zwijamy“

Tak dość nieskładnie bredził pan prezes.  I bredził to facet, który jak powszechnie wiadomo, ma przynajmniej piątkę dzieci, a każde z tych dzieci z inną Polką (oczywiście koncesjonowaną) i nie wypiera się tego, że będzie miał kolejne dzieci, bo własnie chędoży na boku inną koncesjonowaną Polkę, a w przerwach to nawet Polaka, ale z tego dzieci raczej nie będzie. Czyż nie rozrywkowy to i pełen życia koleś? Prawie jak biskup.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

12 thoughts on “Prawie jak biskup

 1. Kowala Kolonia – (z Wikipedii :na gruncie tej osady istniala kiedys wies o nazwie Burakow) …..Swoj do swego ciagnie !

 2. Pewien satyryk, mawiał /napisał/
  „Krytyk i eunuch z jedne są parafii,bo każdy wie JAK ale żaden nie potrafi”
  I niech to pozostanie ilustracja Prezesa K

 3. Kaczyński , jako homoseksualista , działa zgodnie z podpisaną umową z pedofilami watykańskimi ! On im napędza dzieci , oni go popierają w jego paranoi ! W tym celu , wybiera miejsca odlegle od stolicy i sieje perspektywiczną propagandę ! Niestety , czuję się winny bo płacę podatki , a Kaczyński wszystkie swoje brudne sprawy załatwia za kasę z budżetu ! Jak temu zapobiec ? Najłatwiej byłoby zapłodnić Kaczyńskiego i może by dostał nagrodę Nobla i działałby za swoje , ale kto się odważy ? taki się zakocha i już się go nie pozbędziesz .Była akcja szukania męża dla takiej idiotki z Pis , chyba Pawłowicz , może znowu zrobić akcję i szukać męża dla niezaspokojonej Jarki ! sam nie wiem , jestem już zniechęcony całym tym Kaczyńsko-smoleńsko-katolskim burdelem !

 4. ..ady już dejta spokój temu bidokowi… Niech se chudzina pogada tu u nas, czy tamuj, w Zadupiu, kilku tam zawsze stoi pod sklepem to go posłuchają…
  Bo co on z tego życia ma? Bozia urody nie dała, tatulo z matulą się rozwiedli, uniwersytet jakiś paskudny temat mu do napisania magisterki wymyślił… Chłopina lubił od maluśkiego kombinować i ambicje miał, ale się w ty polityce na śmierć zakiwał; brata na wysoki stolec wpuścił, a sam został w krzakach, choć zdolniejszy… No to poszedł w premiery – a tam też porażka, Lepper go od warchołów wyzywał, musiał biedak uciekać… Potem mu chłopaki z drużyny dawali dyla jeden po drugim, aż mu mało kto został poza Macierewiczem i Hofmanem, oj kara boska, oj nieszczęście… a teraz jeszcze starość nadciągła i z długami się został. Więc wy raczej zdrowaśkę za niego zmówcie, paskudy, zamiast łacha drzeć z nieboraka…

 5. szkoda, że nie zapytali starego bezdzietnego samca, co robi ze swoim starym nasieniem…

 6. Hey there! Do you know if they make any plugins to
  assist with SEO? I’m trying to get my blog to rank
  for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Thank you!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s