Kogo chcą Polacy

sondaz_130526_600

Jeśli za dobrą monetę brać badania sondażowe na rok przed wyborami, to okazuje się iż tylko 17% respondentów chce by Tusk nadal był premierem. Jednocześnie tylko 16% widzi na tym fotelu Kaczyńskiego.

Prawica (obojętnie co przez to rozumiemy) natychmiast więc odtrąbiła, że to… wielkie zwycięstwo Kaczyńskiego, że Polacy w ogóle nie chcą Tuska a jedynie od rana do wieczora marzą o Kaczyńskim. I to nic, że kolega Kaczor stracił w stosunku do poprzednich badań, i nic, że tuż za plecami ma Balcerowicza (14%).

Co ciekawe, prawie połowa repondentów deklaruje jednocześnie  strach przed powrotem do władzy PiS i ich niezrównowazonym prezesem na czele. Mniej więcej tyle samo Polaków nie widzi też potrzeby przyśpieszonych wyborów. Kaczory więc jak indyki, cieszą się że święto dziękczynienia za pasem.

Advertisements

Opublikował/a

Wszystkie opisywane tu wydarzenia są jedynie wytworem mojej fantazji a nie istniejące fakty zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie nieznanych i nieszanowanych jest jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Kogo chcą Polacy

  1. Oj, mam nadzieję, że wreszcie będzie rzeź. Dorżną tę watahę do cna. A prezesa w skarpetkach 🙂

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s