Smoleńska naked

radwanska-150927-1100550

Nie wiem czy to dobra wiadomość, choć dla katolubnych pewnie nie najlepsza. Agnieszka Smoleńska, znana zagranicą pod nazwiskiem Radwańska, pokaże gołą tyłek. Tak, tak, autorytet sportowy wielu katotalibów, kochanka Jezusa Chrystusa, uczestnik procesji i dziękczynych mszy, pozowała do rozbieranych zdjęć. Jezusowi staje już na samą myśl o tym. 

Wszystko zaś za sprawą prestiżowego amerykańskiego pisma „The Body Issue”. Nasz Isia Kochana wystapi tam w towarzystwie między innymi Sereny Williams, czyli też całkiem niezłego paszteta.

Osobiście to nie za bardzo na te zdjęcia czekam, a to z prostej przyczyny, że nie kręcą mnie zdjęcia pań o mentalności pańszczyźnianego chłopa. Choć przyznaję bez bicia i specjalnego przymusu, że a i owszem lubię kobiety,  które lubią Żydów, acz nie koniecznie tak kostropatych i zapuszczonych jak ów Jezus, Żyd w sumie z przypadku i wyboru. Poza tym warto by zapytać kolegę Jezusa, co on na to. Bo niby Smoleńska-Radwańska jego się nie wstydzi, ale być może on wstydzi się jej?