Isia wyautowana!

To jakże smutna i poruszająca informacja. Oto w uznaniu zasług dla sztuki fotograficznej, znana tenisistka i równie znana wirtualna kochanka Jezusa Agnieszka „Isia” Radwańska, została wykluczona z zacnego grona Krucjaty Młodych. To organizator akcji „Nie wstydzę się Jezusa”, której panna Radwańska była ambasadorem.

Uznano, że pokazywanie się na fortografii z gołą dupą i lubieżnym uśmiechem, to postępowanie wysoce niemoralne. W komunikacie tego cnotliwego umysłowo towarzystwa czytamy, że  „smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa”. No cóż…

Przyznam, że większej wiochy to ja chyba nie widziałem. Cała ta Krucjata Młodych to musi być nieźle psychiczne towarzystwo. Jestem pewien, że oni nawet tych zdjęć nie widzeli, ale to akurat nie zaskakuje. Krytykujemy filmy których nie widzieliśmy, książki których nie czytaliśmy, ludzi których nie znamy i których w życiu nie widzieliśmy. To taka pojebana choroba pojebanych Polaczków.

Poza tym ten cały wasz bóg, którego tak kochacie i cenicie, stworzył człowieka nagim. Gdyby uznał, że to gorszące i chciał, by człowiek chodził odzianym, to na bank stworzyłby go w ubraniu. Wiec o co chodzi ciule? A panna Radwańska pozbawiona teraz – jak rozumiem – seksualnego towarzystwa Jezusa, znów będzie się migdalić tylko z trenerem. Jakie to smutne. I nudne!

isia_cover_130713_630
Isia w przerwie między zdjęciami

isia2_130713_630

isia1_130713_630

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Isia wyautowana!

  1. Gdyby nie te gołe zdjęcia panny Radwańskiej, nikt by się nie dowiedział, że jest na świecie coś takiego jak Krucjata Młodych. Pewnie teraz zamówią w jej intencji mszę dziękczynną.

  2. Jeżeli zasłonięta zielonym ręcznikiem to Isia to przechodzę na islam.
    Tam można mieć cztery żony.
    Kłopot w tym, kto komu zapewni dobre życie?!
    szerszeń

  3. Najwyraźniej na Jezusa monopol mają osobnicy o wyglądzie Kempy, Pawłowicz i Terlikowskiej, czyli klasycznej katolickiej urodzie. Radwańska zyskała podwójnie – kasa za sesję wpadła, religijne pojeby o aparycji i intelekcie wora kartofli odpadły.

  4. może czas wydorośleć, zdystansować się do Jezusa i do Krucjaty i zacząć myśleć samodzielnie? Tego Agnieszce życzę, bo szkoda, żeby taki talent sportowy zaprzątały umysłowo takie nonsensy…

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s