Zbliża się czas wyrzeczeń

episkopat_130828_630

ateist_50 W mieście Częstochowie, nieopodal Jasnej Dziury, zebrał się dwa dni temu tak zwany Episkopat. Głównym tematem sabatu były przygotowania do nawiedzenia Polski przez papę Franciszka, co nastąpi niestety w roku 2016.

Czyli – zapytacie – papa ma tu się pojawić dopiero za trzy lata a oni już się przygotowują? Proszę was bardzo, nie zadawajcie takich głupich pytań! Wbrew pozorom to bardzo mało czasu. Zadań i wyzwań bowiem cała fura.

Po pierwsze trzeba szybko pozbyć się jakoś tych Mercedesów, Audi i Jaguarów. Po drugie trzeba nabyć odpowiednią ilość mniej szykownych furek, choćby uwielbianych przez Franka Focusów, lub nawet zdziebko niżej. I to żadne tam  pachnące  z salonów, tylko ewidentnie z lekka chodzone, najlepiej z porządnie wypierdzianą tapicerką, autentyczne jednym słowem. Papież musi odnieść wrażenie że tu żyje się oszczędnie.

Wskazane by też było biskupie dobra gdzieś poukrywać, przynajmniej na czas wizyty. Niech nie walą po oczach i nie wkurwiają niepotrzebnie tego ascety z Argentyny. A te wielokomnatowe biskupie apartment? Papież w zagrzybionym pokoiku z łazienką mieszka, a polski biskup po komnatach z gospodynią się gania. No wprost nie wypada. Trzeba by więc jakiś klasztor wynająć i po dwóch-trzech w celi biskupów dla niepoznaki poupychać. Wytrzymają jakoś te dwa-trzy dni.

A poza tym nowe szaty trzeba by sprawić, najlepiej takie a’la pokutny worek, ze zgrzebnej tkaniny, a złote łańcuchy zamienić na tombakowe. Na koniec przedsięwzięcie  najtrudniejsze, wymagające nieziemskich wprost wyrzeczeń. Obowiązkowo trzeba dupy odchudzić, brzuchy wypłaszczyć, mordy wyszczuplić. Takie tłuste, zapasione towarzystwo niechaj na oczy papie się nie pokazuje. Opierdoli was panowie jak bure suki, zmiesza z błotem i jeszcze karierę złamie.

Jest więc przyznacie sami, o co dbać i o co walczyć. I nie mówcie już drodzy Bywalcy, że trzy lata to jeszcze dużo czasu i niepotrzebnie już dupę zawracają. Ech…, jak wy mało rozumiecie.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Zbliża się czas wyrzeczeń

  1. Franek, ps. ,,Donosiciel” gra pozory wstrzemięźliwości , ale to jest tylko gra , bo mafia Watykańska zdaje sobie sprawę o bliskim końcu wiary , która przynosi im możliwość istnienia . Nasza tłusta ciemnota też już wie i dla zmylenia ostatnich pomyleńców , będzie zdolna nawet przesiąść się na osły , oficjalnie gryźć sucharki i mieszkać po krzakach , aby po upadku, podnieść się i szaleć po burdelach i kasynach !

  2. To nie czas wyrzeczen a sprzatania! Te wypasione samochody nabyte z wykorzstanie ulg podatkowych znajda swoje garaze.Szaty beda wyprane bez cudownego Vanissha na biora szarosci a potem wierni zrzuca sie na nowe..Co bardziej nurtuje ten sabatowy purpurat to przywykanie do wstrzemiezliwosci I zachamowania popedow..Naczelny Amigo Franciszek bedzie w Polsce jadl zupe jarzynowa z grzankami I flaczki a co lepsze jadlo podane bedzie na stoly po pozegnaniu na Okeciu. Przymusowa dieta dla zrzucenia nadwagi..Te kilka dni wizyty Glwnego Amigo Franciszka zaoszczedzi troche prywatne kasy kapucynow, franciszkanow I innych klerykow I opatow, bo czcigodny poddany szatanski Rzad wyrzuci grosz by zgodnie z tradycja Polski zrobic POSTAW SIE A ZASTAW SIE..Drogi moherowy blaznie, kleczacy I modlacy sie przed figura zamaskuj swego skurwysynja za skora a w kopercie na tacy badz hojniejszy na CACY.Co tam ZUS I OFE ! Po wizycie Amigo FRanciszka w kraju nad Wisla wszystko bedzie nowe – ale po staremu..Znamienite 13 miliardow ZLOTYCH funduszu koscielnego moze okazac sie nie tkniete I kto wie, moze w lasce I podziece dla poddanego Rzadu Kosciol sfinansuje katolickie igrzyska olimpijskie ( wszystko jedno zimowe czy letnie) jedyne w swoim rodzaju bo polskie!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s