Ważny komunikat

aeroflot_130919_630

Drodzy Państwo powstały właśnie Parlamentarny Zespól Modelarski pod przewodnictwem posła Antoniego  Macierewicza zaprasza na swe inauguracyjne posiedzenie w Sali Kolumnowej Sejmu.

Spotkanie odbędzie się dziś o godzinie 14.00. Jednocześnie informujemy, że  seminarium z udziałem ekspertów, połączone z warsztatami na temat nowych, rewolucyjnych technik sklejenia plastikowych modeli samolotów w skali 1:144 (lub podobnej), rozpocznie się jutro o godzinie 9.00. Udział w seminarium i warsztatach zapowiedzieli już profesorowie Binienda, Obrębski i Rońda.

Miło jest nam też poinformować, że Członkowie Klubów Gazety Polskiej, a także redaktorzy wPotylice i Niezależnej decyzją Prezydium Parlamentarnego Zespołu Modelarskiego otrzymają gratis tubkę kleju. Spotkanie będzie transmitowała Telewizja Republika. Serdecznie zapraszamy!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Ważny komunikat

  1. A potem uczestnicy spotkania będą mogli przeprowadzać własne „eksperymenty myślowe” – i to mi się coraz bardziej podoba. Może paru pisowskich baranów zobaczy, że są baranami z tendencjami do przemiany w bydło.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s