Jak klimat robi z księdza pedofila

wesolowski=140910-1100

Sprawa pedofilii w kościele, za sprawą niezawodnych w takich okolicznościach hierarchów, nabiera nowych kolorów. Generalnie chodzi o to, że wszystko to, te pedofilie, Gile i Wesołowskie, to  wymysł nadaktywnych i z założenia wrogich kościołowi mediów, oraz… klimatu.

Tak, tak! Jak właśnie powiedział jakiś tam generał od tego zakonu michalitów, machawitów czy kosmitów.  „Księdza Gila usprawiedliwia po części gorący klimat na Dominikanie”.

Ludzie, oni lecą z nami w chuja i nawet się z tym specjalnie nie kryją! Jaja sobie robią i patrzą jak my się gotujemy z oburzenia. Jeśli by ten Gil nie daj boże wylądował na Grenlandii, to – idąc śladem myśli pana generała –  z winy klimatu dymał by pewnie nieletnie foki, pod warunkiem wszak, że chciały się przebierać w żółte stringi. Towarzystwo ochrony zwierząt miało by więc teraz poważny problem z zoofilem Gilem.

gil_130928_350
ksiądz pedofil Gil

A w ogóle to gdzie ten Gil, pod nosem się ukrywa? Wszyscy zgodnie zeznają, że siedzi w swojej rodzinnej wsi gdzieś w Małopolsce, a nikt jakoś nie może go znaleźć. Sam się tak urywa i kluczy, czy może pan zakonny generał mu nieoficjalnie pomaga, albo inny biskup na stanowisku z całym swym aparatem? Może pan kanclerz ksiądz Lipka wie coś na ten temat? A jego szef Hoser też w niewiedzy pozostaje? To dziwne, bo on wie wszystko o wszystkich.

Niestety Gil ma trochę przerąbane, bo nie chroni go dyplomatyczny immunitet, jak te mendę Wesołowskiego. Więc sądzę, że ręce mu się już mocno pocą, a pod dupą woda się gotuje.

Tymczasem niezborny chujek z episkopatu, jakby nigdy nic zakłada nam na konferencji stary, od dawna znany tekst numer 3: „Kościół jest zainteresowany tym, aby napiętnować, ukarać i nawrócić winnych, a także troszczyć się o ofiary pedofilii„.  Wszyscy oni razem (te Polaki, Hozery, Lipki i Klochy), łżą jak bure suki. Jedna wielka ściema i bezczelne żarty na żenującym poziomie.

Linki powiązane:

powiązany-1_150
Śmierć na gejowskiej imprezie
powiazany-2_150
Jak Hoser pedofila chronił i jak czynnie z pedofilią walczy