Molesta z mafią w tle

Ksiądz pedofil Gil dał głos niszowej stacyjce TVP Info. Twierdzi, że nie molestował, nie gwałcił i że w ogóle to nie wie jak dziecko wygląda. Twierdzi również, że był naiwny i zbyt ufał ludziom którzy go otaczali. No, nie ma co, ofiara jednym słowem.

Dodatkowo ksiądz Gil sugeruje to, co już wcześniej sygnalizowali jego przyjaciele i obrońcy, że to mafia wrobiła go w te gwałty. Bo on czoła stawiał dzielnie narkotykom, psuł narkotykowym kartelom interesy, więc ci z zemsty zawalili mu dziecięcymi pornosami komputer i puścili plotki, że z lubością dyma nieletnich.

Jezus Maria, święty noszący na swych barkach ciężkie piętno ohydnych pomówień. No, może…

Acz drodzy państwo i jeszcze droższy księże, jakby pan tak zadarł z tymi narkotykowymi kartelami, to od dawna by pan leżał parę stóp pod ziemią, w miejscy raczej nieznanym, albo nawet publicznie by pan bez głowy leżał na środku ulicy, by innym dać sygnał jak kończą ci co z mafia zadzierają.

W najlepszym przypadku, obcięli by panu jaja, albo ze dwa palce i pomazanego farbą nago na ulice puścili. Ich pomysłowość jest zaprawdę zadziwiająca, więc mogliby z panem zrobić jeszcze kilka innych figur.

Przeto pan proszę księdza, nie zadarł z żadną tam narkotykową mafią, czego najlepszym przykładem jest to, że pan tu jest, wygląda nieźle i w zdrowiu pozostaje, pieprząc w telewizji trzy po trzy, czyli głodne bajeczki dla kretynów i zaawansowanych w wierze.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

14 thoughts on “Molesta z mafią w tle

 1. Pedofil idzie w zaparte , złodziej Rydzyk pokazał mu linię obrony i gilowaty myśli że mu się uda ! Pomawiając mafię , już z nią zadarł i prędzej czy później obudzi się w przydrożnym rowie , z jajami w zębach , jak się obudzi !

  1. A po co takie pieszczoty „jaja w zebach” ? JUZ sie „napiescil”……..

  2. …Gil powinien byc potraktowany jak gil – wytarty chusteczka JEDNORAZOWEGO uzycia (ochrona przed czarna zaraza !) i wyrzucony do rynsztoka !

 2. U mafia to siła !!
  To „do kompa” samoistnie i na odległość, jakieś tam filmiki,jakieś zdjęcia z księdzem tfu w roli głównej umieści,a to do zamkniętego sejfu plebani podrzuci ‚stroiki” ministrantów co to ich ksiądz tfu „na jasełka :przebierał.Oni nawet gospodynie namówili by ta wystraszona ,żurnalistom opowiadała to co mafia kazała.
  I juz teraz wiem powód dzwonienia tfu księdza do tego tam diakona by z kompa wyjął twardy dysk.On go przecież chciał przedstawić polskiej Policji na dowód swej niewinności.Bo my jak nikt w świecie „policajów” komputerowych mamy niezgorszych.
  Wróci taki jeden z drugim z pielgrzymki do Częstochowy i natchniony Duchem sw.w try miga sprawę rozwiąże.
  A tu gapa diakon nie zdarzył.I tamte policaje byli szybsi,A wiadomym przecież ze tamtych policjantów a i „wymiar sprawiedliwości” mafia ma w garści.
  U marny los tego Gila tym bardziej ze zima nadchodzi.I jak sie tu ukrywac przyjdzie w tatulowej stodole bo sąsiedzi choć bronią ‚jak niepodległości” do domu na noc nie wpuszcza Tym bardziej „jak doma” małe dzieci.I tez „ministranci

 3. Gil wysmarkał gila, a TVP Info w lot Gilowego gila chwyciło i na czerwono zaznaczyło. Jeśli na to idzie mój abonament, to ja chromolę taką misję społeczną.

 4. Panie Gil ,a te dzieci,ktore zabieral pan na „wycieczki” to zapewne chcial pan OBRONIC przed cpaniem ? W/g pana „lepsze ruchanie niz cpanie” …….Idz pan do diabla z panskim tlumaczeniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Panie Gil, radze panu (jezeli chce sie pan oczyscic od pomowien) aby na rozprawe do sadu powolal pan na swiadka Boga,do ktorego sie pan odwoluje .

 6. Ksiądz Gil chciał na tej zacofanej Dominikanie założyć zakon ojców Pedofilian tylko ci wredni Dominikańczycy się na nim nie poznali

 7. Dosięgną i tu Gila mafiosi,
  ze strachu ziemię nie raz zrosi.
  Nikt z nich o zdrowie nie pyta,
  jeno od ręki za gardło chwyta.

  1. Nie dość, że pedofil i pederasta,
   to jako ofiara w piórkach wyrasta.

 8. Ciekawe jakie pierdoły wymyśli biskup Wesołowski chwilowo stacjonujacy w Watykanie, który go posłał. Bo to będą napewno jeszcze lepsze, jeszcze bardziej przekonujące i jeszcze najbardziej mafijno-spiskowe historie.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s