Uwaga, ofiara nieludzkiego systemu!

Powiem szczerze i bez ściemy: popłakałem się rzewnymi łzami krokodyla i ręce z bólem załamywałem nad ciężkim losem profesora Rońdy. Nawet wyobrazić sobie nie potraficie, jak strasznie ten skromny człowiek jest prześladowany.

W szczerym i mocnym (słowo „mocny“, to ulubione słowo prawicowej publicystyki) wywiadze dla pewnej codziennej gadzinówki, pan profesor profesji różnych, poskarzył się na swój zasrany los. I tak…

Przede wszystkim jest permanentnie podsłuchiwany. Nie wiadomo przez kogo ale jest. Wedle moich źródeł ewentualne podsłuchiwanie zleciła jego żona, bowiem podejrzewa męża o poważną i skrywaną chorobę psychiczną, a to zawsze jest dobry powód do rozwodu. Tym bardziej, że z wariatem pod jednym dachem naprawdę trudno się żyje.

W każdym razie, w związku z tym podsłuchiwaniem, pan profesor zmienia codziennie telefony i pensji już nie starcza, bo kupuje te telefony na bazarze niczym śliwki węgierki. Hurtowo w plastikowych torbach.

Naukowiec jest też prześladowany na dziesieć innych sposobów. Ponoć na uczelni wszyscy mijają go łukiem, a koledzy po kątach śmieją się w kułak i pokazują go palcami. Nawet na ulicy napotyka na powszechne wyrazy niechęci, czyli salwy śmiechu. Choć zdarzyło się że jeden dorożkarz pogratulował mu ponoć odwagi. Ale to był Polak ten dorożkarz.

Wyrazem zaś nadzwyczajnej bezczelności z symptomami znęcania się psychicznego, było przesłuchanie pana profesora w wojskowej prokuraturze. Wyobraźcie sobie, że przesłuchiwał go jakiś chuj w mundurze oficera wojska polskiego!  I był butny niczym chuj ten chuj! To skandal i wredna prowokacja!

Bo przecież wszyscy wiedzą, że ów oficer na codzień paraduje w mundurze oficera ruskiech służb specjalnych, stąd zresztą ta buta i zabużański akcent. Wszystko to więc była maskarada, by dzielnego profesora wziąć pod włos, wprowadzić w maliny i jego patriotyczną czujność uśpić.

Niestety więcej szkód profesora Rońdy nie pamietam, bo w czasie lektury wywiadu zasnąłem. Jak se coś przypomnę, to Szanownym doniosę.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Uwaga, ofiara nieludzkiego systemu!

 1. Jaki Rońda, takie prześladowania. Najgorzej zaś – jak wiadomo – prześladuje mania prześladowcza.

 2. Rońda zaraził się od głupiego Antka ! no i zwąchał interes. Całe życie latał po rozwalonych domach , a tu nagle samolot spadł mu z nieba ! Jeszcze trochę i okaże się , że Rońda w czasach przewrotu solidarnościowo-PZPRowskiego , spał w jednej szafie razem z Antkiem wariatem i Jarkiem Kaczyńskim i tym czynem obalili komunizm i trzy alpagi , po których dostali sraczki od siary i zmian w mózgu !

 3. Przepraszam, że pytam lecz nie czytałem najlepszej z gazet i nie wiem. Która z żon uważa, że profesor ma coś nie tak pod sklepieniem? Ta dawna ze sportowego rodu Reczków? Czy ta druga po byłym rektorze AGH?

 4. Tak na oko – kawał chłopa,
  ale ta z wybuchu szopa?,
  no i stodoła i te skrzydło,
  nie dziwota,
  że dymi z głowy powidło.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s