W sensie moralnym to jest pełnia lata

Ach, cóż to było za wielkie zwycięstwo. Wprost fascynujące! Warszawiacy gromią Gronkiewiczową w stosunku 95:5. To nic, że prawie 75% warszawiaków głosowało „za” prezydentową, zostając w domu. Bo skoro nie poszli na referendum to nie widzieli sensu zmian.

Dla PiS była to jednak niewiele znacząca mniejszość, te 75%. Ważne, że będąc w mniejszości uzyskali w tej mniejszości przytłaczającą większość. Sukces jednym słowem. I wielkie moralne zwycięstwo!

Oczywistym jest więc, że profesor Gliński w sensie moralnym jest już prezydentem stolicy, a potem także w sensie co najwyżej moralnym będzie prezydentem kraju.

Ba, przyjdzie pewnie czas, że nawet moralnie będzie się czuł prezydentem całej zjednoczonej Europy. Prawo i Sprawiedliwość winno zmienić nazwę na Prawo i Moralność.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “W sensie moralnym to jest pełnia lata

  1. Jako i za komuny, wg. słynnego moralisty Jankowskiego, drogowskaz nie musi podążać pokazywaną drogą – w nazwie PiS brakuje okolicznika „ku”… Gdyby nazwa brzmiała „Ku Prawie i Sprawiedliwości”, wszystko byłoby jasne i wiarygodne…
    A tak pozostaje domyślać się co naprawdę poeta miał na myśli…
    Pozdrowienia.
    PS. Kupis nie kupis – potargować warto.

  2. Tak myślę jaką wartość może mieć facet pokroju Glińskiego , z którego śmieje się cała Polska i jak on może spojrzeć w oczy swojej kobiecie ? Jak dalej tak będzie wyczekiwał na jakiekolwiek stanowisko otrzymane od Kaczyńskiego , to wyląduje jako woźny w jednym z klubów GP . Nawet gdyby jakimś cudem PiS wgrało wybory , to Gliński nigdy nie będzie miał szacunku u Polaków , po tym jak się już zeszmacił !

  3. Reprezentacja Polski jest moralnym zwycięzcą w meczu z Ukrainą a Węgry wprost moralnie roznieśli w pył holendrów

  4. Jaką wartość może mieć „naukowiec”, który będzie wyczekiwał na jakiekolwiek stanowisko otrzymane od kaczkowskiego czy macierpicza, po tym jak się już zeszmacił !

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s