Zwieranie szyków, zaciskanie dup

katole_131012_700
Poseł Jaworski, szef zespołu antyateizacyjnego ze zleceniodawcą

Niedowartościowani i co rusz obrażani, poniżani i kopani członkowie wspólnoty katolickiej postanowili zewrzeć szyki. Cel: obrona kościoła przed nieprzemyślanymi, wulgarnymi i nieuzasadnionymi atakami.

Generalnie chodzi o to, że w kościele nie ma pedofilów. Pedofile w sutannach to wredny wymysł mediów, po to tylko by dołożyć i dokopać jedynej ostoi polskości i moralności, czyli kościołowi naszemu kochanemu amen!

„Zestawianie razem słów ksiądz i pedofil, to uderzenie w pewien system wartości” – mówi poseł Kownacki z PiS, przy okazji członek kabaretowego zespołu ds przeciwdziałania ateizacji Polski. Wtórują mu członkowie innych nie mniej kabaretowych katopochodnych zespołów ds różnych i nieważnych.

Wszyscy ci odjazdowcy razem mają spotkać się w sejmie na specjalnej debacie poświęconej wierze chrześcijańskiej, zakazowi handlu w niedzielę i sposobom zatrzymania ateizacji naszego pięknego i na swój sposób porąbanego kraju.

OK. Powiem, że nawet byłbym skłonny oglądać taką debatę, pod warunkiem wszak, że uzyskam odpowiedzi na następujące nurtujące mnie pytania.

* dlaczego przewodniczący episkopatu jest kompletnym kretynem, o czym świadczą niezbicie nie tylko jego ostatnie wypowiedzi ale cała jego pożal się boże sukienkowa kariera.
* dlaczego zarówno pan Michalik, jak i pan prymas (a także paru innych prominentnych katabasów) do tej pory nie podali się do dymisji jako współwinni ukrywania przestępstw, oraz winni  wizerunkowej porażki kościoła
* dlaczego kościół uparł się by permanentnie zaglądać do mojej sypialni i z upodobaniem podglądać co też robię pod kołdrą a zupełnie nie interesuje go co i z kim pod kołdra wyprawiają tzw. duszpasterze.
Mógłbym mnożyć pytania, tylko po co? Niech wpierw odpowiedzą na te trzy, potem zadamy kolejne.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Zwieranie szyków, zaciskanie dup

  1. Na polecenie Rydzyka Sobecka stała się mózgiem kretynizacji Polski , ale cały Sejm jest współwinny bo zezwolił na powstanie ,,parlamentarnego zespołu” w którym są sami pisowcy .Zidiocenie sejmowej alkaidy widać właśnie w próbie obrony kościelnych przestępców . Jaworski jako głupek , zaprzedał duszę swoim panom i nikt go już nie zmieni , o zleceniodawcy szkoda mówić . A z drugiej strony , ciekawy jestem co ty tam Jah wyprawiasz pod tą kołdrą ,że aż cały KK jest zainteresowany !

  2. Pan Michalik, jak i pan prymas (a także paru innych prominentnych katabasów) do tej pory nie podali się do dymisji jako współwinni ukrywania przestępstw, oraz winni wizerunkowej porażki kościoła, bo to są nasze krety !

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s