Logiczne całkiem

Jest czwartek, więc najprawdopodobniej zdecydowana większość z nas (was) ochłonęła już i odtajała po morderczej porcji powalających z nóg ustaleń podjętych w trakcie drugiej konferencji ekspertów Macierewicza. Było naprawdę hardcorowo. Pora na krótkie posumowanie, mimo świadomości, iż szok niektórych z was niczym kac ciągle mocno trzyma i możecie nie rozumieć skomplikowanych wywodów naukowych. Podsumowanie będzie więc proste, prostym językiem opowiedziane.

A więc przypominam wam, iż kluczowe role w tej konferencji (oprócz rozlicznych prelegentów i oryginałów) odgrywała aluminiowa puszka, parówki, terroryści, brzoza rzecz jasna, oraz latający do tyłu samolot.  Wygłoszono na ten temat naukowe referaty, pielęgnowano intelektualnie zaawansowaną dyskusję. Oto najważniejsze wnioski w punktach.

1. Putin wspólnie z Tuskiem (przy cichej akceptacji Komorowskiego) zaplanowali operację pozbycia się najwybitniejszego męża stanu w Europie występującego z nadzwyczaj liczną asystą;

2. Wytworzyli sztuczną mgłę za pomocą maszyny będącej połączeniem pralki Frani z komputerem Commodore;

3. Sprokurowali przynajmniej dwa wybuchy (trzeci prawdopodobny) – szczegóły do ustalenia podczas trzeciej konferencji;

4. Zagazowali samolot helem (albo czymś takim podobnym), by mieć pewność, że nikt nie przeżyje;

5. Żeby mieć jeszcze większą pewność iż jest absolutna pewność że nikt nie przeżyje, wynajęli terrorystów niewiadomego pochodzenia (do ustalenia na czwartej konferencji), którzy zdetonowali bombę baryczną (wybuch czwarty) ukrytą w kuchence mikrofalowej;

6. Załadowane do kuchenki parówki Krakus w wyniku działania bomby popękały, a niektóre nawet wybuchły (piaty, nieplanowany wybuch);

7. Latające bezładnie parówki pogniotły puszki z piwem Lech. Mimo zadanych ran puszki jednak nie popękały, wykazując się patriotyczną postawą;

8. Wymiętoszony wybuchami samolot,  lecąc tyłem do przodu skosił nieistniejącą brzozę, skróconą zresztą o kilka metrów mniej więcej pięć dni wcześniej;

9. Mimo tych dramatycznych wydarzeń, przynajmniej trzy osoby przeżyły, ale zostały dobite;

10. Było jeszcze “piiiijiiii bziuuu!”, ale nikt na razie nie wie co to było (do ustalenia podczas piątej konferencji).

Muszę  przyznać, że całość brzmi całkiem, całkiem logicznie i każdego jest w stanie przekonać. Argumenty są jasne, dowody niepodważalne, Tak, to był zamach. Nie mam już wątpliwości.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Logiczne całkiem

 1. Choroba zwana Zespołem Macierewicza powoli przekształca się w ogólnego,, pierdolca ” a tak zwani eksperci , a szczególnie ten co sobie wyciągnął parówki z tyłka , są głupsi od poprzednich . Podobno Kaczyński jest już w takim stanie , że został ubezwłasnowolniony przez Macierewicza i Hofmana z wujkiem , ponieważ jego niekontrolowane wypowiedzi , grożą utratą biznesu smoleńskiego . A poza tym jak patrzę na przebrzydłą mordę Macierewicza , to tracę wiarę w człowieka i nachodzi mnie depresja a to się wiąże z ….melancholią i budzą się demony !

 2. Tak. To byl zamach. Na moje miesnie brzucha. 🙂 Obawiam sie, ze po Twojej relacji z piatej konferencji bede miec niezle przepukliny.

 3. Az dziwi mnie, ze ci „eksperci” nie podjeli teorii rozpowszechnianej od paru lat przez niemieckojezyczne „Polskaweb News” (polskaweb.eu), wedle ktorej na skutek spisku zydowskiego pasazerowie pechowej tutki nie zgineli, lecz maja sie dobrze na Wyspie Bozego Narodzenia (Kiritimati). Chyba nie przypadkowo sa tam Poland Channel i St.Stanislas Bay? Czyli „polska elita” nie zginela pod Smolenskiej, lecz byczy sie w tropikach. Pewien dysonans wprowadza inny autor, ktory publikuje zdjecia niedoszlego nieboszczyka Lecha Kaczynskiego w Warszawie i ujawniajacy transformacje Gosieckiego w pania Anne Grodzka.

 4. Spisek jest głębszy niż się to wszystkim wydaje.
  W 1975 roku KGB w porozumieniu z Mossadem postanowił utworzyć Komitet Obrony
  Robotników (KOR). Wytypowano do tej akcji uśpionych agentów Mossadu mieszkających
  w Polsce (nazwiska powszechnie znane). Ów KOR wylansował agenta Bolka (nazwisko też
  znane). Ówczesne władze PRL delegowały w otoczenie Bolka swoich agentów – braci
  bliźniaków. Mossad jednak wykrył tę akcję i bracia zostali odstawieni.
  Najlepsze nastąpi; [cały komentarz TUTAJ]

  1. Vannelle, dziękuję za rzucenie nowego światła na te dramatyczne wydarzenia. Rzeczywiście wiele to tłumaczy, a w zasadzie wszystko to tłumaczy. Przyznaje że odczuwam w związku z tym również pewien dyskomfort, polegający na tym między innymi iż wkurwia mnie, że Ty na wpadłeś i to odkryleś, a nie ja. No, ale trudno czasami mężnie należy znosić porażki. Pozdrawiam. A poza tym chętnie bym to „przedrukował” na stronie głównej, gdybyś wyraził zgodę.

  2. Nie przesadzaj, na nic nie wpadłem; to powszechnie znane fakty których nie chcą przyjąć do wiadomości wyznawcy religii smoleńskiej. Przedrukowanie na stronie głównej będzie dla mnie zaszczytem.

   ps. znam nawet treść ostatniej rozmowy braci K.

 5. Gdyby eksperci zespołu Macierewicza uwzględnili pseudo-elastyczne odkształcenia dipol-skrętu to zamach zostałby udowodniony.

 6. Łubu dubu, łuuubuuuu duuuubuuuuu, niech nam żyje prezes kluuuuuuubuuuuuuuuuu i Antoni piiiijiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bziuuu!!!!!!!!!!!!!!!! pierduuuuuuuuuuuuuut!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Grunt to dobre poczucie humoru, ale rzygam juz ta hipokryzja, absurdami goniacymi jeden za drugim I zaczynam zalowac I przestaje sie przyznawac ze jestem czlowiekiem oddanym nauce I nie bede probowal osiagnac nominacji profesorskiej. Doktorem mi wystarczy I przestaje sie tym poslugiwac. .Wstyd Polsce przynosi to co sie dzieje nie tylko w kwestii katastrofy smolenskiej ale w wielu innych przypadkach jak np. pewne absurdalne referenda, dyskusja o 6-cio latkach I szkole itd itp.To wszystko wyglada na zgodowane przez niby intelektualnie moralnie I edukacyjnie wysoko kwalifikowantych Polakow. Polak Polakowi skacze do oczu juz z byle powodu. Jezzcze dopelnienie czary goryczy moze nastapic 11 Listopada, gdzie spodziewam sie na ulicach polskich miast zobaczyc POLAKOW PORTRET WLASNY – ZALOSNY!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s