Tomkowe bzykadło

Się narobiło jednym słowem. Dzięki niewinnej z pozoru stłuczce Agenta Tomasza „Tomka” Kaczmarka, ujawniona została głęboko skrywana tajemnica. Otóż Agent ma, czyli posiada, dziewczynę, partnerkę, kochankę… niech każdy nazywa to coś jak chce. Blond Wenus obsługująca pana Tomka nazywa się Katarzyna Sztylc (od Sztyrlic?), ma 34 wiosny i pochodzi z Olsztyna.

Agent Tomek – przypomnijmy – pochodzi z Wrocławia, ale to mogą być tylko pozory, bo wiadomo kto po wojnie do tego Wrocławia i okolic trafiał i kto tam był zsyłany. Czyli protoplaści Tomka nieznanego są pochodzenia. Jak by nie było jednak, Wrocław pozdrawia Olsztyn.

Zauważmy, że nasz Agent przesiada się na coraz młodsze. Bo po 49-latce (Beata S.) i 42-latce (Weronika M.) teraz przyszła kolej na 34 latkę, pomijając to, co niechybnie po drodze było. Jest więc wyraźny progres, za rok czas na nastolatkę.

Najważniejsze zaś jest to, iż do owej 34-latki, czyli Kasi, należy feralne Porsche Cayenne, którym kochaś Tomek tydzień temu zdemolował Golfa na warszawskim rondzie Zesłańców Syberyjskich.

Tomek przeto jest czysty, bo jeno na jeden wyskok samochód od kobiety dostał, acz z jasnym przykazaniem: „Masz tu Tomuś autko, poszalej sobie trochę po stolicy, niech motłoch widzi żeś pan. Tylko pamiętaj, żadnych skoków w bok na dupy, żadnego wyrywania towarów na porszaka, bo ci nogi z dupy powyrywam, nie wspominając o jajach”.

Nie wiadomo za bardzo z czego te pieniądze pani bizneswoman się biorą. Bo co prawda zasiada ona w zarządzie firmy Plaza (co to za Plaza, może ktoś coś znajdzie i jakiegoś linka podeśle) i znana jest też z działalności w stowarzyszeniu Europejskie Centrum Wsparcia Społecznego Helper, ale czy tam są pieniądze?

Wspomniane Porsche właśnie do firmy Plaza należy, więc zachodzi uzasadnione podejrzenie graniczące z pewnością, iż poseł polskiego sejmu porusza się autem użyczonym przez prywatną firmę, pewnie za bóg zapłać, tylko czy na pewno? Czy na pewno nie oczekują oni jakiegoś wyrazu wdzięczności, korzystnej ustawy, korzystnych przepisów, jakiegoś kontraktu?

Poza tym PiS winien czuć głęboki niepokój. Bo wszystko wskazuje na to, że ta panna Sztylc to podwójny agent. Z jednej strony robi laskę Tomkowi, czyli na rzecz PiSu jakoby pracuje, ale z drugiej strony donosi pewnie konkurencji. Bo nie należy zapominać, że przez przynajmniej dwa lata była ona tzw. „asystentką” Jacka Kurskiego, a przecież stara miłość rzadko rdzewieje. Niby skąd to BMW X5 Jacka? Tym bardziej że ponoć nadal dla Kuraka i jego kanapowej partyjki pracuje, nawet w randze dyrektora biura.

Poza tym jeśli to wszystko, to jakaś ustawka (wiele na to wskazuje), to jednak kiepsko dograna, tak jak zresztą wszystko co firmował dotychczas swym nazwiskiem i czerstwym licem ów gołodupiec (patrz zeznanie) Kaczmarek. I po co w ogóle tyle wysiłku? Żeby pokazać się z jakiś powodów z naiwną blondynką, podymać sobie za friko, wykorzystać, wycisnąć i rzucić?

sztyrlic_131130_640

tomek-2_131130_640

tomek-1_131130_640

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

18 thoughts on “Tomkowe bzykadło

 1. W życiu bym nie ruszył blondyny po obrzydliwym Kurskim , chociaż Kaczmarek jest jeszcze bardziej odrażający ! Wiem że człowiek jak świnia wszystko skonsumuje ale tych dwóch , to nawet hiena by nie strawiła . Ciekawe za jaką kasę zgodziła się podstawiona laska robiąca gdzieś w czymś , żeby odegrać rolę na zamówienie , tego bezczelnego towarzystwa , czującego się tak bezkarnie , ze względu na urzędujących jeszcze prokuratorów z rozdania Ziobry ! Możliwe że właśnie przez zasraną ludźmi Ziobry prokuraturę , Tusk nie chce podpisać papierka głównemu PiS-owskiemu prokuratorowi !

 2. Jakie przesłanie zawiera ta ustawka, która miała miejsce na Rondzie Zesłańców Syberyjskich, a nie na innym o bardziej neutralnej politycznie nazwie ?

  1. Kaśka Hejke , to jaskrawy przykład ideału prawicowej katoliczki , dwukrotnie rozwiedzionej z dwójką dzieci i bujnym życiem seksualnym za sobą ![ — ocnz — ]

 3. K.Sztylc :
  Dane firmy: PLAZA SP. Z O.O., OLSZTYN
  Adres 10-900 OLSZTYN GIETKOWSKA 5, Województwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
  Zarząd SZTYLC KATARZYNA SYLWIA − PREZES ZARZĄDU , HAJDUKIEWICZ MARZENA AGNIESZKA − PREZES ZARZĄDU
  Sposób reprezentacji REPREZENTACJA SPÓŁKI JEST JEDNOOSOBOWA
  Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonarjusze (obecni i poprzedni) HAJDUKIEWICZ MARZENA AGNIESZKA, SZTYLC KATARZYNA SYLWIA
  Status firmy Firma zarejestrowana w KRS od 2013-09-18. Firma aktywna
  KRS KRS 0000477429

 4. Generalnie to niezły burdel mają na prawicy. Stara prawda jest taka, że spod kruchty zawsze były najgorętsze dziewczyny.

 5. Revel v/d Stein:
  To jest maly przyklad inzynierii biznesowej.SlawomirTrojanowski moze Wam o tym cos powiedziedziec.
  Dane firmy: SUPPORT SP. Z O.O., OLSZTYN
  Adres 10-544 OLSZTYN WARMIŃSKA 7/5, Województwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
  Zarząd KOZAK BOGDAN − PREZES ZARZĄDU
  Sposób reprezentacji DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU.
  Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonarjusze (obecni i poprzedni) KOZAK BOGDAN PIOTR, KUROWSKA BARBARA, TROJANOWSKI SŁAWOMIR
  Branża, sektor, opis transport drogowy, firma transportowa
  Status firmy Firma zarejestrowana w KRS od 2011-06-30. Firma aktywna
  KRS KRS 0000384585
  NIP NIP 739-383-87-19
  REGON REGON 280659615

 6. Dane firmy: PLAZA SP. Z O.O., OLSZTYN
  Adres 10-900 OLSZTYN GIETKOWSKA 5, Województwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
  Zarząd SZTYLC KATARZYNA SYLWIA − PREZES ZARZĄDU , HAJDUKIEWICZ MARZENA AGNIESZKA − PREZES ZARZĄDU
  Sposób reprezentacji REPREZENTACJA SPÓŁKI JEST JEDNOOSOBOWA
  Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonarjusze (obecni i poprzedni) HAJDUKIEWICZ MARZENA AGNIESZKA, SZTYLC KATARZYNA SYLWIA
  Status firmy Firma zarejestrowana w KRS od 2013-09-18. Firma aktywna
  KRS KRS 0000477429

  Dane firmy: EXEO SP. Z O.O., OLSZTYN
  Adres 10-544 OLSZTYN WARMIŃSKA 7/5, Województwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
  Zarząd CEDROWSKA KATARZYNA − PREZES ZARZĄDU

  Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonarjusze (obecni i poprzedni) SZAJERKA GRZEGORZ FRANCISZEK, TROJANOWSKI SŁAWOMIR, BOMBRYCH MARCIN ŁUKASZ, SEREJ WIESŁAWA, SZTYLC KATARZYNA, Firma EUROCONSULTANT, Firma TOGATUS SUPPORT
  Branża: działalność naukowa
  Status firmy Firma zarejestrowana w KRS od 2007-11-23. Firma aktywna
  KRS KRS 0000292847
  NIP NIP 739-365-91-41
  REGON REGON 280254189

  Dane firmy: EUROCONSULTANT SP. Z O.O., OLSZTYN
  Adres 10-544 OLSZTYN WARMIŃSKA 7/5, Województwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
  Zarząd CEDROWSKA KATARZYNA − PREZES ZARZĄDU
  Sposób reprezentacji DO REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZY ZARZĄDZIE WIELOOSOBOWYM WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
  Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonarjusze (obecni i poprzedni) CEDROWSKA KATARZYNA, RAJCHEL PRZEMYSŁAW KRZYSZTOF, TROJANOWSKI SŁAWOMIR
  Branża:edukacja
  Status firmy Firma zarejestrowana w KRS od 2008-02-05. Firma aktywna
  KRS KRS 0000296532
  NIP NIP 739-365-91-70
  REGON REGON 280256722

  1. Wygląda na to, że drogi pani Sztylc i pana Trojanowskiego dość ściśle się przeplatają, acz na ile mocny jest to splot należałoby sprawdzić. Pan Trojanowski to zdaje się zacny i mocno zakolegowany z PiSem (członek?) biznesman. Z jego czyli PiSu rekomendacji zasiadający choćby w radzie nadzorczej tamtejszego Polskiego Radia. Dzięki temu jak rozumiem pani Sztylc znalazła się w radzie programowej tego radia. Razem z panem mecenasem jest tez udziałowcem firmy EXEO parającej sie działalnością naukową jakoby. Wszystkie spółki które w ten lub inny sposób firmuje pan mecenas znajdują się pod tym samym adresem czyli na ulicy Warmińskiej. Tam tez siedzibę ma kancelaria prawna pana Sławomira czyli Togatus. Zresztą spółka w której prezesuje pani narzeczona Tomka, Plaza (transport kolejowy), znajduje się na ulicy Gietkowskiej w koszarach. To po drugie stronie torów i ulicy Artyleryjskiej, dosłownie rzut kamieniem. Może jakiś dociekliwy dziennikarz wyciśnie z tego frapujące biznes-story z wątkiem sensacyjnym? Kto spróbuje?

 7. Oj, Revel, wy tu pierdziu, pierdziu, a Kaczyński z kumplami wybiera się na Ukrainę. Może Tupolewem!!!

 8. Nie zdziwię się jeżeli stchórzy w ostatniej chwili. Z bardzo ważnych powodów oczywiście. Żeby ratować Polskę.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s