Marsz specjalnej troski

Warszawiacy bez wątpienia będą szczęśliwy. Spływa na nich wielki zaszczyt. Jarosław Kaczyński z kumplami organizuje w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, marsz wolności, solidarności i niepodległości. Mówiąc wprost, 13 grudnia czeka was drodzy warszawiacy kolejna rozpierducha.

Jeśli pod waszymi oknami wyrwą cały bruk plus płyty chodnikowe plus połamią drzewa, to wiedzcie że zrobili to z miłości do ojczyzny. To żaden wandalizm, to wyższa forma patriotyzmu!

I wiedzcie, że wszystkiemu jest winien Jaruzelski. Bo gdyby nie ten chuj, to wleźliby tu Ruskie i porządnie przetrzepali wszystkim dupy. A wtedy powody do świętowania, wspominania, czczenia były by jeszcze większe. No, ale co się stało to się nie odstanie, trza zadowolić się plewami i rekompensować to odpowiednim nadymaniem się.

W skład Komitetu Honorowego Marszu wchodzą pierwszej wody oryginały.  Elita i sam kwiat.

Przede wszystkim godnie wygląda reprezentacja organizacji maniaków seksualnych. Bo w drużynie  są panowie  biskupi Dydycz, Dec, Frankowski, a także Napierała i Bronakowski. Spośród chmary innych freaków warto wymienić choćby mecenasa Olszewskiego, oraz Gwiazdę, Romaszewskiego obowiązkowo z Romaszewską, Glińskiego, Żaryna, Sakiewicza z Pietrzakiem (wbrew plotkom nie są w związku), oraz koniecznie Błasikową, Łaniewską i Chodakowską.

Rzecz jasna mocna jest też reprezentacja klubu chronicznych schizofreników z honorowym przewodniczącym klubu poetą Rymkiewiczem i jego nieetatowym zastępcą Robertem Radwańskim (to ten od tenisistek). Dla porządku i z kronikarskiego obowiązku wspomnijmy też o halabardnikach, czyli elemencie uzupełniającym, zwanym też wypełniaczem tła w postaci choćby pani Hejke i pana Pospieszalskiego. Wolskiego nie wymieniam bo nie zasłużył. Miłej zabawy w każdym razie!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Marsz specjalnej troski

 1. A ja tak trochę z innej beczki. Oglądam sobie TVN24 i zauważam, że szykuje się nowe „święto” w podobnym stylu. Święto nie narobienia takiego bałaganu jak u innych, przez huragan Ksawery. Porozwożeni po kraju reporterzy dwoją się i troją, aby pokazać nieszczęście jakiekolwiek, a tu dupa. Żadnego przewróconego TIRa, a u innych był takowy, kamera ustawiona na jakieś drzewko, które ani drgnie (skurwysyństwo zwykłe). Ale Ksawery jeszcze hula i może się gdzieś uda i opłaci pojechać.
  Z ostatniej chwili: Trzy osoby zginęły, jedna ranna (na Pomorzu). A ich tam nie było i chyba stąd ten smutek (ale i nadzieja) na twarzy prezentera. Wśród hien nastąpiło ożywienie.

 2. Rudy. Mendia faktycznie doznały traumy. Xawery szaleje, ale nie tam, gdzie ustawiono kamery i panikarzy z mikrofonami.

 3. Czarzasty w niedzielę ( odpowiadając osiłkowi z MW ) ujawnił, że Prawdziwi Polacy wyrywali drzewa 11 listopada , ponieważ korzenie tych drzew były żydowskie.

 4. Zrozumiałbym świętowanie daty zakończenia stanu wojennego, ale jego wprowadzenia?
  Zaiste specjalna „logika”.

 5. No jednak pewna logika w tym jest. Początek pamięta każdy kto wtedy żył, a zakończenie było tak rozmyte, że bardzo niewielu.
  Ale ja w tym udziału nie biorę.

 6. Czy panprezes zabierze na marsz swego kolegę z Majdanu Oleha Tiahnyboka i czy pomaszerują obok siebie pod czarno-czerwonym sztandarem z „Czerwoną Kaliną” na ustach?

 7. Każde święto jest na wagę złota, umiłowany kraj, daje szansę na bezsensowne przemowy, umiłowany kraj, trzynastego nawet w grudniu jest wiosna, umiłowany kraj, prezesowi pojebały się kolory pigułek, umiłowany kraj. Jeżeli dziś piątek to jesteśmy na księżycu.

 8. Wspomniany Oleh Tiahnybok kwestionuje polskość zaledwie 16 naszych przygranicznych powiatów. Jak na kontynuatora światłych myśli Bendery to niewiele. Prezes gdy zdobędzie „wadze” trzynastego w piątek to mu to da.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s