Bohaterowie zaginionych teczek

Drodzy bywalcy, 32 lata temu generał Wojciech Jaruzelski zwany Jaruzelem, wprowadził tak zwany stan wojenny. Stan wojenny był nieco udawany, tak jak udawany był polski socjalizm. I jedno i drugie odbywało się z przymrużeniem oka. Nikt do końca nie brał tego na poważnie. Ale nikt, to nie znaczy że wszyscy.

Niektórzy to tak się jednak przejęli, że w stanie wojennym to trwają do dziś. To są prawdziwe ofiary wojny polsko-jaruzelskiej!

Niestety z wielkim żalem muszę stwierdzić, że największą ofiarą stanu wojennego był/jest Jarosław Kaczyński, a to z powodu braku zainteresowania nim władz i tym samym nieinternowania. Tej okrutnej zbrodni Kaczyński nie wybaczy Jaruzelskiemu nigdy.

Bo pomyślcie, jakim bezwzględnym zbirem trzeba być, by z wyrachowaniem nie internować najznamienitszego (ponoć) człowiek  opozycji, lidera liderów, wodza wodzów. A jeszcze ten podtekst: kto nie siedział ten donosił…

W związku z tym, apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli, pamiętajcie dziś o Jarosławie Kaczyńskim, owym Wielkim Nieinternowanym, straszliwe skrzywdzonym przez krwawy, okrutny reżim kierowany swego czasu przez tę bestię w generalskim mundurze. Chwała bohaterom, zaginionych teczek!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Bohaterowie zaginionych teczek

  1. Jakieś zwierzę się zagnieździło w nosie tego mumina. Sierść szaro-siwa wskazuje na szczura, mysz, lub inną ryjówkę.

  2. Jesteś w błędzie Jah ! Władza interesowała się Ofiarą Kaczyńskim ! Tylko to nie ta co ścigała obecnie najbogatszych przywódców w naszym państwie , którzy obdarowują się nawzajem rożnego rodzaju przywilejami , a ścigała go obyczajówka ! W akcji pod kryptonimem ,,Hiacynt” Kaczyński jest zarejestrowany jako czynny homoseksualista i z pewnością ma odpowiednio-różową teczkę ! Tak że on jest bohaterem , tylko tym w różowych podwiązkach , a rany waleczne ma chyba na odbytnicy po przytarciach !

  3. Jarosław był przecież mózgiem przewrotu! – zakonspirowanym – dla niepoznaki – pod pierzyną. To on wymyślił Gorbaczowa, on swym geniuszem obalił mur berliński, a także przeprowadził Aksamitną Rewolucję. Każdy wam powie, że najtęższe mózgi nie włażą na barykady, nie skaczą przez płoty: tacy stratedzy jak on rządzą z tylnego siedzenia wozu, ba! czasem nawet z bagażnika. Tak, to nasz wódz prawdziwy. Jego słuchajmy. Amen.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s