Smoleńsk forever!

Koniec roku z „trzynastką“ w tle, niestety nie uwolnił nas od opowieści z mchu, paproci i złamanej brzozy. Mam też wrażenie, graniczące z pewnością, że nie lepiej, ale pewnie też nie śmiesznej, będzie w roku 2014. Nie wymigacie się tak łatwo od wdychania tego odoru. W czym tym razem rzecz jednak?

icon-kreska

„Czy „fachowcom” ze Służby Wywiadu Wojskowego tak spieszyło się na Sylwestra, że postanowili „załatwić” ekspertyzę prof. Chrisa Cieszewskiego czymś, co jest w stanie zachwycić jedynie ich znajomych dziennikarzy z zaprzyjaźnionych mediów“ – pytają z sobie tylko przynależną powagą tzw. publicyści prawicy, absolutni i niekwestionowani znawcy tematu z manipulatora wPolityce.

I żeby otrzymać jedynie satysfakcjonującą odpowiedź, gdzieś z zakamarków i zza szafy wyciągają nijakiego Stanisława Zagrodzkiego, który okazuje się być… kuzynem Ewy Bąkowskiej, która w katastrofie zginęła. Wiem, nikt nie pamięta tego nazwiska, więc na wszelki wypadek odsyłam do wikipedii.

W całej zaś historii chodzi o to w skrócie, że faceci z SWW ośmieszyli i tak już wystarczająco zabawną teorię Cieszewskiego, uznając ją za z dupy wzięte fantazje gościa, który być może był na kacu i miał wizje. Przywołany więc do tablicy pan Zagrodzki udziela odpowiedzi takiej, jakiej od niego oczekiwano, czyli będącej w stanie „zachwycić jedynie znajomych dziennikarzy z zaprzyjaźnionych mediów“.

„To przykład niechlujstwa do kwadratu” – mówi więc kuzyn Stach, dyskretnie zerkając na ściągę. Ekspertyza SWW przypomina raczej źle narysowany komiks, niż ekspertyzę mającą stanowić dowód w największej katastrofie w powojennej historii Polski – dodaje bliźniakowa gadzinówka. Dalej napotykamy na ten sam, dobrze już znany bełkot, którego nie ma sensu po raz n-ty przywoływać.

Krótka konkluzja jest zaś taka.

No, jeśli jest tak źle, a polski wywiad jest tak chujowy, to pretensje trzeba mieć przede wszystkim do samego siebie nijako. Bo przecież to nikt inny jak tylko nieudacznik Macierewicz, parę lat temu dokumentnie rozpierdolił polski wywiad wojskowy. Wywiad, który – przypominam – nie należał delikatnie mówiąc do najgorszych na świecie. Wręcz przeciwnie, miał sukcesy a nawet byli tacy którzy przyjeżdżali tu po nauki.

Więc jeśli teraz jakiś Zagrodzki  czy jak mu tam, ględzi coś o „fachowcach“ z wywiadu wojskowego (a przydupasy Macierenki chętnie to powielają), to przede wszystkim niech idzie do Antka i nakopie mu do dupy. Może mu to zrobić także w moim imieniu, daje mu upoważnienie. 

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Smoleńsk forever!

 1. Właśnie. To Macierewicz rozwalił polski wywiad. A ostatnio sąd stwierdził, że raport o polskim wywiadzie nie był dokumentem, więc Macierewicz jest niewinny w sprawie pomówienia mnóstwa ludzi i narażenia ich życia.
  Podobnie w przypadku księdza, który stwierdził, że to dzieci molestowały księży z ciekawości dla inicjacji seksualnej. Pan prokurator nie stwierdził cech przestępstwa i odmówił wszczęcia jakiegokolwiek postępowania.
  Dziwnie plecie polska temida.
  Dlaczego coraz częściej rządy Tuska kojarzą mi się z IV RP? Coś mi się zdaje, że Kaczyński był uczciwszy, bo straszył wprost. Chytry Donald natomiast, śląc miłe uśmiechy na przemian z rycerskimi minami, oraz tupiąc pokazowo nóżką, co by się mendia zachwycały, założył nam do spółki z czarnymi wędzidło na ryje i zaraz użyje bata.

  1. Wybacz za wulgaryzmy, ale od wieków uważa się, że prostytutka to zawód, zaś kurwa to charakter…i nie odnosi się to do Autora notki!

 2. :
  :)* Język językiem, ale w zakończeniu sprawy kop byłby podsumuwującym wynikiem!
  Salonowa konwersacja to w przypadku Macierewicza – kompletna kompromitacja.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s