Dajmy wreszcie w oko temu Oko

W sejmie wystąpił ksiądz Oko i było to zaiste widowisko godne dwudziestego pierwszego wieku. Co mówił, a w zasadzie co bekotał i bredził pan Oko, dokładnie opisały wszelkie możliwe portale i portaliki. Nie warto nawet tego powtarzać, bo klawiatury zwyczajnie szkoda. Kto ciekaw, niech sobie sięgnie.

W każdym razie jeśli prawdą jest, że onanizm – jak twierdzi Oko – prowadzi do chorób psychicznych, to ten Oko musiał onanizować się od przedszkola a i teraz nadal zapamiętale się onanizuje. 

Problem z katolstwem, czy ultra katolstwem, takim w wydaniu tegoż  księdza Oko, polega na tym, jak owe katolstwo traktować i jak z nim dyskutować. To znaczy, jak traktować dość skrajną raczej głupotę.

Niestety, z tą głupotą (rozumianą jako zbiorowisko), absolutnie nie wolno rozmawiać, bo w ten sposób robi się jej przysługę, legitymizując ją wobec świata. Trzeba przeto tę głupotę pozostawić samą sobie. Niech się nadyma, wydyma i napina, niech się karmi głupotą własną ta głupota. A ksiądz Oko naczelny głupol inter pares, niech będzie przewodnikiem tego stada. Trzeba też nazwać tę głupotę (z objawami nieuleczalnego debilizmu) po imieniu, i robić swoje. Jeśli nadarzy się okazja – tępić!

A w sumie to aż przykro patrzeć było, jak ewidentny głupiec,  opowiada z dupy wzięte historie, a naprzeciw siedzi zgraja zapatrzonych w niego niedorozwojów, z rozdziawionymi gębami tępo potakując głową, a z szeroko rozwartych ślepi nic poza pustką nie wyzierało. I żeby to jeszcze się działo w klubie anonimowych alkoholików emerytów z porażeniem mózgowym na dalekim zapleczu cywilizacji. Nie, to działo się w sejmie.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Dajmy wreszcie w oko temu Oko

  1. Oko ma bruzdę nie tylko na dupie , ona ciągnie się dalej i przecina mu mózg ! To że Oko z wyglądu przypomina rasowego onanistę nikt chyba nie zaprzeczy i razem z Kempą pasują do siebie , biorąc pod uwagę ich głupotę oraz skłonności do mówienia o różnych formach seksu ! Oko z Kempą dostali od kleru zadanie specjalne , mają genderyzmem zakrzyczeć PEDOFILIĘ kleru i właśnie to robią !

  2. Ale jak „obrazowo” przedstawil akt plciowy homoseksualistow :”Tlok zamiast poruszac sie w cylindrze-porusza sie w rurze wydechowej”…. Widac,ze uprawia seks na wszystkie mozliwe sposoby ! Kij mu w Oko !

    1. Nie wierzyłem, że koleś z koloratką rzuca takie teksty jak z pornola. Sprawdziłem – no rzeczywiście, tak było

  3. Z Oki jest taki profesor jak z koziej dupy trąbka. Okę należy rozpatrywać jako ślepy zaułek w labiryncie ewolucji człowieka. Do Olejnik zwraca się jak elektryk Wałęsa, czyli „proszę panią”, w miejsce przedszkolnego zwrotu – proszę pani.
    Z jego wczorajszej wypowiedzi niczego nie zrozumiałem, bo własnym, objawionym prawdom natychmiast konsekwentnie zaprzeczał. Myślę, że większe uznanie znalazłby wśród dzikich plemion, zadziwiłby ich swoim dżengerowym przebraniem, a i niepojętym, cudzoziemskim bełkotem też.

  4. Oko-Rococo-nowa postać sponsorowana przez KK w celu szerzenia niezrozumiałych,toksycznych i aspołecznych głupot w ramach pozysku nowego narybku jakże koniecznego na przyszłośc utrzymania ,egzystencji(wegetacji) KK i tym podobnych pasożytów !!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s