Włamanie na śniadanie

Jeden z manipulatorów, ten z tych „dobrze poinformowanych” i nie znoszących sprzeciwu, twardo obstaje przy teorii, wedle której do zjawiskowego telefonu „poległego” prezydenta Kaczyńskiego (Nokia 6310 tak na marginesie), dokonano zuchwałego włamania. Wiary nie daje zwłaszcza sąd, który po raz kolejny umorzył postępowanie w tej sprawie. No więc tak…

Po pierwsze to my dobrze wiemy, co o takich sądach sądzić co takie wyroki wydają. A po drugie, to jak na dłoni widać, że do włamania doszło. Zniknęła miedzy innymi zabytkowa kanapa, zasuszona róża Rajmunda drzewiej podarowana Jadwidze, a także dwa kinowe bilety na prapremierę filmu „O dwóch takich co ukradli Księżyc„.

I to właśnie, te bilety najbardziej bolą, bo były one jakże istotną częścią tak zwanego dziedzictwa prezydenta Lecha Kaczyńskiego (chyba powinienem jeszcze dodać „świętej pamięci”).

Jest wręcz pewne, że złodzieje włamali się przez bramkę esemesową, choć nie naruszyli zamków i nie zostawili żadnych innych śladów. Prawdopodobnie rabusie wynieśli też cześć danych przetrzymywanych w komodzie w pudełku po butach, w tym paragony z Biedronki i i dwie plastikowe reklamówki używane podczas podróży zagranicznych.

Więc jeśli nie było włamania jak bezrefleksyjnie twierdzi sąd, to ja się pytam, gdzie są te rzeczy i te dane które bezpowrotnie zniknęły z telefonu? Wszyscy którzy ewentualnie widzieli ewentualnie zaginione dobra, proszeni są o kontakt z najbliższym komisariatem policji lub rejonową przychodnią zdrowia psychicznego.

Advertisements

Opublikował/a

Wszystkie opisywane tu wydarzenia są jedynie wytworem mojej fantazji a nie istniejące fakty zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie nieznanych i nieszanowanych jest jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Włamanie na śniadanie

  1. Wow, to rzeczywiście nieźle ktoś ten telefon z dóbr wszelakich opierdolił. Pozdro Revel

  2. Przyznam, że po bandzie kolego jeździcie. No, nie wiem co to będzie jak PiS dojdzie do władzy.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s