Wywiad który był a jakby go nie było

Zainteresowanym, lub w inny sposób zainfekowanym donoszę, że myśl prezydenta Kaczyńskiego jest żywa, żeby nie powiedzieć wieczna. Skąd to me przeświadczenie? Ano stąd, że tygodnik „Śmieci” zamieszcza w najnowszym numerze wywiad z… Lechem Kaczyńskim. Jak to tak, gość nie żyje od 4 lat a mimo to daje wywiad? Niestety, jak widać zdarzają się takie cuda. 

Wywiad został przeprowadzony ponoć pod koniec roku 2007 ale dotąd się on nie ukazał. I to jest ta jedyna i największa tajemnica.

Skoro prezydent był takim geniuszem i wyjątkowym intelektualistą (z czym bez dyskusji się oczywiście zgadzamy), to czemuż trzymano go tyle czasu w ukryciu? I co przesadziło o tym, że nagle zdecydowano się go upublicznić?

Bazując na streszczeniu trzeba stwierdzić, że raczej nie różni się on od innych, za życia udzielanych przez Kaczyńskiego wywiadów, mniej więcej ta sama skala bredzenia.

marta-140406-630
Pani Marta, wynosząca na śmietnik resztki, które pozostałe po tuningu wywiadu

Wychodzi więc na to, że przed kolejną rocznicą męczeńskiej śmierci wodza, wyciąga się na powierzchnię wszelkie srebra rodowe, nawet te pogięte i do tej pory wstydliwie trzymane w piwnicy. Odkurzenie tego złomu polegało na tuningu. Tu coś przycięto, tam wycięto, a sporo od nowa nie tyle dopisano co wręcz napisano. Na życzenie i wedle potrzeb. I powstał oto wielki, wspaniały, nikomu do tej pory nieznany i cudownie odnaleziony wywiad. Śmieci w sam raz do Śmieci.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Wywiad który był a jakby go nie było

  1. Witaj Jahu ! Skoro wyznawcy „religii smoleńskiej” każą nam wierzyć w 12 – albo i więcej teorii pana Antosia, co do sposobów przeprowadzenia zamachnięcia na panaprezydenta, to i „ciemny lud” uwierzy w cudem odnaleziony wywiad. Nie zdziwil bym sie, gdyby tam odnalazły sie aktualne akapity co do bałaganu majdańskiego. Wszak prezydent tysiąclecia siegał myślą w przód, podczas kiedy inni gnuśnieli w polityce. On jeden – zaniedbując snu strudzonej głowie, przesiadując po nocach samotrzeć – nawet przed feralnym wylotem do Smoleńska – miał wizje. Spogladając na zamieszczone zdjęcie owego męża opatrznościowego, zastanawiam się, czy osiwiał od tych wizji, czy też jest to robota prezydenckiego cyrulika. Bo przypomnij sobie – w czasie epizodu filmowego – o takich dwóch, obaj bliźniacy jawili się na ekranach kin jako piegowate blondaski. Potem – dlugo, długo nic i dopiero w pamiętnym 1989 roku – pojawili sie znowu – jako soczyści bruneci z lekko podkręcanymi fryzurami – w sam raz – jak….przodkowie. I nagle – obydwaj osiwieli, ktoś loki wyprostował, ba…jak się uwazniej przyjrzeć, to tu i ówdzie perhydrolem „posrebrzył” niektóre pasemka. Przyjrzyj się, a moze ja tylko mam takie zwidy ! Milego !

    1. Sarmato, Ty coś wiesz i nie mówisz wszystkiego: ponieważ „samotrzeć” znaczy we trzech, wyjaw proszę z kim snuł nocami swoje wizje prezydent-niezguła

  2. Mówiąc szczerze , gdy usłyszę nazwisko Kaczyński , to mam odruch wymiotny i z tego powodu unikam tematu . Jak wiadomo ,,Kain ” próbuje z ,,Abla” , niemoty zrobić faceta z jajami , niestety miał tylko jedno jajo i pewnie zbuka . Ciekawi mnie , kiedy w końcu ,,Kaina” dopadnie sprawiedliwość i dziwię się jak można żyć z tyloma nieżyjącymi istnieniami na sumieniu , udając że nic się nie stało !

    1. Citizen – he…he… poczekaj na końcowy raport Prokuratora Generalnego.Ja tam nie chcę być szargany po sądach np. przez nieutuloną w żałobie panią generałową, która twierdzi, że żaden polski generał nie spożywa a juz co dopiero generał od awiacji.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s