Jezus Maria Adamek!

„Przede mną walka polityczna. Dostałem zgodę od żony, bym bronił ojczyzny i naszych praw”. Tę przedziwną deklarację złożył nijaki Adamek, z zawodu ciągle bokser choć bez przyszłości, a od niedawna kandydat Solidarnej Polski do parlamentu europejskiego. Przepraszam, ale o czym ten gość pierdoli?

Po pierwsze parlament, zwłaszcza europejski, to nie ring. Tam się nie używa pięści tylko głowy, pod warunkiem wszak, że w tej głowie jest jako tako funkcjonujący mózg. Tego warunku Adamek niestety nie spełnia.

Po drugie, Adamek nie wystawił najlepszego świadectwa swojej żonie. No bo cóż można dobrego sądzić o kobiecie, która wiedząc, że jej facet jakiś taki jednak generalnie mało kumaty i ociężały jest, zgadza się by świadomie wystawiał się na pośmiewisko, ba, popycha go nawet do tego. „Tomciu, startuj, kompromituj się w najlepsze kochanie” – zdaje się mówić pani żoneczka. A przecież ona powinna go bronić i chronić a nie dobijać i ośmieszać.

No i wreszcie po trzecie, jeśli dobrze słyszałem, to Adamek nie lezie tam, by bronić ojczyzny i naszych praw, tylko zupełnie czegoś innego. Adamek zapytany na konferencji prasowej o co idzie walczyć do Brukseli, bez zastanowienia odpowiada: „Obrona życia, bo przecież zabijanie dzieci to jest przeciw bogu. Jestem katolikiem stuprocentowym i tego będę bronił”.

⇒ Czyli Adamek nie idzie do Brukseli by reprezentować interesy Polski i nasze interesy, on idzie tam żeby bronić wiary. To zasadnicza różnica.

Daleki jestem jednak od stwierdzenia, że mówiąc to Adamek się kompromituje. To człek ułomny, więc tego typu ocenom nie musi podlegać. Poza tym to wolny kraj, więc każdy może bronić co chce i mówić co mu ślina na język przyniesie. Natomiast jeśli o kompromitacji mowa… to bezwzględnie i totalnie skompromitujemy się my, głosując na takie dziwadło. Proszę wziąć to pod uwagę.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Jezus Maria Adamek!

 1. Komentarz do posła Pawłowicz.
  Zapewne chciała zaznaczyć, że dziś o 13.00 Wojewódzki Sąd Administracyjny na Jasnej 2/4 w sali A Wydziału I będzie uznawał za legalną wiarę w Jedynego Prawdziwego Boga Latającego Potwora Spaghetti.

 2. Na tym przykładzie widać, że boks powinien być całkowicie zakazany, bo wielkie spustoszenie sieje w mózgu oczywiście jeżeli ktoś go posiada.

 3. Proponuję ” świętojebliwemu ” episkopatowi polskiemu, mianowanie Adamka na: ” biskupa honoris causa „- to może odpierwiastkuje się od polityki?
  ” Intelekt ” pana Adamka w pełni predysponuje go do funkcji biskupa:)))
  Stanisław

 4. Jeszcze parę wyborów i lobby sportowe przewyższy styropianowych cwaniaczków i świętojebliwych oszołomów ! Tylko w Polsce zdarzają się takie przypadki , aby człowiek z mózgiem w płynie i do tego przedstawiciel wiary katolickiej , starał się o stołek w UE . Jeszcze żeby był biedny , ale on za zrobienie z siebie obitej gruchy , zebrał bardzo ładną sumkę , chyba że oddał na tacę i cwana żona goni głupka do roboty !

 5. ”Żona go nie kusi tylko szatan” z którym to będzie walczył w PE,będzie walczył o Boga,Ojczyznę i Wiarę o Aborcję ,Adopcję no i z Grzechem Powszechnym ???
  4 dni jestem w polityce i już pomału łapie-przyznaje.
  No fakt że polityka nie jest aż taka trudna-przyznaje ,dałem rady w ringu to w polityce też.
  Można bredzić w nieskończoność i za nic się nie jest odpowiedzialnym a kasa w PE ogromna.
  W jego przypadku jest i tak wygranym gościem,zabulił z 200 tys ”papierów”i dostał JEDYNKĘ detronizując Cymańskiego a ZERO chętnie przyjmuje z dużą kasą ludzi już z jakiejś dziedziny wypromowanych medialnie,nie ważne z jakiej ważne że z kasą no i klasą w sensie show-biznesu.
  Już wzbudza kontrowersje i nie jest aż taki głupi za jakiego Go mają powszechnie.
  Nie będe go chwalił ani ganił są od niego dużo,dużo gorsi leserzy zasiadający w PE tacy jak Ziobro,czy Kurski i wielu innych.
  Jest niezależny finansowo a do boksu może w każdej chwili wrócić.
  Nie jest z nim tak wcale żle jest twardy i odporny a to że toporny to bardzo dobrze.Co do poglądów to mi nie pasuje- ale to bez większego znaczenia.
  Polityka to kabaret,teatr i cyrk w jednym.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s