Czym się różni półnagi facet od (półnagiej) dziewczyny?

Niemiecki zespół, mniejsza o to jak się wabi, nagrał w kościele klip. Nie wiem czy piosenka była ładna, czy może do dupy, tak jak i nie wiem co z tego klipu wyszło. Najmniej jest to istotne. Bo najciekawsze w sumie jest to, że zrobił się z tego dym. Do zdarzenia doszło w którymś z kościołów diecezji w Würzburgu. Mówi się nawet o skandalu.

Grupa rockowa nagrywająca klip, zaprosiła bowiem do tego kościoła modelkę (dość znaną sex gwiazdę nota bene), która pozowała do zdjęć raczej skąpo ubrana, czyli inaczej mówiąc z cyckami na wierzchu (niezłymi nawet). W dodatku hasała sobie przed ołtarzem, wte i wewte, a umyślni cykali jest fotki.

Wedle rzecznika diecezji, cała akcja miała na celu poniżenie chrześcijan, oraz „zburzenie spokoju” miejsca jakim jest kościół. Nie ma też wątpliwości, że doszło do „obrazy uczuć religijnych”. Ksiądz rzecznik zapowiedział podjęcie stosownych kroków prawnych wobec organizatorów tego bluźnierstwa. No, niech się sądzą na zdrowie, bo po to ostatecznie są sądy.

Swoją drogą, gdyby nie te słynne „obrazy uczuć”, to sądy nie tylko w Niemczech, pewnie umarły by z nudów. A tak, dzieje się.

Natomiast na marginesie, dwie małe uwagi do całego zdarzenia.

Po pierwsze to jak to tak? Muzycy weszli sobie do kościoła jak gdyby nigdy nic? Najmarniej przez kilka godzin rozstawiali sprzęt, stroili światło, próbowali dźwięk, jednym słowem przygotowywali plan i nikt się tym nie zainteresował? Nie zareagował żaden wierny, kościelny, ksiądz dobrodziej, nikt nie spostrzegł, że zło się dzieje. To nawet nie jest dziwne, to jest niemożliwe.

Wniosek z tego jest taki, że ów ksiądz dobrodziej doskonale wiedział w czym rzecz. Wynajął kościół tak jak wynajmuje się remizę, skasował gości a teraz najzwyczajniej udaje głupka. Jak się uda, to w ramach odszkodowania na perę tysi jeszcze artystów skroi.

Uwaga druga jest zaś taka, że nie przesadzajmy z tą profanacją. To, że skąpo odziana kobitka, z gołymi cyckami paraduje po świątyni, to ostatecznie żadne aj waj. Bywały już takie historie i na krzyku jedynie się to kończyło.

Poza tym przypominam, iż w każdym bez wyjątku kościele na krzyżu wisi golutki, niesmacznie chudy i poobijany Jezus, dla niepoznaki odziany jeno w kawałek szmatki niedbale na biodrze zawieszonej (niektórzy twierdzą, że po to, by nie można poznać, iż Jezus był kobietą). I nie przypominam sobie, by widok mocno rozdzianego młodzieńca budził jakieś negatywne emocje, by ktoś mówił o profanacji, czy o obrazie uczuć. Czyli, przyzwyczaili się do Jezusa, niechaj zaczną przyzwyczajać się do modelek. Nie musi ona wisieć na krzyżu, wystarczy że krzyżem się rozłoży.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Czym się różni półnagi facet od (półnagiej) dziewczyny?

 1. Niewątpliwie ten rzecznik diecezji podważa prawdę objawioną, że cycki tej pani są dziełem bożym.

 2. Aj tam, aj tam! Obraza uczuć to tylko element kampanii promocyjnej, co by się nagranie lepiej rozniosło w sieci. Czy od razu trzeba zakładać, że ów ksiądz czy pastor, czy jak mu tam, działa tak jak polski talib w sukience ruszany nieczystymi intencjami?

 3. Wuerzburg-Bawaria-ostatni niemiecki bastion katolickich konfiskatorów uczuć religijnych.
  I tam coś takiego ?….no to nie jest żle,- jest dobrze.

 4. Revel!

  To się dopiero nadaje do twojego kącika:
  „Rzeczpospolita”: Odbudujmy Armię Krajową.

  Uśmiałem się do łez z dzielnym wojakiem Szwejkiem.

 5. Podobno nagi i zmaltretowany facet , przybity do narzędzia tortur , jest dla niejednego kleryka tematem miłosnych uniesieni ! Tylko po kilku latach takich uniesień , z kleryka wyrasta zboczony proboszcz pedofil , albo jakiś inny ksiądz Oko !

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s