Jak kusiła Pokusa #1

Najwyższa pora, podsumować choćby nieco tutejsze Pokusy Kuse. Było ich trochę, przeto subiektywny bardzo wybór najciekawszych tu oto prezentuję i przypominam.  Tak wiosennie i by osłodzić nieco ten zbliżający się kanonizacyjny tydzień. Nie ukrywam, że radość to głównie dla panów, ale obiecuje, że wkrótce dla licznie  ten blog odwiedzających pań, też coś extra się znajdzie. Radości więc nie szczędźcie, ducha nie gaście.

kusa-6

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

12 thoughts on “Jak kusiła Pokusa #1

  1. No dam, dam. Obiecuje. Acz nieuchronnie narażę się na zarzut żem gej czyli pedał, bo facetów słitfotki zamieszczam. Pzdro

  2. Napisz w ramach alibi, ze to na specjalne zyczenie jednej napalonej komentatorki 🙂

  3. Pantera , to ty jeszcze żyjesz ? Tak długo się wylniały kocie nie pokazywałaś ! A co ci przyjdzie po nagim facecie , wibrator i dobry pornus ci pomoże ! Faceci rozebrani nikogo nie podniecają , tylko kobiety są rozkoszą i zarazem wszystkim złem tego świata !

  4. Andrea, zyje, tylko co to za zycie? Czasu nie mam na pisanie komentarzy, ale pilnie czytam.
   Mnie tam gole baby nie bierom, wole chopow. 😉

 1. Jestem oburzona. Jak można obok siebie umieszczać jawną pornografię i tekst, w tym zdjęcie, o papieżu. To nie jest brak wyczucia jak sądzę, to jawna prowokacja obliczona na głębokie urażenie osób wierzących. Obrzydliwy blog.

  1. Częstochowskim świętym targiem proponuję, abyś zadał sobie, Jahu, trochę trudu i z lewej co nieco pokazał Annie, a z prawej panom-jednoręcznym dyskutantom. Anna niech sprawi sobie w Kauflandzie Palmę i dobrze posmaruje wibratorek. Szczególnie z okazji tej podniosłej chwili kanonizacyjnej. 🙂

  2. A był przymus wchodzenia tutaj? Nie lepiej było pozostać przy papieżu?
   Ja wchodzę, bo mnie to się absolutnie nie podoba. Jednak abym dobrze wiedział, co mi sie nie podoba, to muszę to dobrze obejrzeć.
   Dlatego tez zamiast oburzenia, dziękuję autorowi, że umożliwił mi dokonanie wyboru.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s