AK niczym Lenin, wiecznie żywa!

Burdel za naszą wschodnią granicą powoduje, że co niektórym w duszy werble grają, a w głowie sztorm demoluje szare komórki. Oczekując szczęśliwego momentu, kiedy to do Polski wkroczy wreszcie jakiś okupant, nie ważne Niemiec czy Rusek, musimy być gotowi na jego godne przyjęcie. Najlepiej zbrojnie. Stąd też idea, zrodzona w środowiskach różnych takich przebierańców od inscenizacji i pro-obronności, żeby reaktywować… Armię Krajową.

ak-140505-1100

Właśnie rozpoczęła się akcja zbierania podpisów pod apelem „Odbudujmy Armię Krajową!”.  

Misją odbudowanej Armii Krajowej byłoby zapewnienie skuteczniejszej obrony terytorialnej kraju, tym bardziej że – jak przechwalają się przebierańcy – „jest nas bez mała 800 tysięcy“.

Od strony praktycznej powinno to wyglądać tak, że każde bez wyjątku województwo będzie przygotowywało własną „infrastrukturę dla jednej jednostki AK“. Niestety, nie sprecyzowano przynajmniej na razie, czy będzie to jednostka w sile dywizji, pułku, czy raczej batalionu. To pewnie będzie zależeć od tzw. „zasobów młodych ludzi“, dostępnych w danym województwie.

Bo plan jest taki, że wszyscy młodzi obywatele (żadne tam miganie się zdrowotne, żadne saksy i emigracje) będą musieli przejść obowiązkowe, krótkie przeszkolenie wojskowe trwające marne 3 miesiące. No i ma być budżet. AK AD 2014 chce 0,5% PKB!

Z przecieków wiemy, że AK działające na razie w podziemiu jak rozumiem, pod czujnym okiem gwardii akowskich kombatantów, już przygotowuje się do ewentualnego Nowego Powstania Warszawskiego. A jest o co i z czym walczyć. Bo nawet gdyby nie weszli tu Niemcy, to substytutem będzie Tusk i jego zbrodnicza jaczejka, a jak oleją nas Ruscy i też nie przylezą, to powstaniemy przeciwko Komorowskiemu, przepraszam Komoruskiemu, na krótkim pasku GRU od lat łażacym. I git jest! AK rządzi, AK haki zbiera, AK nigdy się nie opierdziela. icon-blue-dot-50

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “AK niczym Lenin, wiecznie żywa!

 1. Gdyby energię, którą frustraci wkładają w szukaniu winnych (bo ktoś musi być winny, że są biedni, głupi i wszystkim zazdroszczą) włożyli w zarabianie pieniędzy i poprawę swojego bytu wraz z wykształceniem… Mniej modłów i patriotycznego zawodzenia, więcej nauki języków i sprzątania w obejściu zalecam.

 2. No , pomysł jest świetny . Nie jestem dobrze zorientowany , ale chyba podobną strukturę wojskową zorganizował Izrael ! Lecz niestety , co mądrzejsi Izraelczycy uciekają przez to z Izraela ! Cóż nie każdy rodzi się żołnierzem . Ale gdyby to , udało się w Polsce … Widzę tylko jeden problem , ciekawe w jaką broń chcieliby być uzbrojeni wielbiciele AK ? no bo chyba nie w ,, Kałasznikowy ” , przecież to obciach !

  1. w muzeum wojska polskiego jest pod dostatkiem złomu. Bedzie w sam raz dla AK!

  2. W jaką broń?
   Na piesi ryngraf Matki Boskiej walczącej, w łąpie wystrugany krzyżyk, w drugiej różaniec i ” urrrra ” : szable w dłoń i bolszewika goń ” :))))
   A środkiem puszczą egzorcystów, którymi biedna Polska – ostatnio obrodziła! Wróg polegnie ze śmechu!

   Stanisław

 3. W obliczu realnego zagrożenia pozostaje tzw.”Uchodżstwo” dla rządu,opozycji,kontropozycji,sejmu,senatu,prokuratorów,sędziów,Sędziów Najwyższych,generałów,rejentów,notarów,wszelkiej maści miliarderów,milionerów,biznesmenów,cwaniaków,oczywiście Najwyższych Duchownych wraz z podwładnymi i świtą i oczywiście z rodzinami. Wszyscy wyżej oczywiście na koszt skarbu Państwa na czas bliżej nieokreślony do momentu pozwalającego na powrót i na cywilizacyjną egzystencję
  A dla normalnych niezłodzieji pozostaje tzw.A.K.dowodzona kanałami dyplomatycznymi z ”Uchodzstwa”lub,albo walka i niewola w imię rządów na wspomnianym ”Wychodku”
  Mi raczej nigdy nic się nie ziszcza,więc chyba do tego AK nie pójdę, chociaż ?

 4. Komentarz powazny byłby przydługawy i obawiam się że i tak do nikogo by nie trafił, komu się mózg lasuje. Dla tych popiepszeńców mam jeszcze bardziej patriotyczny pomysł – reaktywować husarię !!!!.
  Piotr Opolski

 5. INWAZJA NA POLSKĘ TRWA-poczytajcie sobie o planach zasiedlenia Polski przez żydów wrzucając hasło w necie: ruch odrodzenia żydowskiego w Polsce kongres berlin lipiec 2012- do Polski przyjedzie 3 mln żydów i dla każdego musi znależć się praca i mieszkanie/dom. Jeśli będziemy się godzić na PO itp i emigrować za granice za pracą to za 30 lat żydzi staną się większością w Polsce a nasze dzieci będą niewolnikami u żydów i Niemców rządzących Polską. Czy chcecie aby wasze dzieci i wnuki zostały niewolnikami u żyda w Polsce jak teraz są Palestyńczycy w swej Ojczyżnie ???tak samo zrobiono w 19 wieku z Polakami- w czasie rozbiorów zmuszono do emigracji ekonomicznej ponad 5 mln Polaków-a kto zajął ich miejsce??? Polska dla Polaków !

  1. Nie bardzo wiem co odpowiedzieć. Bo, żeś głupi – to mało!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s