Rezydenci Wronek zacierają ręce

To może być niesłychanie ciężkie przeżycie dla wielu Prawdziwych Wolaków. No, bo jak dobrze pójdzie, a w zasadzie jak pójdzie bardzo źle, to jedna z ikon Polski Wolski Tomasz Kaczmarek, pójdzie siedzieć. I to nawet na 3 lata.

 

Wszystko zależy od zaangażowania prokuratora, lub też jego odporności na inwektywy. Bo jak nic za moment się okaże, a PiS to chętnie upubliczni, że ten prokurator gnębiący Kaczmarka, to agent, syn wysokiego oficera SB albo LWP, albo – co jeszcze gorsze – kolega lub znajomy Michnika. W każdym razie sporo przed nami ciekawych wydarzeń.

W tej chwili fakty są takie, że owa gnida, Agent Tomek gdyby ktoś nie kojarzył, nawiązał bardzo ścisły kontakt z prokuraturą, gdyż jest podejrzany o przekroczenie swoich uprawnień podczas czynności operacyjnych CBA. W grę wchodzi też łapownictwo i płatna protekcja. Innymi słowy skończyły się czasy kiedy Kaczmarek donosił, bo teraz przyszedł czas na donosiciela.

Niewykluczone że pojawi się zarzut gwałtów, choć pewnie byłoby to ciężkie do udowodnienia.

Pamiętajmy, że Kaczmarek to był (i jest), taki picuś glancuś, na którego urok i czar osobisty dało się nabrać kilka pań, niestety o mentalności wiejskiej piękności. Czyli po prostu bezmózgi Czar PGRu natknął się na wymuskanego Fryzjerczyka w różowej marynarce. Ów fryzjerczyk zaś, by uwieść te kobiety, z upodobaniem posługiwał się „fałszywymi dowodami i innymi podstępnymi zabiegami” celem uzyskania określonych korzyści, co z zasady jest karalne.

I nie oszukujmy się, że Agent Kaczmarek, czyli owa gnida jak ustaliliśmy to parę zdań wyżej, działała w interesie państwa. On działał jedynie we własnym interesie i w dupie miał walkę z czymkolwiek. Jedyny interes pana Agenta polegał na tym, żeby pożyć sobie na full jak panisko, poruchać, porozbijać się dobrymi autami, bawić się dobrze po prostu, póki jest taka szansa i państwo za wszystko płaci. Ot, cała historia.

Więc jeśli go wsadzą, to wsadzą go słusznie, bo za bezpardonowe oszustwa i okradanie państwa. Rezydenci Wronek zacierają więc ręce, przyjedzie świeży towar. 

Do wiezienia razem z nim powinno powędrować też kilka osób ze ścisłego kierownictwa CBA, które firmowały całą te hucpę i uczestniczyły w taśmowym i przemysłowym wręcz fabrykowaniu fałszywych dowodów, a tym samym gnojeniu ludzi na zamówienie. Bo przecież nie oszukujmy się, to nie sam Kaczmarek fabrykował te wszystkie lewe kwity, choćby dlatego, że trochę mało inteligentny był.

Do izolatki o chlebie i wodzie winien trafić przede wszystkim Kamiński, de facto kompletny amator, bez krzty znajomości tego zawodu. To kierownik tego burdelu, któremu ktoś zlecał robotę. Pytanie tylko kto. Z drugiej strony niby wiadomo kto, tylko jak to udowodnić? icon-blue-dot-50

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Rezydenci Wronek zacierają ręce

  1. Jeśli założymy że faktycznie trafi do jakiegoż schroniska pod specjalnym nadzorem, to rzeczywiście tamtejsi bywalcy mogą mieć radość i używanie. PRGowskie czy nie, ale jednak ciacho. Tylko czy trafi?

  2. Kiedyś jeździłem do Sierakowa , do stadniny ogierów rozpłodowych , aby sobie na nich pogalopować po okolicznych lasach . Poznałem tam faceta , który był ,,Klawiszem ” we Wronkach , znajdujących się 40 km , od Sierakowa i dzięki niemu udało mi się zwiedzić to więzienie , a to co zobaczyłem , przeraziło mnie kompletnie ! Ale miło by mi było , zobaczyć jeszcze raz cele , w której , prycza w pryczę , siedzieli by razem , Kaczyński , Ziobro , Kamiński i najbliżej ,,Bardachy ”, Kaczmarek ! Podejrzewam , że starym dobrym zwyczajem ,,Wrońskich kazamatów ” zostaną wstępnie ,,Przecweleni ” , co przynajmniej Kaczyńskiemu wyjdzie na zdrowie !

  3. Agent T. nie znał zapewnie ludowych przysłów ” kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada „, ” prawda jak oliwa , zawsze na wierzch wypływa „. Będzie mógł w spokoju kontemplować ludowe mądrości :)))

  4. Ach,ministrantowi,czytającemu pismo święte na jasnej górze,miłującego po katolicku,blizniego swego,mówiącego do męża swojej kochanki-bo jak ci przyje.ie krzesłem,nic się nie stanie.PiSułmański dywersant Seremet nie da mu zrobić krzywdy.Wielka szkoda że agent Tomek nie będzie robił pod celą za parówkę.Również ci którzy przebierają nogami,oczekując na niego pod prysznicem,będą zawiedzeni.Sorry takie mamy państwo,które toleruję człowieka Kaczyńskich na tak ważnym stanowisku.Mam jednak wielką nadzieję,że to się kiedyś zmieni i najgłówniejsi szkodnicy z sekty PiSowskiej z ich zbawicielem na czele,zalegną prycza w prycze,w jakiś mrocznych katakumbach!

  5. Umiesz liczyć? Licz na to, że włos mu z głowy nie spadnie! Nikt go nie ukarze i siedział nie będzie! Jestem o tym przekonana 😦
    Pozdrawiam – cheronea

    1. Do wyra, pisi tluku, a nie srodkiem nocy „jabole” obracac …..

  6. Donald Tusk nie pozwoli, aby przyjaciołom z PiS-u przytrafiło się garowanie. To dzięki niemu JK , zerozeroZiobro i Antek nie trafili pod Trybunał Stanu. Dla Tuska wrogiem jest Schetyna, a nie Kaczyński.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s