Chazan to fiut

Nie chodzi mi to o to by dokładnie opisać całą tę historię, bo można sobie o tym poczytać do woli gdziekolwiek, bo media na okrągło wczoraj temat katowały. Katowały, ale jak ognia unikały, by Chazana nazwać tak jak mu się to należy. A chodzi o to raczej, by nie bawiąc się w konwenanse i nie być grzecznym na siłę, nazwać chuja chujem, czyli po imieniu jak najbardziej.

 

Wersja na leniwych, którym nie chce się po linkach hasać, jest taka mniej więcej, że ów chuj jako się rzekło, czyli profesor Chazan (tak, to ten sam, który podpisał deklarację wiary promowaną przez sklerotyczkę Półtawską), będąc szefem państwowego, czyli publicznego  szpitala, nie tylko odmówił pacjentce aborcji, ale nawet odmówił wskazanie ośrodka w którym mogłaby to zrobić.

A pacjentka nie miała li tylko takiej fanaberii, ale konieczność absolutną miała. Bo płód który w sobie nosiła był na tyle ciężko uszkodzony, że bez szans w sumie na przetrwanie.

Wyrok Chazana był jednoznaczny: ma pani to coś urodzić, a potem niech pani sobie robi z tym czymś co chce, to już nie moja sprawa i kompletnie mnie to nie obchodzi. Niech pani to coś odda do hospicjum, a może nawet znajdzie się ktoś chętny do adopcji (Terlikowski, Pawłowicz, Sobecka, a może nawet Oko?). A jak umrze, to będzie pani miała problem z głowy. Widocznie bóg tak chciał. Ja mam zasady, katolickie zasady i nie mogę nic pomóc – tak mniej więcej mówił profesor Chazan.

I właśnie za takie traktowanie sprawy, za zwlekanie i wprowadzanie pacjentki w błąd, za świadome kłamstwa i oszustwa i przymuszanie pacjentki do rzeczy do których przymuszana być nie powinna, pan profesor Bogdan Chazan (foto) zapracował sobie na zaszczytny (zaszczany?) tytuł chuja. Chuja nad chuje!  Zapamiętajcie jego nazwisko i twarz.

Tak, to jest list gończy!   icon-blue-dot-50

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

18 thoughts on “Chazan to fiut

  1. kto tego ohydę mianował.
   Stary zwyrodnialec. Jak kiedyś brał kasę, to było ok. A teraz STARY ŚWIĘTOCH ZWYRODNIALEC.

 1. Niestety filozofia Wojtyły zaczyna działać ! Oni faktycznie chcą zatrzymać rozwój człowieka , a nawet go cofnąć w rozwoju ! To KK ustami sklerotyczki Półtawskiej , rozpoczął ponowną duchową inkwizycję wśród normalnych ludzi ! Przykładowy ,,sadystyczny chuj ” nazywający siebie lekarzem – Chazan , powinien być postawiony przed sąd , za próbę morderstwa z premedytacją ! KK zaczął wojnę z cywilizacją !

 2. Napisałam wczoraj Drogi Jahu co o tym myślę. My tu sobie cicho sza popiszemy i tyle naszego. Dalej będą sprawowane rządy na kolanach przed biskupami. Medialny szum ucichnie, a zbrodnie będą dalej popełniane na kobietach. Czarna swołocz zaleje nas wszystkich: ateistów, agnostyków, innowierców. Tylko poważne skrzyknięcie społeczeństwa może coś dać, w innym przypadku będziemy się cofać na całej linii.
  Pozdrawiam – cheronea

 3. Obawiam sie, ze ta pani powinna pozwac (tylko nie szpital, bo wtedy wszyscy za to zaplacimy) ale samego imc profesora. Jego wiara, jego deklaracja, niech ze swojej kieszeni placi.

 4. Będąc zatwardziałym ateuszem, bolszewikiem jak sympatycznie określała moja babcia, zawsze starałem się być tolerancyjnym i nie komentować wiary moich bliskich i znajomych. Uznawałem, że to ich prywatna sprawa, nie do oceniania czy komentowania.
  Jednak od kilku lat, kiedy katole zaczęli się panoszyć i coraz bardziej rozpychać w przestrzeni publicznej, zmieniłem zasady.
  Mowię wprost, że nie ma dla mnie znaczenia, czy ktoś wierzy w św. Mikołaja, czy niepokalane poczęcie, czy wreszcie w jedynego Boga w trzech postaciach, Światowida, Mahometa czy Makarona, to dla mnie jest to za każdym razem wiara w gusła.
  Dlatego spokojnie punktuję wszelkie cuda, objawienia, i z uporem maniaka cytuję prawdziwy Mojżeszowy dekalog, zamiast jego okrojonej wersji, podawanej przez KK.
  Dekalog jest moją najlepszą bronią, bo jego znajomość wśród wyznawców kościoła rzymskiego jest zerowa, a to pozwala w krótkich abcugach wytrącić im wszystkie argumenty, w tym ten o kulturotwórczej roli kościoła w Europie.

 5. Proszę nie używać tego określenia dla pseudoprofesorka !!! Chuj od zarania dziejów brzmi dumnie a ten pseudoprofesorek nie zasługuje nawet na miano tyciego kutasika. Był, jest i pozostanie jeno bucem do końca dni swoich i tyle.Pzdr

 6. Lapsus. Nie „zapracował sobie na zaszczyty tytuł chuja”, ale zapracował sobie na zaszczany tytuł chuja. Tak i bardziej gramatycznie i ejdetycznie.

 7. Rachunek jest prosty. Jesli TO sie urodzi, bedzie pogrzeb i kosciol zarobi. Jesli natomiast TO zostanie usuniete, trafi do utylizacji i kasa przejdzie kolo koscielnego nosa. Przeciez to jasne!
  Uklony 🙂

 8. Uważam, że pan profesor powinien zostać pozbawiony prawa do wykonywania zawodu lekarza. Skrzywdził kobietę, której jak psu kość należała się standardowa opieka lekarska i prawo do wyleczenia z patologicznej ciąży. Skoro w jej łonie jest coś pozbawione głowy, to ciąża jest jak najbardziej patologiczna. Nie po Pan Bóg dał ludziom głowy z rozumnym mózgiem, by tej głowy z tym mózgiem nie używali. Pan profesor – zdaje się przez wiarę – zatracił zdolność do rozumnego używania głowy z rozumnym mózgiem. Stanowi więc zagrożenie dla bliźnich. To wystarczający powód, by go pozbawić prawa do wykonywania zawodu zaufania publicznego. Amen.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s