Lewica ma twarz Kalisza

Jaką my mamy lewicę to najlepiej widać na tym właśnie przykładzie. Proszę Państwa Szanownego, mamy lumpen lewicę i gównianych lewicowców, a uosobieniem tego dziadostwa jest pan Ryszard Kalisz.

 

Ten światowiec i chodząca niby ikona postępowej lewicowości, właśnie ochrzcił swego syna Ignaca. I co ciekawe, pan Ryszard miał pełną świadomość, że postępuje jak skończony fiut i klasyczny  hipokryta, bo chrzciny odbywały się cichcem, w tajemnicy, do kościoła włażono bocznym wejściem, żeby broń boże nikt nie widział i nikt się nie dowiedział.

Bo co, bo wstyd by był?

Jak się pan tak tego wstydzi, to po kiego pan w ogóle lazł z tym bachorem do kościoła. A jak pan z przekonania tam lazł, to czemu bokiem i przez krzaki? Proszę też nie nazywać się człowiekiem lewicy i proszę w jej imieniu nie zabierać już więcej głosu. Ja serdecznie dziękuję za takie jak pan farbowane lisy i za taką farbowaną lewicowość i za takich niby liderów lewicy.

Jeśli w całej tej Europie Plus było więcej takich jak pan chujków i popaprańców, to wcale się nie dziwię, że przegraliście te wybory z kretesem. Ludzie się widać połapali żeście wszyscy tam przebierańcy i szkoda sobie wami zajmować głowę i czas i marnować na was głos. I po raz kolejny się przekonuję, że to dzięki takim dwulicowcom jak pan, jak pan premier Miller i paru innych waszych wspólnych kolegów, mamy w Polsce gówno pod tytułem konkordat, a kieckowe bydło skacze wyżej niż siatka w ogrodzeniu. Biedny Ignac. Trzeba mieć nadzieję, że w ojca się nie wrodził.  icon-blue-dot-50

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

14 thoughts on “Lewica ma twarz Kalisza

 1. Drogi Jahu, szkoda, że nie mogę Cie uściskać za ten tekst. Całkowicie, totalnie, generalnie, fundamentalnie zgadzam się z Twoją opinią, a jeszcze miałam cień nadziei, że rodzima lewica otrząśnie się. Nic z tego.
  Pozdrawiam – cheronea

 2. Oj chyba się wrodzi ! czego Ignacemu życzę , niech dalej ciągnie te sflaczałe geny po ojcu oszukańcu ! Ciągle mnie dziwi , mentalność kobiet wybierających takich chujków na partnerów , co je w nich podnieca , czym im imponują ? Kiedyś myślałem że gruby Rychu , mimo że ofiara losu , pół mężczyzna i ogólnie sirota , to jednak fajny chłop , jak widać myliłem się ! A lewicy nie ma od dawna , powstała żydokomuna , której 90 % posłów lewicy jest wierna , a Kwaśniewski najlepszym przykładem . Najgorsze jest to , że oni bardzo mocno związani są z katoprawicą i trudno będzie to zmienić !

  1. Jak to: co je podnieca? To, co nas podnieca, to się nazywa KASA! Przecież taki Rychu czy inny Pięta nie zbajerują laski wyglądem, seksapilem, charakterem ani intelektem, bo nawet z daleka tych rzeczy nie widzieli. Jedyne, czym mają szansę kupić sobie dupę, to ciężka forsa. I układy pozwalające usadzić wszystkie kuzynki, teściów, śfagrów i wujeczne bratanice po cioci Józi od pradziadka Gienka strony przy państwowym korycie choćby na etacie recepcjonisty. Ot, i cały sekret powodzenia tych półmałp.

 3. A czego można by się spodziewać po spuchniętym Kaliszu,jezdził sobie do woli z facetem i opowiadał we świat że jeszcze nigdy nie jezdził tyle z facetem.
  …gdzie i po jakim qrwa kraju on jeżdził ?

 4. Mnie to nie dziwi; psychoza jest zaraźliwa i dopada wszystkich.
  To nasza specyficzna mentalność, powoduje, że zawsze komuś musimy podlegać. Tym razem – nie pierwszy raz – są to czarni.

  1. To nie psychoza,lecz układność jest specyfiką takich jak Kalisz.Religia jest elementem gry,a to że zdobywa przewagę, chętnych na zyski przybywa.
   Na fali przypływu Boga Ojca Świętego biznes kwitnie i potrwa jakiś czas,po czym upadnie bezpowrotnie !!
   Z perspektywy Kalisza indoktrynacja syna jest uzasadniona,no bo jaką przyszłość zagwarantuje mu grubas,który w polityce nie ma już czego szukać !!

 5. Przecież Rychu od lat jest już tylko celebrytą. Pełno go wszędzie, a najpełniej w stabloidyzowanym TVN. Najchętniej by się podobał Pohanke i Olejnik. Tyle że to wyrachowane, zimne i katospolegliwe kobiety platformy są. Na ich widok i na widok Rycha cofa mi się. Więc rzadko kiedy włączam te TVN-y, w nieodmiennym przeświadczeniu, że zobaczę dokładnie to samo, co kilka lat wcześniej, odkąd TVN zaczął kreować fakty, zamiast o nich mówić. Ament.

 6. Akurat końkordat zawdzięczamy Suchockiej i Rokicie. Ratyfikacja zaś to dzieło Krzaklewskiego i Balcerowicza.

 7. Pan Ryszard Kalisz to tylko nabrzmiały pryszcz na miejscu niewymownym. Teraz mi się podoba filmik o piracie drogowym, zapewne spreparowany, ale stawiający na nogi pana premiera i naszą prokuraturę, o policji nawet nie chce mi się wspominać.
  Pozdrawiam serdecznie głupotę ludzką (swoją również)!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s