Przegląd złych wiadomości

Doniesienia z frontu są naprawdę niepokojące. Zdaje się, że najgorsza sytuacja jest w Niemczech i USA,  acz i niespodziewanie Watykan swoje trzy grosze dołozył. Pogański spisek coraz głębiej zapuszcza korzenie. Oto przegląd naprawdę złych wiadomości.

 

Zacznijmy od wizyty u naszych sojuszników. Otóż w Stanach nastąpił straszny i wręcz niesłychany kryzys… powołań.  Nikt nie chce zostać księdzem!

Wyobraźcie sobie, że w tym wielkim kraju, przybyło w tym roku ledwie nieco ponad 400 księży?! Nie ma mowy o utrzymaniu tzw. ciągłości duszpasterstwa i coraz więcej parafii świeci pustkami. Nie uświadczysz tam żadnego księdza.

Sytuacja wymaga więc pilnych działań. Jeśli więc tamtejszy episkopat nie zmieni swojej polityki i nie ogłosi, że pedofilia, jest jednak dopuszczalna i nie będzie karalna, to kryzys będzie trwał nadal i nikt nie będzie chciał zostać księdzem. W ostateczności przecież liczą się przywileje.

 * * *

Tymczasem u naszych sąsiadów też nie jest dobrze. Według najnowszych statystyk co trzeci mieszkaniec Niemiec jest niewierzący. Czyli poganin.

Wedle chrześcijańskich publicystów, sprawa jest poważna i należy z tego powodu załamywać ręce. Oczywiście, ja też je załamuję, bo TYLKO jedna trzecia Niemców ma boga w dupie! To rzeczywiście zła wiadomość i nie napawa szczególnym optymizmem.

To rozumne dość i pragmatyczne społeczenstwo niemieckie, jakoś podejrzanie wolno uwalnia się od tej cywilizacyjnej choroby pod tytułem wiara. I smutna to pociecha, że z roku na rok procent wierzących się zmiejsza. Zmniejsza się w zbyt wolnym tempie.

Więc weźcie się do roboty Niemiaszki, bo w Polsce już się plotkuje, że z misją do Niemiec ma wyjechać Terlikowski. Będzie was nawracał. A jak Terlikowski będzie nawracał, to nie ma chuja we wsi.

 * * *

A’ propos chuja…

Watykan właśnie uznał, że arcykapłan Wesołowski, to chuj skończony i za ruchanie dzieci na Dominikanie wywalił go z kapłańskiego stanu.

Nie mam zdania, czy to kara, czy raczej przywilej.

Natomiast z pewnością jest to dość ekscentryczna decyzja. Bo trzeba sporo wyobraźni, o odwodze nie wspominając, by na zbity ryj wywalić polskiego biskupa, po wielokroć namaszczanego i po łbie głaskanego przez samego świętego Karola Wojtyłę.

I coś tak niesłychanego dzieje się w Watykanie, dowodzonym przez tego gaucho Franciszka. Skandal to, prowokacja, czy może atak na polskie uczucia i próba poniżenia narodu, tudzież naszej dumy?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Przegląd złych wiadomości

  1. z tym Wesołwoskim to rzeczywiście skandal. Protegowanego Wojtyły tak potraktowć. NIesłychane!

  2. Ale jest światełko na końcu tego tunelu. Otóż w Watykanie już się mówi, że Franciszek jest wyraźnie zmęczony nawałem obowiązków. Więc tylko patrzeć jak poda się do dymisji (jeśli życie mu miłe), albo nagle zejdzie, jak inny zwolennik reform JP I. I jak tamten, ustąpi miejsca kolejnemu kandydatowi na świętego, który będzie ewangelizował świat, zamiast zajmować się takimi pierdołami (przy okazji będącymi – jako rzecze Terlikowski – wodą na młyn ateistów i innych wrogów kościoła), jak ściganie sukienkowych pedofili, tylko za to, że ulegli diabelskim sztuczkom uwodzących ich (oczywiście z podszeptu szatana) rozpustnych dzieciaczków.

  3. No bo ile czasu można się dawać zabijać , okłamywać i okradać ? Nawet najprostszy organizm po pewnym czasie ulega ewolucji . Czas pracuje dla człowieka rozumnego , nie ma racji bytu człowiek zaczadzony wyimaginowaną wiarą w bałwana ! W dobie kosmosu i komputeryzacji , moher zanika , a pedofil kościelny trafia na ,,szafot ” !

  4. Robim co mozem, zeby polepszyc statystyki. Ja juz kilka lat temu rzucilam legitymacje partyjna… eee… to jest… wiare w pi***u. Niedawno w moje slady poszla jedna z moich corek, ale ona z przyczyn podatkowych, nie z przekonania. Niewazne, liczy sie statystyka. Czekam az dwie nastepne pojda w nasze slady.
    Terlikowski nie ma szans w nawracaniu, musialby sie najpierw jezyka nauczyc. Natomiast spadek powolan na zachodzie latany jest desantem nowowyswieconych pedofili z Polski. Mamy tu paru.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s