Kołtun trzyma się dobrze

kołtun-140702-1100

Dwójka zawodowych wariatów z PiS, w imieniu tegoż PiS złożyła donos do prokuratury. Donos dotyczy spektaklu Golgota Picnic, acz tylko pozornie. Bowiem winni ciężkiego przestepstwa są de facto autor, reżyser, aktorzy oraz lektorzy.

Innymi słowy wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do propagowania sztuki, a tym samym obrażania jakże nadwątlonych uczuć polskiego kołtuna. A polski kołtun jak widać trzyma się nadzwyczaj dobrze.

Sam wniosek czyli donos, jest wybitnie śmieszny, tak jak śmieszna jest owa wspomniana dwójka reprezentacyjna kołtunerii wniosek ów składająca. To nie kto inny jak doskonale nam już znany poseł Andrzej Jaworski, czyli ekstraklasa pomyleńców, oraz mniej znana Małgorzata Sadurska, ale dobrze się zapowiadająca.

Dość powiedzieć, że we wniosku/donosie, znajduje się też sugestia, aby prokuratura ścigała również wszystkie osoby, które – uwaga – „ogladały ten spektakl, tym samym czynnie uczestnicząc w bluźnierczej profanacji symbolu krzyża i wiary“.

Piszą takie gówno ponoć wykształceni ludzie XXI wieku, na dodatek jeszcze posłowie do polskiego parlamentu. Nie ma takich rąk, które się nad tymi idiotami nie załamują.

W każdym razie jak się ów donos czyta, to dochodzi się do jedynego słusznego wniosku, że religa a zwłaszcza zatęchły i zalatujący trupem polski katolicyzm, odbiera rozum swym wyznawcom.  Zaś jedyny rodzaj sztuki jaki są oni w stanie zaakceptować, to zbiorowe modlenie się do krzesła na którym siedział JPII i puszczał pierdy po nieświeżych wadowickich kremówkach. icon-blue-dot-50