Wanda to granda

Człowiek robi czasem w życiu same błędy i jakoś uchodzi mu to płazem. Ale są też ludzie,  którzy zrobią co najwyżej  jeden, no dwa kuriozalne błędy i czka im się to przez całe życie. I właśnie cos takiego przytrafiło się Wandzie Półtawskiej.

wanda-140708-1100
Błąd numer jeden to taki, że bezgranicznie zakochana w Karolu Wojtyle, nie dała ujścia uczuciom i nie obniżyła zdradliwego seksualnego ciśnienia które ja zżerało. Z powodów, że tak powiem cywilno-prawnych, nie będę dalej rozwijał tego wątku. Resztę dośpiewajcie sobie sami.

W każdym razie efekt jest taki, że z tego nieupuszczonego we właściwy sposób ciśnienia do cna sfiksowała. I tu dochodzimy do błędu numer dwa.

Sfiksowanie koniec końców przełożyło się na ową nieszczęsną „deklarację wiary”. Bo jak komuś takiemu odbija, to odbija na amen. To do cna pogrążyło bożą obywatelkę Wandę. Z dnia na dzień stała się pośmiewiskiem.

Po części pośmiewiskiem była już wcześniej, bo mieć  kawał chłopa na talerzu i na wyciągnięcie ręki i nie umieć z tego skorzystać, sami przyznacie nie brzmi dobrze.  Więc jakby tego było jej mało, to teraz wyjechała z takim kabaretem właśnie jak owa deklaracja.

W zasadzie to jest mi kompletnie obojętne czy ona się kompromituje i jak się kompromituje. O wiele ważniejsze jest, że świadomie sądzę (choć wątek niepoczytalności też jest atrakcyjny), obudziła demony i pobudziła do życia resztki sierot po świętej inkwizycji. I przez to stała się popychadłem, pośmiewiskiem a być może wrogiem numer jeden dla nakręconych ateistów.

A prawicowo-katoliccy oficerowie propagandy, zwani dziennikarzami, niech się temu wszystkiemu nie dziwią. Bo jak się jest „kruchą staruszką”, to się siedzi w domu, lub do parku chodzi się dokarmiać  gołębie, a nie wygaduje się głupoty i próbuje się na siłę urządzić życie innym. I to jeszcze na  własną, sfrustrowaną, dawno do tego życia nie przystającą modłę. O to do niej wszyscy mają pretensję (wszyscy normalni, terlikowszczyzny nie liczę).   icon-blue-dot-50

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “Wanda to granda

  1. Obawiam się Drogi Jahu, ze za wieloma zamordystycznymi, fundamentalistycznymi decyzjami Karola stała ta (przepraszam) – idiotka! Śmiem przypuszczać, że niejedna encyklika była jej autorstwa. Wszam łaziła po apartamentach Karola w kapciach jak u siebie w domu i to ona decydowała kogo Karol przyjmie. Tak oto jakaś kreatura miała wpływ na miliony ludzi fuj!
    Pozdrawiam – cheronea

  2. To ten Karol ja wreszcie wygrzmocił, czy nie? Po psychice sądząc, jednak nie. Ale ploty mówią że cos tam iskrzyło nie tylko w sferze myśli ale i czynów. Jakaś wykładania?

  3. Ona była podobno więźniarką Ravensbrueck, gdzie dokonywano na niej bestialskich eksperymentów. Stąd ma się brać jej skrzywiony stosunek do wszystkiego, co wiąże się z ciałem i seksem, oraz nienormalność ogólna. Przy całym współczuciu z tytułu tych paskudnych przeżyć, nie usprawiedliwiają one absolutnie niczego – ani tych, którzy ewidentnie zaburzonej jednostce pozwolili wykonywać zawód lekarza, ani Lola Kremówy, który dawał się jej wodzić za nos i nie miał za grosz krytycyzmu w stosunku do niej, a już na pewno nie tych, którzy zrobili sobie z niej wicebozię. Skutek jest taki, że cały naród ponosi konsekwencje tragedii, której nie jest winien.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s