Emigrant

mistrz-140722-1100

Jeden z naszych czołowych Wolaków, mistrz pieści i krzywego nosa Adamek Tomasz mianowicie, udał się na emigrację. I zapowiedział jebaniutki, że wróci dopiero wtedy, kiedy „będzie w Polsce lepiej i będą nią rządzić normalni ludzie, czyli katolicy”.

mistrz-140722-1100
To zaskakujące stwierdzenie przynajmniej z dwóch powodów.

Po pierwsze Adamek nie wie co mówi, bo wedle mnie i nie tylko mnie jak sadzę, Polską od dłuższego już czasu rządzą zoologiczni katolicy. Czyli w Polsce jest już lepiej a nawet bardzo dobrze jest. Mam jedynie wątpliwości, czy są to porządni ludzi.

Jeśli przeto Adamek nie zauważa panoszącej się dyktatury katolickiej, czyli swojego ulubionego ustroju politycznego, to jest nie tylko ślepy. Dolega mu coś  więcej, ale to stwierdzić może  dopiero lekarz po gruntownych badaniach pacjenta. I nie zadowolę się stwierdzeniem, że to nic wielkiego, tylko zwykła schizofrenia.

Po drugie Adamek to po mojemu taki mały zdrajca, bo jak to tak można bezceremonialnie emigrować  z Ojczyzny kiedy ta Ojczyzna w potrzebie? Jak tak wszyscy w sile wieku i o otwartych niczym Adamek umysłach będą wyjeżdżać, to kto do kurwy nędzy jako ostatni w tym kościele światło zgasi?

Poza tym na boga tego jedynego, też sobie ten Adamek wybrał kraj na emigrację. Rządzi tam murzyn  islamista i lewak na dodatek, pedały mogą się żenić a nawet przygarniać dzieci, kościoły przerabiają tam  na supermarkety, a aborcję można wykonać nawet na poczcie  i stacji benzynowej. Więc zapytam was, bywalców i znawców tematu, o co temu fiutkowi tak naprawdę chodzi?