Emigrant

Jeden z naszych czołowych Wolaków, mistrz pieści i krzywego nosa Adamek Tomasz mianowicie, udał się na emigrację. I zapowiedział jebaniutki, że wróci dopiero wtedy, kiedy „będzie w Polsce lepiej i będą nią rządzić normalni ludzie, czyli katolicy”.

mistrz-140722-1100
To zaskakujące stwierdzenie przynajmniej z dwóch powodów.

Po pierwsze Adamek nie wie co mówi, bo wedle mnie i nie tylko mnie jak sadzę, Polską od dłuższego już czasu rządzą zoologiczni katolicy. Czyli w Polsce jest już lepiej a nawet bardzo dobrze jest. Mam jedynie wątpliwości, czy są to porządni ludzi.

Jeśli przeto Adamek nie zauważa panoszącej się dyktatury katolickiej, czyli swojego ulubionego ustroju politycznego, to jest nie tylko ślepy. Dolega mu coś  więcej, ale to stwierdzić może  dopiero lekarz po gruntownych badaniach pacjenta. I nie zadowolę się stwierdzeniem, że to nic wielkiego, tylko zwykła schizofrenia.

Po drugie Adamek to po mojemu taki mały zdrajca, bo jak to tak można bezceremonialnie emigrować  z Ojczyzny kiedy ta Ojczyzna w potrzebie? Jak tak wszyscy w sile wieku i o otwartych niczym Adamek umysłach będą wyjeżdżać, to kto do kurwy nędzy jako ostatni w tym kościele światło zgasi?

Poza tym na boga tego jedynego, też sobie ten Adamek wybrał kraj na emigrację. Rządzi tam murzyn  islamista i lewak na dodatek, pedały mogą się żenić a nawet przygarniać dzieci, kościoły przerabiają tam  na supermarkety, a aborcję można wykonać nawet na poczcie  i stacji benzynowej. Więc zapytam was, bywalców i znawców tematu, o co temu fiutkowi tak naprawdę chodzi?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Emigrant

 1. Przerobię trochę stary dowcip.
  Po wyjeździe Adamka podniósł się w Polsce średni poziom inteligencji. Co najdziwniejsze po jego przybyciu do Ameryki tam również średni poziom inteligencji wzrósł.

 2. Adamek to takie coś , co w przenośni wygląda jak ,, dziecko Chazana ” więc czego się można spodziewać po Adamku .Ostatnio czytałem coś takiego , że katotalibami są ludzie którzy nie mają wyobraźni i nie potrafią samodzielnie myśleć , niejednokrotnie są skażeni chorobami psychicznymi i różnymi lękami , przerostami ambicjonalnymi i.t.p. najbliższym przykładem może być Macierewicz , czy Pawłowicz , Terlikowski , Niesiołowski , Czarnecki …zabrakło by miejsca …czasami wydaje mi się , że okazywanie wiary przez tych ludzi , jest sztuczne i udawane !

 3. Drogi Jahu, oczywiście, że nie wie co mówi. Wystarczy popatrzeć na jego facjatę. On zamiast mózgu ma papkę. Po tylu ciosach w łeb i pysk trudno oczekiwać czegoś mądrego.
  Pozdrawiam – cheronea

 4. Czego się czepiacie Adamka? Przecież to wzorzec polskiej inteligencji z Sevres. Czym Adamek różni się od profesora nomen omen Zolla? Tylko nie wskazujcie obitej facjaty, bo to oczywista oczywistość, że to różnica.

 5. Adamek to idealna personifikacja tak zwanej polskości. Skupia w sobie wszystkie fizyczne, psychiczne i umysłowe cechy najprawdziwszego Polaczka-katoliczka, całym swym poobijanym jestestwem dowodząc, że rzeczoną polskość należy zwalczać jak choroby zakaźne.

 6. …..z ostatniej chwili:) zaproponowaną walkę z Tysonem Furym odrzucił,ktoś(Chisora) złamał rękę i Adamek miał zastąpić,ale wymiękł,pozostaje na uchodzstwie !!

 7. na szczęście już zawsze w Polsce będzie rządzić postępowa lewica laicka i wszystkim będzie się żyło lepiej

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s