Moralność mięśnia

Głowa wprost zaczyna boleć od wysypu patriotów. Gdzie strony jakiejś nie otworzysz, lub nie nastawisz łapczywie ucha, jakiś patriota zza węgła wygląda. I to czasem nie byle jaki patriota.

Mój ulubieniec ostatnich dni to nijaki Kamil Bazelak, strongman, wrongman, patriota amator, mięśniak zawodowiec. Sama słodycz i rozkosz. Na swoim blogu pisze:

„Zjednoczona prawica po przejęciu władzy w Polsce w pierwszym rzędzie powinna zdelegalizować antypolskie partie SLD i Twój Ruch. Ugrupowania te kierują się antywartościami, promują najgorsze z możliwych dewiacji seksualnych, czyli pedofilię kryjącą się pod tzw. ideologią gender, która ma na celu powszechną deprawację dzieci i młodzieży“.

To tylko mały wyimek z twórczości, która wprost roi się od słusznych myśli. Kto chce, niech do pana Kamila zagląda, naprawdę jest po co, bo w nagrodę poczujecie się lepiej.

Zaś odnoszać się do zacytowanej tu we fragmencie myśli… To ciekawe, bo może się okazać, że złodziej krzyczy łapaj złodzieja. Skąd to przypuszczenie? A no stad, że wedle jakiś tam badań przeprowadzonych w Stanach (jak ponownie odnajdę, to podeślę linka) wśród sportowców i różnych quazi-sportowców, bardzo wysoki odsetek ludzi z zawirowaniami seksualnymi (homoseksualizm i pedofilia) jest wśród takich różnych, niczym Bazelak strongmanów i wrestingowców. No, kto by przypuszczał, prawda?

Nie mówię broń boże, że nasz bohater dyma dzieci lub kolegów, ale mówię, że występuje w grupie wysokiego ryzyka, czyli grupie podejrzanej bardzo jednym słowem. Czyli ostrożnie jednak z tym osądami na wyrost, bo mogą być bronią obosieczną. Pomijam to, że wolałbym jednak, by o tym co jest wartością a co nie nie jest, decydował ktoś inny niż gość specjalizujący się w okładaniu pięściami i nogami innych.

Generalnie zaś przeciwko temu Bazelakowi nie mam nic, choć nie ukrywam, że to świat mi mocno obcy i podejrzanie autystyczny. Nie mniej, niech sobie pan Kamil pisze w najlepsze i dla zdrowia, niech wali w klawiaturę, tym bardziej, że do takiego walenia w klawiaturę, zaiste bardziej trza mięśni, niźli innych części ciała.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Moralność mięśnia

  1. Tacy faceci jak Bazelak , to potencjalni proteinowi inwalidzi ! Przestaje żreć anaboliki i mu wszystko opada ! Wtedy jak każdy ułomny , staje się praktykującym katolem , przykładem jest niejaki Szpilka i Adamek ,gdzie trudno znaleźć u nich ślady mózgu , bo wbity został w dupę .

  2. ….u Bazelaka nie widzę żadnych szans na karierę w sportach walki,jak wspomniał Andrea-każdy ułomny,staje się katolem.
    Ambicje Puziana-koxiarza,Szpilki-niedoszłego mistrza,Adamka-byłego mistrza,aktualnego katola,i podupadłego polityko-psychola,Gołoty-niezłego niegdyś boksera, kabareciarza i szmaciarza rozwiewa kariera niedoścignionego niejakiego Tygrysa z Hamburga !!
    Mają mu za złe że Goebelsem stał się-polscy katolo-chrześcijanie i patrioci co za Polskę na ringach Świata krew rozlewają !!! ha ha ha ha ))

  3. Ten artykuł pisał Bazylkowi jakiś zakompleksiony przygłup, pewnie kolejny [……..] Bazylek pisze prawdę i walczy o pozytywne wartości.

  4. Jak by to powiedzieć: wyczuwam sarkazm…zupełnie niepotrzebnie Revel. Nie wiem czemu komentujesz bobonienie nieszczęśnika dotkniętego ciężką postacią encefalopatii.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s