Zobaczcie: oto ćwok!

Niespodziewaną medialną karierę robi pan Mateusz Dzieduszycki. Do tej pory był mało znanym i kompletnie nierozpoznawalnym rzecznikiem archidiecezji warszawsko-praskiej, czyli po ludzku mówiąc przydupasem Hosera. Teraz bywa gwiazdą. Ponieważ jednak nie wszyscy z was mogą gościa kojarzyć, bo kariera jego trwa krótko, przeto bardzo proszę, zobaczcie jak wygląda ćwok.

 

A Dzieduszycki to ćwok pełną gębą.

I nie chodzi nawet o to, że zadaje się z wyjątkowym chujem jakim jest Hoser, ale chodzi o jego ostatnie wypowiedzi. Bo to on właśnie występując (niestety) w telewizji, mówił czyli tworzył wydumane fakty na temat homoseksualizmu.

Dzięki wygłaszanym przez siebie idiotyzmom, stał natychmiast gwiazdą takich jak i on ćwoków. No, cóż jest jak widać cała masa idiotów i ćwierć inteligentów, którzy głoszą takie głupoty i z głoszenia tych głupoty całkiem nieźle żyją.

Dzieduszycki, formułując swą rewolucyjną tezę, „zapomniał“ jakoś dodać, że badania na które tak ochoczo się powoływał, dotyczą lat… 1987-1992 i generalnie kontekst ich był zupełnie inny. Przede wszystkim badania dotyczyły – uwaga – mężczyzn homo i biseksualnych z centrum miasta Vancouver, w porównaniu do populacji wszystkich kanadyjskich mężczyzn, bez względu na orientację seksualną.

No, ale ponieważ nie było to dla pana Dzieduszyckiego wygodne, więc istotę badań przemilczał, biorąc z nich tylko, to co mu pasowało do tezy.

Pomijam już tak drobny fakt, że badania były czynione w latach, kiedy zarówno świadomość na temat AIDS, jak poziom medycyny w tym zakresie był zupełnie inny, wręcz nieporównywalny. I rozumieć powinien to każdy, nawet taki matoł jak Dzieduszycki.

Mamy więc okaz wyjątkowego ćwoka, który jeszcze nieudolnie manipuluje danymi. Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić, aby ćwok Hoser wziął sobie za rzecznika kogoś choć odrobine madrzejeszego. Ćwoka musi reprezentować ultra ćwok, i właśnie do tej roli pan Dzieduszycki świetnie się nadaje.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Zobaczcie: oto ćwok!

 1. Hoser ma rzecznika ??-płaci mu z funduszu kościelnego i z funduszu alimentacyjno-konkordatowego
  Dzieduszycki-widziałem tego ćwoka już. Gdzieś,coś pierdolił !!

 2. Ach, to pycho czerwonobrązowe, pobrużdżone, niedogolone, myślą nieskażone – takie szczeropolskie. Od razu wiadomo, z czym człowiek ma do czynienia. Tylko wiechcia pod kartoflowatym nochem brakuje.

 3. Ten Dzieduszycki to z hrabiów jest, więc ostrożnie z tą krytyką bo majestat Rzeczpospolitej obrażacie

  1. NIe zgadzam się! Hoser to chuj nad chuje, choc fakt, wyjątkowo obleśny

 4. Był już taki Dzieduszycki , którego SB uznało za najlepszego donosiciela, nawet lepszego od żony Antka Macierewicza ! IPN oświadczyło że dzięki jego donosom , dużo ludzi zginęło , a jeszcze więcej siedziało w więzieniach ! Więc jeżeli ten Hoserowy przydupas jest jakimś krewnym sławnej mendy Dzieduszyckiej , to dziwne że jeszcze nie zarobił po ryju ! Ale nic straconego …

 5. Widzisz więc Dziad, że chłoptyś genetycznie jest zakodowany do służeniu silniejszemu i zdrada kraju i społeczeństwa.
  Przecież jego przodek nie dostał tytułu hrabiowskiego od Cesarza austro – węgierskiego tylko z to, że był Polakiem.
  Poza tym jest to jedyny przypadek, że osoba świecka spełnia tak kluczową role w kurii arcybiskupiej. Spojrzyj na ta niewinną buźkę chłopięcą i jeszcze w dodatku z tytułem hrabioskim
  Kiedyś, już dawno temu sprawdzałem pochodzenie społeczne tych naszych dostojników , no i ponad 70% było pochodzenia chłopskiego.
  Nie jest to z mojej strony lekceważenie tej klasy społecznej . Moi pra,pra dziadkowie byli wieśniakami, pra dziadkowie zwykłymi „robolami” , dziadkowie juz wykwalifikowanymi rzemieślnikami a Rodzice już inteligencją pracujaącą

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s