No, niewinny jest…

Sąd szczeciński zdecydował, iż ksiądz Andrzej D. oskarżony o molestowanie nieletnich jest niewinny. Mimo, iż udało się odnaleźć przynajmniej kilku poszkodowanych. Sąd jednak wie lepiej, mimo iż z dowodów zgromadzonych przez prokuraturę, nawet dla laika jasno wynikało, iż ksiądz z determinacją dobierał się do nieletnich dup swoich podopiecznych.

kasiadz-andrzej-140614-630
ksiądz Andrzej duszą jest towarzystwa i dużo może, choć ma „takiego małego”

„Z tego materiału wynika niezbicie – i świadczą o tym zeznania nie tylko osób pokrzywdzonych, ale również szeregu świadków – że ksiądz Andrzej D. mógł dopuszczać się czynów lubieżnych w stosunku do swoich podopiecznych” – to z uzasadnienia prokuratury kierującej wniosek do sądu. Ale stało się jak się stało.

Jeśli więc wyrok, z kłopotami, ale jednak można zrozumieć, to już kompletnie nie można zrozumieć czemu sąd zdecydował się na utajnienie uzasadnienia.

No bo jak ktoś jest niewinny, to jest niewinny.

Niewykluczone jednak, że sąd przy okazji wykrył, że ów biedny ksiądz Andrzej, był nie tyle sprawcą co ofiarą. Ofiarą spisku, kiedyś małych a teraz już dorosłych wykolejeńców, co to wpierw sami księżom do łóżek włażą, a potem jakby nigdy nic, chcą naciągnąć ich na kasę.

I być może ten wątek znalazł się w uzasadnieniu, a jako rozwojowy i mogący prowadzić do wskazania prawdziwych sprawców prawdziwego przestępstwa, został zwyczajowo utajniony.

Jednocześnie chciałem zdementować pojawiające się tu i ówdzie informacje, jakoby sąd działał pod presją miejscowej kurwii (czy jak im tam), co to sama uzasadnienie napisała i przez umyślnego do sądu dostarczyła, by ten się nie silił zbytnio i nie przemęczał.

Potwierdzam natomiast, że ksiądz D., to gość niesłychanie obrotny i ustosunkowany jak to się zwyczajowy mówi, na co dzień zajmujący się już nie dzieciakami tylko inwestycjami diecezji szczecińsko-kamieńskiej. Wie dużo i dużo może, wie zwłaszcza który biskup co ma pod paznokciami i dlaczego tak dużo. Ale to tylko tak na marginesie o tym wspominam, bo oczywiście te fakty nie mogły mieć żadnego wpływy na przez moment jeszcze nieprawomocny wyrok niezależnego przecież sądu.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

12 thoughts on “No, niewinny jest…

 1. Bo to nie jest zwykły gil-pedofil,tylko pan ksiądz czyniący święte inwestycje dla diecezji w Państwie Kościelnym,i dla tego jest chroniony przez instytucje Państwa Kościelnego z białym ptakiem i flagą z krwi i spermy.

 2. Nie ma co się dziwić; to pomału będzie normą; sędziowie też dostali religijnego fijoła – tak na wszelki wypadek – wszak Kaczyński może niedługo rządy objąć.
  A pisdzielce znane są z obrony klechów pedofilów.

 3. A pan przeanalizował dowody i wysłuchał zeznań świadków oraz ocenił ich wiarygodność i ma niezbitą pewność, że ten wyrok to sędziowski przekręt?

  1. Panie gryz, On nic nie musi, bo tylko poddaje w wątpliwość; ciężar dowodu spoczywa na sądzie, a ten uzasadnienie utajnił. Czas powiedzieć sobie, że pńska Mama, która uczyła pana paciorka zrobiła tym panu krzywdę na całe życie. Wiem, że można zmądrzeć na starość ale to wymaga odwagi, panie gryz.

 4. Na tym zdjęciu pokazuje może, że „takim „małym” to jaką krzywdę mogę zrobić”? :)))”Tupeciarz”:)

 5. W USA powstała silna organizacja zwalczająca kościelnych zboczeńców ! Już puścili w skarpetkach parę kościołów , powoli zbliżają się do Polski , a mają świetnych prawników !

  1. SNAP, the Survivors Network of those Abused by Priests powstała w 1989r. w USA.
   W 2011r organizacja oskarżyła przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze papieża i kilku dostojników Watykanu o zbrodnie przeciwko ludzkości – dopuszczanie i tolerowanie systemowe gwałtów i przemocy seksualnej na dzieciach w Krk.
   Szefowa SNAP była w Polsce, pisały o tym FiM.

 6. Ja to nawet mógłbym zasponsorować co nieco tych prawników…
  (A pewnie i nie ja tylko 🙂 )

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s