Kara za nie ten kult co trzeba

troatlon-140818-1100

Po wczorajszej tragicznej śmierci uczestnika triatlonu w Pile, a wcześniej po również tragicznej śmierci uczestnika Przystanku Woodstok, należy czym prędzej podjąć stosowne kroki.

troatlon-140818-1100

Przeto Episkopat Polski już zaapelował do rządu, by odpowiednią ustawą zakazać organizowania wszelakich triatlonów, maratonów (w tamtym roku trup w Warszawie, trup w Poznaniu), oraz „Przystanku Woodstock”. Wedle przewodniczącego Episkoptau Gądeckiego, sprawa została już skonsultowana z redaktorem Tomaszem Terlikowskim, który nie ma nic przeciwko temu i pomysł popiera.

Zdaniem biskupów wszystkie te tragiczne śmierci to efekt ślepego wyznawania nie tej religii co trzeba.

Bo tak się dzieje proszę państwa, kiedy kult boga zostaje zastąpiony kultem ciała. Ludzie którzy w ten sposób błądzą, muszą się liczyć z zemstą boga, który jest jedynym panem życia i śmierci i to on decyduje również o tym czy i w jakim czasie ukończysz triatlon, lub w grzechu zdechniesz pod sceną w Kostrzyniu.

Bagatelizowanie tej prostej i niepodważalnej prawdy, naraża delikwentów na straszne jak się okazuje konsekwencje.

Aby więc ludzi nie wodzić więcej na pokuszenie, biskupi uważają, że należy czym prędzej zakazać organizowania takich wątpliwych, ręka szatana błogosławionych rywalizacji i imprez. Bóg gości głównie w twoim sercu, w dupie ma inne mięśnie – przypominają biskupi.