Kara za nie ten kult co trzeba

Po wczorajszej tragicznej śmierci uczestnika triatlonu w Pile, a wcześniej po również tragicznej śmierci uczestnika Przystanku Woodstok, należy czym prędzej podjąć stosowne kroki.

troatlon-140818-1100

Przeto Episkopat Polski już zaapelował do rządu, by odpowiednią ustawą zakazać organizowania wszelakich triatlonów, maratonów (w tamtym roku trup w Warszawie, trup w Poznaniu), oraz „Przystanku Woodstock”. Wedle przewodniczącego Episkoptau Gądeckiego, sprawa została już skonsultowana z redaktorem Tomaszem Terlikowskim, który nie ma nic przeciwko temu i pomysł popiera.

Zdaniem biskupów wszystkie te tragiczne śmierci to efekt ślepego wyznawania nie tej religii co trzeba.

Bo tak się dzieje proszę państwa, kiedy kult boga zostaje zastąpiony kultem ciała. Ludzie którzy w ten sposób błądzą, muszą się liczyć z zemstą boga, który jest jedynym panem życia i śmierci i to on decyduje również o tym czy i w jakim czasie ukończysz triatlon, lub w grzechu zdechniesz pod sceną w Kostrzyniu.

Bagatelizowanie tej prostej i niepodważalnej prawdy, naraża delikwentów na straszne jak się okazuje konsekwencje.

Aby więc ludzi nie wodzić więcej na pokuszenie, biskupi uważają, że należy czym prędzej zakazać organizowania takich wątpliwych, ręka szatana błogosławionych rywalizacji i imprez. Bóg gości głównie w twoim sercu, w dupie ma inne mięśnie – przypominają biskupi.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Kara za nie ten kult co trzeba

  1. „Bóg gości głównie w twoim sercu, w dupie ma inne mięśnie – pzypominają biskupi.” Albo biskupi mijają się z prawdą, albo przeinaczyłeś ich egzegezę. Wiadomym jest bowiem, że bug ukochał równie mocno mięśnie zwieracza nastoletniego odbytu jak mięseń sercowy.

  2. Nic się nie dzieje bez woli boga , ich śmierci były zaplanowane …Przecież bogiem jest szatan , tylko się maskuje. Bo jak inaczej można wytłumaczyć jego okrucieństwo ….

    1. ksiedza Orzechowskiego kojarzę i że tak powiem znam, bo swego czasu było o nim dość głosno. Natomiast jestem wręcz przekonany że w tym wypadku mamy do czynienia z fałszywką. Ktos sobie z tego bidnego wycierusa jaja robi, tym bardziej że Orzechowski gdzies tam publicznie mówił ze wszystkie te fejsy i internety to szatan wcielony i on do bluźnierstw reki nie przykłada. Pozdrawiam

  3. Nie tylko kult ciala powinien byc zakazany. Biorac pod uwage dwa trupy podczas ostatniego turnieju szachowego w Norwegii rowniez uzywanie szarych komorek jest niewskazane.

    1. tego akurat polscy biskupi już dość dawno zakazali. I zdecydowana większość wiernych nie tylko nie używa szarych komórek, a wręcz je zatraciła. Ukłony

  4. Powinno się zakazać kazań w kościele, ostatniej spowiedzi i ostatniego namaszczenia. Podczas tych religijnych czynności trup ściele się najgęściej.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s