Na szczęście urodzeni

Fronda pyta: Co łączy takich ludzi jak Steve Jobs, Celine Dion, Andrea Bocelli czy Jan Nowak Jeziorański? Wszyscy oni mogli zginąć w aborcji, a jednak na szczęście zostali urodzeni.

icon-kreska

Co łączy takich ludzi jak [ ==== wpiszcie sobie tu swojego własnego kandydata lub kandydatkę ==== ]? Wszyscy oni powinni zginąć w aborcji, a jednak na nasze nieszczęście zostali urodzeni. 

Zaś moje ogólne spostrzeżenie jest mniej więcej takie, że za bardzo nie mogę zrozumieć tej nagłej fascynacji Frondy choćby Stevem Jobsem czy Celine Dione, bo przecież prowadzii oni (Jobs), lub prowadzą (Dion), życie dalekie raczej od moralnych standardów prezycyjnie określonych przez Frondę i ajatollaha Terlikowskiego.

Pogardę dla Jobsa i artystów typu ta Dione, Fronda wyrażała woelokrotnie. Więc nagłe twierdzenie, że jakoby „na szczeście“ ocaleli, jest wysoce nieszczere i niemoralne.

Po wielokroć też na łamach tej medialnej katozdziry widziałem, może nie sformułowana wprost, ale jednak rozproszoną dla niepoznaki, listę tych którzy lepiej gdyby się nie urodzili.

Ja tam się pod tym jednak nie podpisuję, bo każdy, nawet największy kretyn taki jak Terlikowski, ma prawo do życia. Zresztą dzięki Terlikowskiemu czujemy się lepiej, bo zawsze mamy świadomość, że jest jednak ktoś, kto jest głupszy od nas.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Na szczęście urodzeni

  1. Absolutnie każdy, kto się urodził, mógł się nie urodzić. Z powodu skrobanki, poronienia czy zastosowania antykoncepcji przez rodziców. Inne miliardy mogły się urodzić, ale się nie urodziły z przyczyn jak wyżej. A Ziemia toczy swój garb uroczy, świat dalej istnieje i nic nie wskazuje (niestety), żeby ten stan rzeczy miał się zmienić. Bez Dion i Bocellego (zwłaszcza bez niego) też by istniał. Bez Terlikowskiego istniałby takoż, a w dodatku byłby ciut fajniejszy. Więc niech sobie ten ostatni swoje gorzkie żale nad niedoskrobkami wsadzi w dupę, bo niczego nimi nie udowodni. Poza tym, że jest idiotą, ale to i tak wiadomo od niepamiętnych czasów.

  2. No i dlaczego ja tak Cię Jahu lubię? Ma rację kamila789, bez Bocellego świat sobie poradziłby doskonale. Facet jest zbyt chudy w uszach by dorównać takiemu Carrerasowi czy Domingo, ale ja nie o tym. W ewangelii opus 5 czyli Frondzie nadal mnie blokują. Jak Ty się tam dostajesz? Masz chody u Terlika czy inny czort?
    Pozdrawiam 🙂 – cheronea

  3. Jeżeli prawo naturalne faktycznie by istniało , to taki Terlikowski zostałby zlikwidowany w selekcji jako ułomny . Bo na tym polega naturalna selekcja, że jednostki chore likwiduje się , aby nie deformowały DNA …..Chazan nie rozumie swego Bałwana , jeśli jest za rodzeniem potworków ! Bo gdyby potworek przeżył i zaczął się rozmnażać , to jak by wyglądał świat za 100 lat ? Żyliby tylko tacy Terlikowscy , Kaczyńscy czy Macierewicze ….

  4. Mój Boże. Idioci też mają prawo do życia. Tak już ten świat urządzony jest. Możemy się zżymać lub nie, ale czym nasze zmartwienia są wobec bezmiaru Wszechświata?

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s