Na szczęście urodzeni

urodzeni-140830-1100

Fronda pyta: Co łączy takich ludzi jak Steve Jobs, Celine Dion, Andrea Bocelli czy Jan Nowak Jeziorański? Wszyscy oni mogli zginąć w aborcji, a jednak na szczęście zostali urodzeni.

icon-kreska

Co łączy takich ludzi jak [ ==== wpiszcie sobie tu swojego własnego kandydata lub kandydatkę ==== ]? Wszyscy oni powinni zginąć w aborcji, a jednak na nasze nieszczęście zostali urodzeni. 

Zaś moje ogólne spostrzeżenie jest mniej więcej takie, że za bardzo nie mogę zrozumieć tej nagłej fascynacji Frondy choćby Stevem Jobsem czy Celine Dione, bo przecież prowadzii oni (Jobs), lub prowadzą (Dion), życie dalekie raczej od moralnych standardów prezycyjnie określonych przez Frondę i ajatollaha Terlikowskiego.

Pogardę dla Jobsa i artystów typu ta Dione, Fronda wyrażała woelokrotnie. Więc nagłe twierdzenie, że jakoby „na szczeście“ ocaleli, jest wysoce nieszczere i niemoralne.

Po wielokroć też na łamach tej medialnej katozdziry widziałem, może nie sformułowana wprost, ale jednak rozproszoną dla niepoznaki, listę tych którzy lepiej gdyby się nie urodzili.

Ja tam się pod tym jednak nie podpisuję, bo każdy, nawet największy kretyn taki jak Terlikowski, ma prawo do życia. Zresztą dzięki Terlikowskiemu czujemy się lepiej, bo zawsze mamy świadomość, że jest jednak ktoś, kto jest głupszy od nas.