Tylko dla dorosłych!

tirowki-140831-1100

W sytuacji jaka zaistniała, inicjatywa kierowców ciężarówek wszelakiej maści wydaje się interesująca, żeby nie powiedzieć ludzka po prostu.

Uwaga! Tekst przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Klikając i przechodząc dalej oświadczasz jednocześnie, że jesteś pełnoletni/pełnoletnia.

tirowki-140831-1100

W czym rzecz?

W tym oto, że kierujący pojazdami ciężarowymi przemieszczającymi się po autostradach, tudzież bardziej podrzędnych drogach z punktu A do punktu B, postanowili wesprzeć panie z Ukrainy. A przy drodze, zwłaszcza w niektórych częściach naszego kraju jest ich co niemiara.

Tak więc panowie tirowcy i ci aspirujący do miana tirowca apelują: korzystajmy tylko z usług Ukrainek. Wesprzyjmy tym samym wolną Ukrainę, solidaryzujmy się z narodem. Bo każde ojro lub złotówka zarobiona w Polsce, tak czy inaczej może wesprzeć kraj ich rodzinny.

Poza tym bądźmy szczerzy… Ukrainki to profesjonalistki pełną gębą (bez skojarzeń proszę) i gdzie tam do nich Bułgarkom, nie mówiąc już o Rumunkach. Tym bardziej, że te ostatnie, to zazwyczaj cyganaki i zazwyczaj nie pierwszej świeżości, pozbawione elementarnej czasem kondersztuby.

Oczywiście elementarne poczucie patriotyzmu wymagałoby korzystania z usług Polek, ale po pierwsze są najdroższe, a po drugie mają muchy w nosie i strzelają fochy. Trzeba bowiem mieć na uwadze, że zdecydowana wiekszość naszych roadaczek, może odmawiać (a w praktyce odmawia) świadczenia niektórych usług. Zwłaszcza tych uragających ich uczuciom religijnym. Jeśli już, to po bożemu i zero prezerwatyw. Czyli żadnej obsceny i wizyta u wenerologa (w najlepszym wypadku) murowana.

A więc pamiętajcie: nie da wam Polaka, nie da Bułgraka (Rumunki przemilczmy), tego co da wam Ukrainka. Panowie kierowcy lance w górę przeto.