Tylko dla dorosłych!

W sytuacji jaka zaistniała, inicjatywa kierowców ciężarówek wszelakiej maści wydaje się interesująca, żeby nie powiedzieć ludzka po prostu.

Uwaga! Tekst przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Klikając i przechodząc dalej oświadczasz jednocześnie, że jesteś pełnoletni/pełnoletnia.

tirowki-140831-1100

W czym rzecz?

W tym oto, że kierujący pojazdami ciężarowymi przemieszczającymi się po autostradach, tudzież bardziej podrzędnych drogach z punktu A do punktu B, postanowili wesprzeć panie z Ukrainy. A przy drodze, zwłaszcza w niektórych częściach naszego kraju jest ich co niemiara.

Tak więc panowie tirowcy i ci aspirujący do miana tirowca apelują: korzystajmy tylko z usług Ukrainek. Wesprzyjmy tym samym wolną Ukrainę, solidaryzujmy się z narodem. Bo każde ojro lub złotówka zarobiona w Polsce, tak czy inaczej może wesprzeć kraj ich rodzinny.

Poza tym bądźmy szczerzy… Ukrainki to profesjonalistki pełną gębą (bez skojarzeń proszę) i gdzie tam do nich Bułgarkom, nie mówiąc już o Rumunkach. Tym bardziej, że te ostatnie, to zazwyczaj cyganaki i zazwyczaj nie pierwszej świeżości, pozbawione elementarnej czasem kondersztuby.

Oczywiście elementarne poczucie patriotyzmu wymagałoby korzystania z usług Polek, ale po pierwsze są najdroższe, a po drugie mają muchy w nosie i strzelają fochy. Trzeba bowiem mieć na uwadze, że zdecydowana wiekszość naszych roadaczek, może odmawiać (a w praktyce odmawia) świadczenia niektórych usług. Zwłaszcza tych uragających ich uczuciom religijnym. Jeśli już, to po bożemu i zero prezerwatyw. Czyli żadnej obsceny i wizyta u wenerologa (w najlepszym wypadku) murowana.

A więc pamiętajcie: nie da wam Polaka, nie da Bułgraka (Rumunki przemilczmy), tego co da wam Ukrainka. Panowie kierowcy lance w górę przeto.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “Tylko dla dorosłych!

  1. W pewnym przedziale mojego życia , jeździło się po świecie tu i tam . Wprawdzie nie tirem , ale dobrą furką , więc rozeznanie mam i znam od ,,panienek ” ich klasyfikację korzystających z usług . Tirowiec to największa menda chytra i niemyta , oni chcieliby wszystko za kanapkę oszczędzoną w trasie ! Kiedyś Urban podał statystykę najlepszych ,,dziewczyn przydrożnych ” w ,,NIE ” i jak się okazało to najlepsze są jednak Polki , tylko te na obczyźnie …. tirami jeżdżą też i męskie dziwki-kierowcy , bo ostatnio mało przejazdów , a żyć trzeba ….czytałem o takim , miał ps. ,,Margot ”

  2. Jahu, Jahu chce mi się serdecznie i gorzko zapłakać nad Twoim zepsuciem afffffffe. Czy już żaden Terlik, Polak czy inny Hoser nie są w stanie zawrócić Cię ze złej drogi? Pokuty, mój synu:D
    Pozdrawiam – cheronea

    1. Droga Cheroneo, to nie ja jestem zepsuty. Ja się prowadze jak należy, acz może w sposób czasami niepoprawny opisuje świat wokół. Istota notatki powyżej, nie wynika przeto z moich doświadczeń tylko z owych obserwacji.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s