Kuba made in Poland

Na pozór wszystko wygląda interesujące, ale jak to zwykle bywa, historia ma drugie dno, wcale nie takie fajne. Bo jeśli ktoś ma dostać w dupę, albo ma być tym złym, to wiadomo iż będzie to Polak, no… prawie Polak.

kuba-140909-1100

Pasja, ponowna analiza wielu dowodów, oraz nowatorskie badania doprowadziły wreszcie do rozwikłania jednej z najbardziej tajemniczej historii kryminalnej.

Daruję sobie opis i cały opasły dość background i wprost bez przydługich wstępów napiszę: tak, Kuba Rozpruwacz był Polakiem! I tu dochodzimy do sedna sprawy.

Byćdumnymisięcieszyć, żekolejny Polak zyskałsławę a naszkrajbędzieterazodmienianyprzezwszystkieprzypadki, czymożewręczodwrotnie, protestować? Bo powód do protestówteż jest. Gdybymbymbyłgorliwympatriotą, to bymdowodził, żetwierdzeniejakoby  pochodzący z PolskiŻyd Aaron Kosminski, jest Polakiem to nadużycieiprostackanadinterpretacja.

To jest tak samo kłamliwe, jak mówienie o polskich obozach koncentracyjnych.

No, ale oni na tym Zachodzie tak już mają. Idą na łatwiznę a jak jest okazja przyłożenia Polsce, to ręce wprost zacierają i jadą po bandzie. No ale tak samo jak nie da się wyplenić tych polskich obozów, tak samo pewnie nie uda ise przekonać, że Żyd to Żyd, żaden tam Polak.

A swoją drogą to patrzcie, co ci Żydzi wyprawiają, jak oni Polsce szkodzą, bo przecież wszystkie te zbrodnie, wszystkie te zarżnięte kurwy na nasze konto teraz idą. Więc pytam się gdzie są wszyscy nasi patrioci, gdzie biskupi i gorliwy tropiciel żydowskiego spisku ojciec Rydzyk, gdzie obrońcy rzeczy nie od obronienia? Dlaczego nie protestujecie, dlaczego nie podważacie tych durnych ustaleń, dlaczego pozwalacie obrażać, kalać ojczyznę?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Kuba made in Poland

  1. Ta świnia Cameron najpierw chce odbierać Polakom zasiłki, a teraz oskarża Polaka o mordowanie kurew. Jak nic spisek światowego żydostwa…. Oh, wait…

  2. Nie lubię angoli ,a szczególnie angielskich kurew , brzydkie wyrachowane i nie przykładają się do roboty , opisuję obecne . To jakie musiały być za czasów ,,Kubusia ” wcale mu się nie dziwię , tym bardziej że mógł być koneserem . Tylko trochę szkoda że to jednak nie polak , a Żydowski emigrant z Polski , mogli byśmy być dumni że przynajmniej ,,Kuba Rozpruwacz ” zemścił się na angolach , za ukradzione polskie złoto ….

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s