Kuba made in Poland

kuba-140909-1100

Na pozór wszystko wygląda interesujące, ale jak to zwykle bywa, historia ma drugie dno, wcale nie takie fajne. Bo jeśli ktoś ma dostać w dupę, albo ma być tym złym, to wiadomo iż będzie to Polak, no… prawie Polak.

kuba-140909-1100

Pasja, ponowna analiza wielu dowodów, oraz nowatorskie badania doprowadziły wreszcie do rozwikłania jednej z najbardziej tajemniczej historii kryminalnej.

Daruję sobie opis i cały opasły dość background i wprost bez przydługich wstępów napiszę: tak, Kuba Rozpruwacz był Polakiem! I tu dochodzimy do sedna sprawy.

Byćdumnymisięcieszyć, żekolejny Polak zyskałsławę a naszkrajbędzieterazodmienianyprzezwszystkieprzypadki, czymożewręczodwrotnie, protestować? Bo powód do protestówteż jest. Gdybymbymbyłgorliwympatriotą, to bymdowodził, żetwierdzeniejakoby  pochodzący z PolskiŻyd Aaron Kosminski, jest Polakiem to nadużycieiprostackanadinterpretacja.

To jest tak samo kłamliwe, jak mówienie o polskich obozach koncentracyjnych.

No, ale oni na tym Zachodzie tak już mają. Idą na łatwiznę a jak jest okazja przyłożenia Polsce, to ręce wprost zacierają i jadą po bandzie. No ale tak samo jak nie da się wyplenić tych polskich obozów, tak samo pewnie nie uda ise przekonać, że Żyd to Żyd, żaden tam Polak.

A swoją drogą to patrzcie, co ci Żydzi wyprawiają, jak oni Polsce szkodzą, bo przecież wszystkie te zbrodnie, wszystkie te zarżnięte kurwy na nasze konto teraz idą. Więc pytam się gdzie są wszyscy nasi patrioci, gdzie biskupi i gorliwy tropiciel żydowskiego spisku ojciec Rydzyk, gdzie obrońcy rzeczy nie od obronienia? Dlaczego nie protestujecie, dlaczego nie podważacie tych durnych ustaleń, dlaczego pozwalacie obrażać, kalać ojczyznę?