NIE, dla sexedukatorów w sutannach.

Jeszcze dziś może się okazać, czy za mówienie małolatom o seksie pójdzie się do pierdla. Cała sprawa jest sztucznie dęta, pod pod nośnym hasłem „Stop pedofilii”, chce się de facto utrącić nie pedofilię a edukację seksualna naszych dzieci. A jest dlatego, że nawiedzeńcom to się wszystko z dupą kojarzy.

dzierżawski-140912-700
W inicjatywie Dzierżawskiego chodzi o to de facto, żeby to nie ksiądz ruchający dzieci szedł do pierdla, tylko nauczyciel który opowiada o seksie w szkole.

Za mąceniem nam w głowach stoi osławiony Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”, który wprost proponuje, a nawet się domaga, aby – jak to eufemistycznie nazywa – „propagowanie i pochwalanie podejmowania przez małoletnich zachowań seksualnych było karane”. Oto propozycja zapisu w paragrafie 2:

 „… karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15 zachowań seksualnych lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań.”

Czyli chodzi o to, żeby to nie ksiądz ruchający dzieci szedł do pierdla, tylko nauczyciel który opowiada o seksie w szkole.

Zaiste to prawdziwa sztuczka z ogonem (w roli głównej ogon księdza).

Wedle inicjatora tej hucpy, nijakiego Mariusza Dzierżawskiego (już jego sam widok winien wzbudzać w dzieciach strach), wszystko po to, by wzmocnić prawną ochronę dzieci i młodzieży przed molestowaniem i demoralizacją, a to – jak stwierdził „wydaje się szczególnie konieczne w ostatnim czasie. Przemawia za tym bezkarność działań różnego rodzaju instytucji podejmujących się prowadzenia tzw. edukacji seksualnej tzw. edukatorów seksualnych, którzy Dzierżawskiego wkurwiają niebywale.

„Nie ma wątpliwości, że takie zajęcia mogą być szkodliwe dla psychiki i rozwoju dzieci i młodzieży, bowiem pod pozorem edukacji seksualnej prowadzone są działania niebezpieczne dla zdrowia fizycznego i psychicznego młodzieży, a także przyczyniające się ich do demoralizacji”.

Mówi to człowiek, który ponoć jest wykształcony. Pewnie kończył KUL i to na tajnych kompletach.

Myślę sobie też, że zamiast tworzyć projekty, ustawy i uchwały i zawracać dupę sejmowi, który generalnie ma i tak wszystko w dupie, lepiej było by zadzwonić do księdza, albo innego biskupa i przekonać go (metoda dowolna), by tych dzieci już nie ruchał. Niech rucha kurwy albo wikarego. Poza tym zawsze można wykonać telefon do prokuratora, pod warunkiem wszak że prokurator to nie ksiądz.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “NIE, dla sexedukatorów w sutannach.

 1. Królikowski odwrócił kościelnych pedofilii ogonem w drugą stronę , głupim ryjem Dzierżawskiego .Ciekawe co jeszcze zrobi Królikowski, na przykład z kierunkiem zwanym seksuologia ? A co na to Lew Starowicz ?

  1. Drogi Andreo wezmą się i za Starowicza, spokojna głowa. Na starość pan Lew pójdzie do pudła odpokutować całe swoje bezecna zycie.
   Pozdrawiam cheronea

 2. Tym pojebom sperma mózgi wyżera; oni o niczym innym nie myślą tylko o ruchaniu – stąd te ich majaki wokoło seksu w przedszkolach i podstawówkach.
  PS. Każdy sadzi w/g siebie – to wyjaśnia ich działalność.

 3. Chodzi (-ło, już na szczęscie) o to, żeby nieuświadomione dzieci nie były w stanie zorientować się na czas, że ksiądz dobrodziej sposobi się ruchania, a nie do nawracacania – i nie trzmychnęły spod „grzechomierza”.

 4. Znakomity prezydent spośród gajowych dzisiaj miał wizję, że uśmiechnięty Mazowiecki po swojej śmierci patrzy na nas. Kiedy król majaczy to poddani również wpadają w taki stan. Chyba trzeba się pogodzić z faktem wielkiej ufności rodziców do patologicznych tańców szamanów. No cóż, krzywdzone dziecko zrozumie to dopiero za 10 lat.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s