Strzeżcie się!

Oto 17-letnia dziewczyna porwana przez ta zwane Państwo Islamskie opowiada, ze szczegółami, czego doświadcza w niewoli. Jest niewolnicą bitą i gwałconą każdego dnia. Pominę szczególy, bo to okropne, a jak ktoś ciekaw to znajdzie sobie w internecie. Tak, to jest twarz religii.

islam-140914-1100

Niestety, to twarz religii średniowiecznej, jaką bez wątpienia jest islam. Katolicyzm nieco ze średniowiecza już wyrósł, dlatego mimo że dalej gwałci i zniewala, to czyni to mniej widowiskowo, czyli bez relacji na youtubie, no i na szczęściu już (a może jeszcze) nie zabija niewolników.

Jeśli pominąć gwałty na umyśle, których kościół dopuszcza się codziennie, to gwałt fizyczny nie jest mu również obcy, a wręcz stał się znakiem rozpoznawczym tej instytucji.

Jednak w to, że kościół gwałci, z uporem godnym lepszej sprawy nie chcą wierzyć zwłaszcza biskupi, a i trafiają się niestety sądy (ponoć światłe i to zdecydowanie bardziej od biskupów), którym też trudno uwierzyć w gwałty. Czekam kiedy to taki na przykład biskup Wesołowski zamieści na YT film, na którym będzie widać jak napastuje małolata, w to i owo wpychając mu to i owo. Nie podejrzewam, że smarkatemu poderżnie gardło, ale z kolei gorąco wierzę w to, że ktoś wreszcie straci cierpliwość. I to nie ofiara będzie ofiarą, tylko Wesołowski.

A generalnie to strzeżcie się religii. Nie dość, że nie przystoi ona współczesnemu człowiekowi, to jeszcze patrzcie co czyni.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Strzeżcie się!

  1. nice pun, nie wiem czy zamierzony: z uporem godnym lepszej sprawy kościół gwałci lub też z uporem niektórzy nie chcą wierzyć – tacy wiarooporni (ci biskupi)

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s