Strzeżcie się!

islam-140914-1100

Oto 17-letnia dziewczyna porwana przez ta zwane Państwo Islamskie opowiada, ze szczegółami, czego doświadcza w niewoli. Jest niewolnicą bitą i gwałconą każdego dnia. Pominę szczególy, bo to okropne, a jak ktoś ciekaw to znajdzie sobie w internecie. Tak, to jest twarz religii.

islam-140914-1100

Niestety, to twarz religii średniowiecznej, jaką bez wątpienia jest islam. Katolicyzm nieco ze średniowiecza już wyrósł, dlatego mimo że dalej gwałci i zniewala, to czyni to mniej widowiskowo, czyli bez relacji na youtubie, no i na szczęściu już (a może jeszcze) nie zabija niewolników.

Jeśli pominąć gwałty na umyśle, których kościół dopuszcza się codziennie, to gwałt fizyczny nie jest mu również obcy, a wręcz stał się znakiem rozpoznawczym tej instytucji.

Jednak w to, że kościół gwałci, z uporem godnym lepszej sprawy nie chcą wierzyć zwłaszcza biskupi, a i trafiają się niestety sądy (ponoć światłe i to zdecydowanie bardziej od biskupów), którym też trudno uwierzyć w gwałty. Czekam kiedy to taki na przykład biskup Wesołowski zamieści na YT film, na którym będzie widać jak napastuje małolata, w to i owo wpychając mu to i owo. Nie podejrzewam, że smarkatemu poderżnie gardło, ale z kolei gorąco wierzę w to, że ktoś wreszcie straci cierpliwość. I to nie ofiara będzie ofiarą, tylko Wesołowski.

A generalnie to strzeżcie się religii. Nie dość, że nie przystoi ona współczesnemu człowiekowi, to jeszcze patrzcie co czyni.