Tytuł „Idiotki Tygodnia” przyznany!

Jest mi niezwykle miło ogłosić, że jury w składzie którego nie mogę ujawnić, postanowiło na swoim jawnym posiedzeniu, iż zaszczytny tytuł „Idiotki Tygodnia“ zdobyła radna PiS z Poznania Lidia Dudziak.

dudziak-140928-1100

Pani radnej serdecznie gratulujemy i jednocześnie bardzo się ciszymy, że PiS nie traci formy i dokłada wszelkich możliwych starań, by przynajmniej w tych wyborach dzierżyć niekwestionowaną palmę pierwszeństwa.

Panie prezesie Kaczyński apelujemy przeto do pana rozsądku: pod żadnym pozorem proszę pani Lidii nie karać, ani nie odsuwać jej w cień. To wartościowy człowiek, dbający o szczególny wizerunek partii którą ma pan niewątpliwy zaszczy kierować.

Dzięki tak zaangażowanym osobom jak Pan, pani Pawłowicz, czy wspomniana laureatka Dudziak, jest o was głośno. I niech tak zostanie.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Tytuł „Idiotki Tygodnia” przyznany!

  1. Ja się tam żadnemu pisdzielcowi nie dziwię – oni tak mają. Ale, nie tyle dziwi, ile przygnębia mnie postawa (niewolnicza) personelu tego zoo; ileż pokoleń trzeba, aby pozbyć się mentalności chłopa pańszczyźnianego?
    I czy kiedykolwiek Polacy otrząsną się z zaczadzenia religia i tego sposobu życia, który zostaje im wdrukowany w mózgi już w przedszkolu? Raczej czarno to widzę – swoją drogą musi to być wygodne skoro nikt nie protestuje – nie trzeba wysilać mózgownicy, dobrodziej powie zawsze co i jak robić. I co jest dobre, a co złe. Seks jest bardzo zły, szczególnie dla kobiet.
    Jak się okazuje dla osłów też.

  2. Optymistyczne jest to, że pani Lidia Dudziak zajęła się tematem rozmnażania dyletancko powierzchownie. A co b y było gdyby ta natchniona zajęła się metodycznymi ograniczeniami „nieprzyzwoitych” zalotów wszystkiego co tylko się rusza na tym świecie, a Polska wyprowadzałaby międzynarodowe krucjaty absolutnego zidiocenia?
    Radujmy się, nie ma złego co by na dobre nie wyszło!

  3. Chyba ją jednak krzywdzisz tytułem idiotki tygodnia. Ja dałbym jej Idiotkę Roku, a może nawet dekady

  4. Pięknie powiedziała Pani Płatek , powiedziała że już nigdy nie nazwie żadnego człowieka osłem , bo to obraża osły ! A która w tym PiS-ie nie myśli Pis-dą , one wszystkie takie rąbnięte , niewymiarowe i ogłupiałe , niestety Kaczyński jako ,, męski dominant ” ma na nie duży wpływ …

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s