Niebezpieczna sekta rasta

Może tak oto być, że hałas i wrzenie wokół spektaklu „Golgota Picnic“ to tylko przygrywka, przed inwazja katocenzury. Oto na ekranach kin, studyjnych głównie niestety, pojawił się z pozoru niewinny film „W drodze do Jah“. Ale niewinny to był co najwyżej Jezus i dlatego go ukrzyżowali.

gentaelman-140929-1100
to opowieść o jamajskiej muzyce raggae, a w zasadzie opowieść o dwóch europejskich muzykach, Niemcu (Gentelmen na fotce) i Włochu, którzy całkowicie oddali się tej muzyce, osiedli na Jamajce i z niemałym trudem zostali tam zaakceptowani.

„W drodze do Jah“ to dokument muzyczny, w którym pochwała życia i energia miesza się z obrazami prawdziwej i nie zawsze sielskiej Jamajki. To też opowieść o jamajskiej muzyce raggae, a w zasadzie opowieść o dwóch europejskich muzykach, Niemcu i Włochu, którzy całkowicie oddali się tej muzyce, osiedli na Jamajce i z niemałym trudem zostali tam zaakceptowani. Niby nic.

Ale dochodzą nas słuchy, że nieustępliwy tropiciel sekt i wszelakiego zła, czyli pewien natręty psychopata Rychu, przystępuje do działania.

Chce złożyć kolejny donos do prokuratury, żądając wycofania filmu z kin i ukarania dystrybutora za promowanie wyjątkowo niebezpiecznej sekty. Chodzi o… rastafarian. Sekta jest zdradziecko wręcz niebezpieczna, bo:

„pod płaszczykiem miłej i wpadającej w ucho muzyki (kulturowo nam jednak obcej i niebezpiecznej) podświadomie wpływa na postawy i zachowania młodzieży, promuje wiarę w fikcyjnego boga Jah, oraz pochwala a wręcz zmusza do zażywania narkotyków, jako nierozłącznego elementu niby religijnego obrzędu“.

To może być naprawdę wesoła jesień.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Niebezpieczna sekta rasta

 1. Uwaga, nawołuję do przestępstwa: NIECH KTOŚ ODSTRZELI TEGO PSYCHOLA, ZANIM ZROBI KOMUŚ KRZYWDĘ. Skoro „sienieda” go przymusowo hospitalizować (nie wiem, dlaczego, bo typ składa się w 120% z paranoi, której pieniactwo jest klinicznym objawem), to trzeba się bronić inaczej, zanim ta pomyłka natury zajebie kogoś siekierą, bo uzna go za szatana.

 2. Naprawdę tego Nowaka trzeba leczyć, a przede wszystkim izolować. Rastafarianizm zmusza do zażywania narkotyków? Nowak nie widzi że katoliccy kapłani publicznie żłopią wińsko gadając że to krew? Alkohol to narkotyk który zabija więcej ludzi niż wszystkie pozostałe razem wzięte. Nie mówiąc już o zboczeniach i obrzydlistwach zapisanych w biblii. Nawoływanie do mordów na innowiercach, do mordowania całych narodów. Od dawna zbieram się żeby złożyć donos do prokuratury. Biblia nawołuje do przemocy i nienawiści na tle narodowościowym i religijnym. Zwłaszcza Księga Powtórzonego Prawa, a w niej Kodeks Deuteronomiczny. Nie pozwolę czytać tych ŚWIŃSTW i BREDNI mojemu dziecku jako lekturę. Żeby ostudzić co niektórych którzy chętnie nasłali by na mnie prokuratora cytuję wybrane fragmenty wymienionych przeze mnie ksiąg z Biblii i zostawiam do oceny.

  „Jeśli powstanie u ciebie prorok, lub wyjaśniacz snów, i zapowie znak lub cud, 3 i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: „Chodźmy do bogów obcych – których nie znałeś – i służmy im”, 4 nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy. 5 Za Panem, Bogiem swoim, pójdziesz. Jego się będziesz bał, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziesz słuchał, Jemu będziesz służył i przylgniesz do Niego. 6 Ów zaś prorok lub wyjaśniacz snów musi umrzeć, bo chcąc cię odwieść od drogi, jaką iść ci nakazał Pan, Bóg twój, głosił odstępstwo od Pana, Boga twego, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, wybawił cię z domu niewoli. W ten sposób usuniesz zło spośród siebie. 7 Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: „Chodźmy, służmy bogom obcym”, bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi – 8 jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego – 9 nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. 10 WINIENEŚ GO ZABIĆ, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, A POTEM CAŁY LUD. 11 UKAMIENUJESZ GO NA ŚMIERĆ, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. ”

  Dla mnie to nawoływanie do mordowania innowierców, a jak dla kogoś nie jest to powinien w jednym pokoju bez klamek z Nowakiem wylądować.

  1. Masz rację. Tej książki w ogóle nie należy trzymać w domu, bo to stek piramidalnych bzdur ukrytych pod płaszczykiem niby świętej księgi. Czyli wyjątkowa szmira na dodatek nawołująca do nienawiści. Palenie jednak odpada, bo źle się kojarzy. Wyrzucić na śmietnik, tez nie za bardzo halo, bo ktoś to znajdzie i zabierze do domu, czyli nieszczęście gotowe. Jakieś inne sensowne wyjście?

 3. Ale jaja…
  Przecież Jah to jedno z imion Boga (tego od „krzaka gorejącego” i potopu).
  Czy katolom już tak mocno mózgi rozmiękczyło słuchanie papcia derektora że walczą ze SWOIM Bogiem?

  No, koniec świata nadchodzi!

  1. Andrea, to że masz Rycha w dupie to może i oczywistość, która w niczym jednak nie zwalnia cię z pewnych konsekwencji działalności tego gościa. Bo można mieć gościa w tyłku, ale trzeba brać pod uwage to, że on swoimi działaniami uprzykrza a nawet utrudnia ci życie. Że przez takich zdziczało-zidiociałych fajfusów nie będziesz mógł wkrótce oglądać tego co chcesz oglądać, lub czytać tego co chcesz czytać a do czego inni ludzie w tej samej Europie maja swobodny i niczym nieskrepowany dostęp. Ba, być może nawet nie będziesz mógł żyć tak jak chcesz żyć. Więc błagam nie pisz że masz go w dupie, bo ten fiut wedle własnego widzimisię zaczyna juz organizować ci życie. Takich gości przeto nie należy mieć w dupie tylko lać w dupę i poprawiać po łbie, póki można i póki jeszcze dadzą się okładać. Należy ich prześladować, wyśmiewać, kompromitować, stosować czarny pijar, atakować na wszelkie możliwe sposoby i eliminować za wszelką cenę z życia publicznego. Pozdrawiam

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s