Czy Wróbel wydyma Wróbel

wróbel-140930-1100

Kojarzycie posłankę Marzenę Wróbel? Z pewnością tak. To taka gruba krowa z Radomia, która przeczołgała się już po wszystkich śmietnikach prawicy, od PiS począwszy a na Solidarnej Polsce skończywszy (na wszelki wypadek poniżej wklejam portret pamięciowy podejrzanej). Teraz babsko chce zostać prezydentem Radomia. Ale jest jeden problem.

wróbel-140930-1100
krowa Wróbel jest wkurwiona, bo uważa, że rehabilitantka Wróbel leci w chuja i chce przywłaszczyć sobie jej, czyli krowy, dorobek polityczny

Problem nazywa się… Marzena Wróbel! Tyle, że jest to inna Marzena Wróbel.

Ta inna Wróbel, a w zasadzie Katarzyna Marzena Wróbel, to z zawodu rehabilitantka, startująca w zawodach z listy PiS, dokładnie w tym samym okręgi co krowa Wróbel. Tyle że krowa Wróbel w jesiennych wyborach samorządowych ubiegać się będzie o fotel wspomnianego prezydenta, zaś rehabilitantka Wróbel, będzie ubiegać się o mandat radnej.

W związku z tym krowa Wróbel jest wkurwiona, bo uważa, że rehabilitantka Wróbel (a i partia która ją wystawiła) leci w chuja i chce przywłaszczyć sobie jej, czyli krowy, dorobek polityczny, by się za bezcen wylansować, a może nawet wygrać.

Jakkolwiek PiSu nie cierpię jeszcze bardziej niż poweekendowego kaca, to przyznać muszę, że numer wykręcili dobry.

Bo przecież nigdzie nie jest napisane, że w jakichkolwiek wyborach nie mogą startować dwie Wróblowe, a na dodatek jeszcze o tych samych imionach. Krowa Wróbel więc robiąc raban się kompromituje.

Zamiast nieustannie grzebać palcem w cipie, powinna w urzędzie opatentować swoje nazwisko i w ten sposób wyeliminować wrażą konkurencję. Ale ona tego nie zrobiła. Skutek taki, że od tego grzebania paluchem w cipie ani orgazmu nie miała, ani tym bardziej nie zapobiegła, by jakaś inna Wróbel bezczelnie korzystała z jej „dorobku politycznego“.

A dorobek jest tak przejmująco-przygnębiający, że faktycznie rehabilitantka Wróbel powinna czym prędzej zmienić nazwisko, bo za chwilę ktoś może pomylić ją z krowa Wróbel i nieszczęście na całe życie gotowe.