Czy Wróbel wydyma Wróbel

Kojarzycie posłankę Marzenę Wróbel? Z pewnością tak. To taka gruba krowa z Radomia, która przeczołgała się już po wszystkich śmietnikach prawicy, od PiS począwszy a na Solidarnej Polsce skończywszy (na wszelki wypadek poniżej wklejam portret pamięciowy podejrzanej). Teraz babsko chce zostać prezydentem Radomia. Ale jest jeden problem.

wróbel-140930-1100
krowa Wróbel jest wkurwiona, bo uważa, że rehabilitantka Wróbel leci w chuja i chce przywłaszczyć sobie jej, czyli krowy, dorobek polityczny

Problem nazywa się… Marzena Wróbel! Tyle, że jest to inna Marzena Wróbel.

Ta inna Wróbel, a w zasadzie Katarzyna Marzena Wróbel, to z zawodu rehabilitantka, startująca w zawodach z listy PiS, dokładnie w tym samym okręgi co krowa Wróbel. Tyle że krowa Wróbel w jesiennych wyborach samorządowych ubiegać się będzie o fotel wspomnianego prezydenta, zaś rehabilitantka Wróbel, będzie ubiegać się o mandat radnej.

W związku z tym krowa Wróbel jest wkurwiona, bo uważa, że rehabilitantka Wróbel (a i partia która ją wystawiła) leci w chuja i chce przywłaszczyć sobie jej, czyli krowy, dorobek polityczny, by się za bezcen wylansować, a może nawet wygrać.

Jakkolwiek PiSu nie cierpię jeszcze bardziej niż poweekendowego kaca, to przyznać muszę, że numer wykręcili dobry.

Bo przecież nigdzie nie jest napisane, że w jakichkolwiek wyborach nie mogą startować dwie Wróblowe, a na dodatek jeszcze o tych samych imionach. Krowa Wróbel więc robiąc raban się kompromituje.

Zamiast nieustannie grzebać palcem w cipie, powinna w urzędzie opatentować swoje nazwisko i w ten sposób wyeliminować wrażą konkurencję. Ale ona tego nie zrobiła. Skutek taki, że od tego grzebania paluchem w cipie ani orgazmu nie miała, ani tym bardziej nie zapobiegła, by jakaś inna Wróbel bezczelnie korzystała z jej „dorobku politycznego“.

A dorobek jest tak przejmująco-przygnębiający, że faktycznie rehabilitantka Wróbel powinna czym prędzej zmienić nazwisko, bo za chwilę ktoś może pomylić ją z krowa Wróbel i nieszczęście na całe życie gotowe.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Czy Wróbel wydyma Wróbel

 1. Przydał by się dla porównania portret pamięciowy Katarzyny Marzeny Wróbel, ale to pewnie na razie tajne.

  1. niestety, nie udało mi się namierzyć fotki terapeutki Wróbel (acz niezbyt dokładnie szukałem). Jeśli ktoś miałby linka to prosze podesłać.

 2. A ja się zastanawiam, jaki straszny grzech popełnili mieszkańcy Radomia, że pambuk od dziesięcioleci karze ich groteskowymi kretynami w charakterze przedstawicieli we władzach centralnych. Za komuny w KC była niejaka Zocha Grzyb, potem Łopuszański (pamięta ktoś jeszcze tego odpada umysłowego?), teraz ten ondulowany mastodont. Jakąś procesję pokutną trzeba będzie urządzić, cy cuś. Kiedyś zdarzyło mi się minąć toto na ulicy. Odruchowo uskoczyłam do najbliższej bramy zanim zdałam sobie sprawę, co to było. Jej permanentny PMS promieniuje z niej, skażając otoczenie. Jej – tfu, tfu przez lewe ramię – wybór na prezydenta będzie końcem tego miasta.

 3. Pamiętacie, jak najświętszyprezdęttysiącleciazbawca Kaczyński, wyrzucił pracownika BOR-u, który dostąpił ” zaszczytu ” ochraniania naszego bożyszcza?
  Tylko dlatego, że tamten miał też nazwisko Kaczyński?
  Widać obsesja związana z nazwiskami dotknęła i tą małpę-maszkarona, dla niepoznaki zwącą się: Wróbel…
  Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s