Kacze grzeszki i przewałki

To się nazywa mentalność spod latarni. Innym się wytyka, że się prostytuują, a samemu dupy się daje na prawo i lewo. No, ale jak się jest taką zestarzałą i przechodzoną na maksa PiSzdzirą, co to tylko na szybko i na dodatek w dworcowej toalecie dupska daje.

Tygodnik Newsweek ujawnia kulisy przewałów i obrotu dziwnymi fakturami w partii wyjątkowo praworządnych i sprawiedliwych i ponoć uczciwych. Tygodnik poddał analizie wydatki partii Kaczora i wyszło na to że kręca lody jak się patrzy. A w tle Hofman, żona Hofmana, znajomi królika, z dupy wzięte firmy oraz kuzyn Jarosława Kaczyńskiego Jan Maria Tomaszewski.

We wrześniu ubiegłego roku ów Tomaszewski razem z kumplem z TVP Lanarczykiem, założył Fundację Misji Publicznej, która miała monotorwać działania rządu. Niestety monitorowała głównie stan konta PiS dbając o nie za pomocą wystawianych faktur za usługi których w zasadzie nie było. Pół bańki zaanektowała też firma Webber&Saar z Wrocławia. Właścicielem tej firmy jest grupa Trinity, w której pracuje żona Hofmana. Więcej szczegółów nie podaję, by nie psuć wam zabawy. Piszą o tym już inni, tam więcej szczegółów.

przewaly-141005-700

Rzecz w tym natomiast, że ci uczciwi z najuczciwszych, którzy „wiedzą jak zadbać o interes Polski”, dbają głównie o swój interes. W PO jak już się przewala to gube miliony, tu na razie drobnym groszem obracają. Ale jak się nauczą, i jak tę władze za rok zdobędą, to drżyjcie narody! Jest się czego bać. Brudziński to już ręce zaciera. Jojo wreszcie przpomni sobie młodzieńcze lata. To ekspert, wie jak się naiwnych obrabia. Co prawda pociąg to nie państwowa kasa, ale Jojo zdolny jest i szybko się uczy.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “Kacze grzeszki i przewałki

  1. czego się po tym pokurczu spodziewać, facet ma już wprawę w przewałach, których nikt nie miał odwagi do końca wyjaśnić – spółki srebrna, telegraf, umoczenie w art-b; a ostatnimi czasy ponad milion złotych rocznie z budżetu obywateli na ochronę jego dupy albo jego kota (albo jednego i drugiego); ostatni „smaczek” to ten z wydaniem książki o kaczorze, której nakład dziwnym trafem dobrze się rozszedł, jak się okazało dzięki zastrzykowi pieniędzy z dotacji publicznych na utrzymanie tego stada debili nazywanego dla niepoznaki pisem, pieniążki z tantiem trafiły ponoć na konto autora (o przepraszam on ponoć nie ma konta ale ma mamusię, a nie wróć mamusi też już nie ma czyli może ma konto – wspólne z hofmanem), bidulek sierocy co to mieszka w dziupli na żoliborzu pewnie się trochę (jak mówią panowie w kieckach) „ubogacił”, o cirka paręset tysiączków

    1. na jaha? jak wydalasz mu na łeb na dworcu, to zadbaj o anonimowość

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s