Dzień papieski, czyli pa pieski!

Obchodziliśmy wczoraj, my bluźniercy, w należnej ciszy i w skupieniu, smutną rocznicę wyboru Wojtyły na tak zwany tron piotrowy, czy jakoś tak. Na szczęście telewizje nie przerwały z tego powodu programu i nie ogłoszono uroczyście że odkryto nowe, nieznane dotąd złote myśli papieża. Co za ulga!

pope-141017-1100500

A rocznica zaprawdę jest smutna, bo wybór Wojtyły oznaczał początek ciemnych czasów dla polskiego katolicyzmu. Kościół moherowo-rydzykowy, katolizcyzm w najgorszym, najbardziej prymitywnym i jarmarcznym wydaniu, zoologiczny konserwatyzm, to największe zasługi Jana Pawła II. To jemu bezdyskusyjnie zawdzięczamy dzisiejszy terror wszelkiego rodzaju dewot i prymitywnych biskupów, bo to on wskrzesił duchy dawno zdechłej inkwizycji.

Nie wierzcie też w bajki, że Wojtyła jakoby obalił komunizm (miał kłopot z obaleniem flaszki), bo to miałka i z dupy wzięta teza rodzimych apologetów, którzy na poczekaniu i na zamówienie dopisali Wojtyle zasługi których nie miał. Na tej samej zasadzie – pamiętacie o tym przecież – był najlepszym narciarzem, najlepszym wychowawcą, najwybitniejszym literatem, dramaturgiem i poetą, oraz bezwzględnie nietuzinkowym aktorem. O czymś pewnie zapomniałem, to mnie uzupełnijcie w razie czego. Pamiętajcie jednak prawdę uniwersalną: Wojtyła nic nie obalił, Wojtyła zbudował twierdzę prymitywizmu wyznaniowego, nietolerancyjną odmianę katolickiej bolszewii.

papieski-500 I kiedy słyszę te bredzenie o „nauczaniu Jana Pawła II“, to trochę mi się śmiać chce. A już umieram wprost ze śmiechu, acz po części z rozpaczy również, kiedy słyszę takich prymitywnych obciągaczy jak Gądecki, którzy próby ucywilizowania współczesnego kościoła, z oburzeniem nazywają „odejściem od nauczania JPII“. To kpina kurwa jakaś!

Gość miał chorobliwą obsesję na punkcie homoseksualizmu, antykoncepcji, przymykał oczy na pedofilię a najznamienitszych pedofilów nagradzał, awansował i chronił, bratał się i ściskał z dyktatorami przy okazji seryjnymi mordercami, zezwalał na eksterminację księży, którzy w Ameryce Południowej usiłowali budować lepszy, nowocześniejszy, przyjaźniejszy dla ludzi i zreformowany kościół, prał kasę mafii poprzez bank watykański, a w najlepszym wypadku udawał, że pralni tej nie widzi i wyspecjalizował się w organizacji show, by tym przykryć wszystkie niecne czyny. które działy się w zarządzanym przez niego królestwie. I to jest niby ta nauka? Okey, to jego królestwo i jego poddani, z własnej ich nieprzymuszonej woli. Jeśli im to odpowiadało, to chuj im w oko (ksiądz Dariusz Oko gdyby co…), ale nie można kazać innym, by padali przed nim na ryj i całowali go po nogach. Bo doprawdy nie ma za co. I na dodatek teraz jeszcze, gość okazuje się być swiętym. No, ale tacy święci jaki kościół który sobie tych świętych wymyśla. To by było na tyle, Dzień Papieski uważam za zakończony.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Dzień papieski, czyli pa pieski!

 1. Kościół po Wojtyle, to jak komunizm po Stalinie. Samego totalitaryzmu nie da się zmienić, ale chociaż stopniowo odchodzi się od jego najbardziej nieludzkich aspektów (w staliniźmie ludobójstwo, w wojtyniźmie – inwizycja i dławienie wszelkich odmienności). Tyle, że po pierwsze komunizm miał w chwili śmierci Stalina lat 35, a katolicyzm, gdy zmarł święty Wojtyła – 2000, więc i ta rewizja szła wolniej. Podczas, gdy Chruszczow zrobił to z „nauką Stalina” po 3 latach, dopiero teraz Franciszek odważa się (po cichu) „odchodzić od nauki Jana Pawła”. A po drugie – i tak to niczego nie zmieni, bo totalitarna doktryna musi rodzić totalitarną praktykę. Niestety, obalenie KK potrwa na pewno dłużej niż komunizmu (z powodu – patrz wyżej). Ja na pewno tego nie dożyję, ale nadzieja jest.

 2. Wojtyła był zwykłym obłudnikiem , kłamcą i potencjalnym mordercą tysięcy Afrykańczyków . Żył i współżył z Kinaszewską mając z nią syna , którego prawdopodobnie zabił kler , ponieważ chciał on ujawnić prawdę , na co miał dowody ,zginał w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie przeszkadzało tęż Wojtyle mieć na boku kochankę Półtawską . Taki ,,święty z dupy wzięty ”
  Ale najbardziej cieszy mnie to , że śmiertelnym wrogiem polskiego kościoła jest Papież i biskupi z Watykanu …Może się w końcu sami pozagryzają …

 3. Do ” zasług ” świętego Karola należy też zaliczyć pośrednie przyczynie nie się do śmierci dziesiątków tysięcy Afrykanów. Durne słowo – może też zabijać, jeśli jest wypowiadane przez kogoś wpływowego, budzącego lęk i strach…
  Tak właśnie się stało, po licznych wizytach Wojtyły na Czarnym Lądzie i jego obsesyjnym przekonywaniu, że gram lateksu ma moc zła! Oczywiście chodzi o prezerwatywy, których nieużywanie doprowadziło do śmierci tysięcy bezwolnych słuchaczy! Kanadyjczycy zrobili niezły film na ten temat. W Polsce – zakazany:(
  Tak jak i: dyskusja nad listem profesorów do Władzy, w sprawie pogłębiającej się klerykalizacji Polski. ” Wierni ” – już sami sobie wpychają w dzioby kneble, w obawie przed… No właśnie : w obawie przed czym???
  Stanisław

 4. No właśnie, Andrea:)
  A jakim prawem ” uczucia religijne” są otoczone specjalną troską prawa? A nasze odczucia? Nasze uczucia – są mniej ważne? Czy też działa zasada: obrony specjalnej… ” sprawnych intelektualnie inaczej ” ? Gusła chroni prawo, a rozumu nie? Ja się na to nie godzę:)
  Najbardziej irytuje mnie fakt, że ja mogę sobie jedynie pogadać, a : karawana idiotyzmów zapierdziela dalej:)
  Pozdrawiam
  Stanisdław

 5. Wczoraj jak zwykle przełączyłem Dziennik Telewizyjny TVP1 na inny kanał, ponieważ zasypano mnie pierdołami o Watykanie, zamiast przekazywać obiektywne oraz istotne informacje z kraju i ze świata. Przełączam też, kiedy mi zaczynają grać o ustalonej co do minuty porze na emocjach widokiem niepełnosprawnych.Jakby to oni byli pępkiem i motorem świata.
  Sam się sobie dziwię, że od czasu do czasu próbuję jeszcze oglądać ten potworny chłam za przymusowy podatek radio-telewizyjny. Chyba w końcu piznę telewizor bez okno i zgłoszę na poczcie rezygnację z oglądania i słuchania czegokolwiek, co dociera do mnie falami radiowymi.

  1. Nie wiem czemu płacisz ? Podpisywałeś z nimi jakąś umowę ? w internecie są prawne zapewnienia , że nie potrzeba opłacać abonamentu , tym bardziej jak możesz oglądać TV w komputerze ….zastraszają tylko starych ludzi i chyba już przestali jak przegrali parę procesów ….ja już od dawna mam ich w d…

 6. Ten żyd z Wadowic co dostał w dupę meteorem,pogrążył Polskę w tym syfie jakim jest konkordat watykański.Po zabójstwie Albino Luccianiego był jedynym kandydatem do robienia kantów na Świecie i szwindli na tzw. Ojczyznie.

  1. Gosposi niech pan pokazuje co innego, pewnie będzie jeszcze śmieszniej jak to zobaczy.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s