Przyznać się! Kto nie dopchnął Pawłowicz?

Zrobił się sztuczny niestety raban z powodu spotów promujących najogólniej rzecz biorąc „niesakramentalne związki„. Takie zaś związki, to wyjątkowo silny ból dupy biskupów. Nic dziwnego więc, że w imieniu tych biskupów głos zabierają przeróżne dziwolągi do wynajęcia. Takie jak Pawłowicz.

 

pawlowicz-141023-1100500

Spot „Najbliżsi obcy” w ramach kampanii społecznej emituje już telewizja publiczna i ten właśnie fakt do furii doprowadza starą i mocno niestety już zdziecinniałą starą pannę Pawłowicz. Bardzo jej nawet z tego powodu współczuję, bo samotność i odrzucenie to rzecz straszna, ale cóż ja mogę poza okazaniem jej współczucia? W każdym Pawłowicz pianę z pyska panna toczy i apeluje:

„Kościół powinien wystąpić przeciw upokarzaniu katolików. Osamotnieni, rozproszeni katolicy nie obronią się przed lewacką przemocą. Czy nie mógłby głosu zabrać na przykład kard. Kazimierz Nycz?”

Po pierwsze, to w głębokiej dupie mam to, co ewentualnie powie kardynał Nycz i generalnie w dupie mam też centralnie kardynała Nycza.

Po drugie zaś, to jakoś tak nie odczuwam, by katolicy byli osamotnieni, ani tym bardziej rozproszeni. Ma bowiem nieprzyjemne, z dnia na dzień coraz mocniejsze uczucie, że otaczają mnie oni coraz ciaśniejszym kręgiem, coraz bardziej i w coraz bardziej chamski sposób mnie terroryzują, a jeżeli ktoś jest rozproszony, to ludzie, którzy zachowali jeszcze  odrobinę rozsądku próbując bronić się przed tym chamskim ciemnogrodem.

Więc krótko mówiąc, niechaj Pawłowicz spierdala z tym swoim Nyczem i swoimi fobiami. O fobiach panny można zaś przeczytać tutaj, bo to zdecydowanie łatwiejsze i mniej bolesne, niźli opisywanie ich w tym tekście.

Dla leniwych w skrócie: chodzi o to, że ów powyższy  spot „Najbliżsi obcy” wedle panny Pawłowicz narusza Konstytucję, która w art. 18 definiuje małżeństwo jako związek biologicznych kobiety i mężczyzny i nakłada na państwo obowiązek ochrony i promocji tej wspólnoty rodzicielstwa i macierzyństwa. Polacy więc, którzy w większości są katolikami (w sumie są w większości, czy w sumie są rozproszeni?), „są zmuszeni do oglądania  propagandowych, ideologicznych filmików, które obrażają ich przekonania i system wartości”. Czas z tym skończyć a winnych tej zbrodni rozliczyć. To tyle w skrócie.

Jak się rozliczamy to się rozliczajmy do końca.

Myślę że najwyższy czas zacząć z całą surowością rozliczać te media, które w jakikolwiek sposób wspomną o wariatce Pawłowicz. Promowanie bowiem umysłowego zboczeńca i jego/jej  straszliwej choroby,  poza zdrowym rozsądkiem, łamie kilka przepisów kodeksu karnego, a także konstytucję, w której  jasno stoi (art.68), że każdy Polak ma prawo do ochrony zdrowia i do bycia zdrowym. Oglądanie takich indywiduów, nie tylko zdrowia nie chroni, ale wręcz pogarsza stan każdego Normalnego Polaka (Prawdziwi Polacy i tak są już obłożnie chorzy, więc akurat im Pawłowicz czy Oko i tak już bardziej nie zaszkodzą). Tak to widzę mniej więcej i apeluję: bojkotujcie media, które w bezrefleksyjny sposób i poza jakakolwiek kontrolą, promują wariatów, pomyleńców i umysłowych zboczeńców.

Aha i sorry za zdjęcie, ale czymś tę notkę opatrzyć musiałem. Wiem, że tak tuż przed obiadem (lub drugim śniadaniem) takie obrzydlistwo wielu nie najlepiej może służyć, ale sorry, taki niestety mamy klimat i takich wariatów.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Przyznać się! Kto nie dopchnął Pawłowicz?

 1. Witam:)
  Apel o bojkot mediów zamęczających nas i to zupełnie bezrefleksyjnie pawłowiczopodobnymi idywiduami ” pci ” niedokreślonej, MUSI spowodować powszechne wypieprzanie telewizorów – ” bez łindoł ” – jak mówią Anglicy:)
  Bo robią to właściwie wszystkie stacje i kanały.
  A cóż niby złego jest w tym spocie? Nawet jest mowa o wspólnej modlitwie partnerów/partnerek – co wyrażnie zaspokaja ” zapotrzebowanie ” idiotów ! Więc o co biega,: babiszonie pawłowicz?
  Stanisław

 2. Może ja jestem za mało inteligentny, ale gdybym nie wiedział o co chodzi w tym filmiku, to chyba bym się nie domyślił. Chociaż oczywiście jestem za uczciwym uregulowaniem praw tych „grzesznych” związków.

 3. Ja to mam zawsze dylemat ze swoją psychiką , ponieważ jestem za związkami ludzi którzy się kochają , ale nie mogę siebie wyobrazić w takim związku z facetem ….co do wynaturzeń ludzkich w postaci Pawłowicz wolałbym się nie wypowiadać , bo Jah znowu mnie skasuje . Ale mogę się przyłączyć do poparcia tego , gdzie Jah ma Nycza , bo ja też go tam mam i nawet jest mi z nim dobrze ….

 4. Dokładnie kim jest do cholery Nycz i jaką władzę ma nade mną? Guru groźnej sekty, nierób i pasożyt będzie mi mówił jak mam żyć. Tak jak napisałeś. Niech spierdala.

 5. Revel. Powinienem Ci pogrozić palcem. Widok tej… no… monstrum udającego kobietę podniósł mi ciśnienie. Jeszcze trochę, a skończy się wylewem.

  1. Mruczku szanuj zdrowie i tej szkaradnej baby nie oglądaj …a Jah , to tak sztucznie nas podnieca , a to pokusą , albo oksymoronem …

  2. Andrea ma rację. Żeby wam sie w głowach nie poprzewracało to miód mieszam ze środkiem przeczyszczającym.

 6. Tylko bardzo Cię proszę, Jahu, żeby Ci do głowy nie przyszło pokazać tę pomyłkę natury bez ubrania, w charakterze pokusy (czy raczej pokuty). Życie i bez tego ciężkie jest i chujowe.

  1. Prawie robi cholerną różnicę. A chujowe życie serwuje się samo, nie potrzebuje w tym celu pośredników. To zresztą jedna z rzeczy, które mnie fascynują w religii – o wyzdrowienie, zdany egzamin i wygraną w totolotka musisz bozię prosić; o chorobę, pożar, bezrobocie, wojnę, klęski żywiołowe i rządy rozmodlonych pojebów prosić nie trzeba, bozia ześle je sama z siebie.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s