Przyznać się! Kto nie dopchnął Pawłowicz?

pawlowicz-141023-1100500

Zrobił się sztuczny niestety raban z powodu spotów promujących najogólniej rzecz biorąc „niesakramentalne związki„. Takie zaś związki, to wyjątkowo silny ból dupy biskupów. Nic dziwnego więc, że w imieniu tych biskupów głos zabierają przeróżne dziwolągi do wynajęcia. Takie jak Pawłowicz.

 

pawlowicz-141023-1100500

Spot „Najbliżsi obcy” w ramach kampanii społecznej emituje już telewizja publiczna i ten właśnie fakt do furii doprowadza starą i mocno niestety już zdziecinniałą starą pannę Pawłowicz. Bardzo jej nawet z tego powodu współczuję, bo samotność i odrzucenie to rzecz straszna, ale cóż ja mogę poza okazaniem jej współczucia? W każdym Pawłowicz pianę z pyska panna toczy i apeluje:

„Kościół powinien wystąpić przeciw upokarzaniu katolików. Osamotnieni, rozproszeni katolicy nie obronią się przed lewacką przemocą. Czy nie mógłby głosu zabrać na przykład kard. Kazimierz Nycz?”

Po pierwsze, to w głębokiej dupie mam to, co ewentualnie powie kardynał Nycz i generalnie w dupie mam też centralnie kardynała Nycza.

Po drugie zaś, to jakoś tak nie odczuwam, by katolicy byli osamotnieni, ani tym bardziej rozproszeni. Ma bowiem nieprzyjemne, z dnia na dzień coraz mocniejsze uczucie, że otaczają mnie oni coraz ciaśniejszym kręgiem, coraz bardziej i w coraz bardziej chamski sposób mnie terroryzują, a jeżeli ktoś jest rozproszony, to ludzie, którzy zachowali jeszcze  odrobinę rozsądku próbując bronić się przed tym chamskim ciemnogrodem.

Więc krótko mówiąc, niechaj Pawłowicz spierdala z tym swoim Nyczem i swoimi fobiami. O fobiach panny można zaś przeczytać tutaj, bo to zdecydowanie łatwiejsze i mniej bolesne, niźli opisywanie ich w tym tekście.

Dla leniwych w skrócie: chodzi o to, że ów powyższy  spot „Najbliżsi obcy” wedle panny Pawłowicz narusza Konstytucję, która w art. 18 definiuje małżeństwo jako związek biologicznych kobiety i mężczyzny i nakłada na państwo obowiązek ochrony i promocji tej wspólnoty rodzicielstwa i macierzyństwa. Polacy więc, którzy w większości są katolikami (w sumie są w większości, czy w sumie są rozproszeni?), „są zmuszeni do oglądania  propagandowych, ideologicznych filmików, które obrażają ich przekonania i system wartości”. Czas z tym skończyć a winnych tej zbrodni rozliczyć. To tyle w skrócie.

Jak się rozliczamy to się rozliczajmy do końca.

Myślę że najwyższy czas zacząć z całą surowością rozliczać te media, które w jakikolwiek sposób wspomną o wariatce Pawłowicz. Promowanie bowiem umysłowego zboczeńca i jego/jej  straszliwej choroby,  poza zdrowym rozsądkiem, łamie kilka przepisów kodeksu karnego, a także konstytucję, w której  jasno stoi (art.68), że każdy Polak ma prawo do ochrony zdrowia i do bycia zdrowym. Oglądanie takich indywiduów, nie tylko zdrowia nie chroni, ale wręcz pogarsza stan każdego Normalnego Polaka (Prawdziwi Polacy i tak są już obłożnie chorzy, więc akurat im Pawłowicz czy Oko i tak już bardziej nie zaszkodzą). Tak to widzę mniej więcej i apeluję: bojkotujcie media, które w bezrefleksyjny sposób i poza jakakolwiek kontrolą, promują wariatów, pomyleńców i umysłowych zboczeńców.

Aha i sorry za zdjęcie, ale czymś tę notkę opatrzyć musiałem. Wiem, że tak tuż przed obiadem (lub drugim śniadaniem) takie obrzydlistwo wielu nie najlepiej może służyć, ale sorry, taki niestety mamy klimat i takich wariatów.